Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

:lol: Pa ta dvojica su digla tenis vise nego svi ostali zajedno. I ovo je samo plus za tenis.

 

Dobro, brate, izvini. Mislio sam u smislu da ce finale igrati dva meni ogavna lika, lazni gospodin placljivko i spanski cigo s tikovima, nista manji placljivko i ljigavko od Fedeksa. Dakle, mrzim ih oduvek, nevezano za Djokovica, i to je to :D

 

nadal.jpg

 

:puke:

Link to comment

Serena pusta sestru, 2:1 za Venus u dramaticnom mecu.

 

 

Interesantno je da u poslednjih petnaestak meceva ni jedna od njih nije belezila tri pobede zaredom. Serena je pre ihaha godina dobijala u svakom finalu, a onda su u poslednjih desetak to malo rasporedjivale... Mislim da u tri seta ide sigurno, pateticno dramoserstvo na vrhuncu, a onda ce verovatno Serena da uzme, ako ce opet da juri sezonski slem. Ako nema takvu nameru, onda ce dati Venus, koja nema GS od W 2008.

 

Edited by Malvo
Link to comment

Interesantno je da u poslednjih petnaestak meceva ni jedna od njih nije belezila tri pobede zaredom. Serena je pre ihaha godina dobijala u svakom finalu, a onda su u poslednjih desetak to malo rasporedjivale... Mislim da u tri seta ide sigurno, pateticno dramoserstvo na vrhuncu, a onda ce verovatno Serena da uzme, ako ce opet da juri sezonski slem. Ako nema takvu nameru, onda ce dati Venus, koja nema GS od W 2008.

 

Ti misliš da ce biti namesteno.nema sanse

Link to comment

5.06 kvota na Venus, odigracu par hiljada jos veceras dok nije pocelo da pada a onda cu u toku meca, kad ocekivano dramoserstvo dostigne vrhunac i kad Serena malo bude visila u svom dobro poznatom stilu, da odigram uzivo na nju i napravim sebi siguran dobitak. Ako bude rutinska pobeda Serene u dva seta, nije problem jer cu onda znati da su makar odigrale posteno. Mada stvarno verujem da ce biti drama, da ce ono njeno ludilo mozga biti podignuto na neki novi nivo  :yucky:

Link to comment

Надал већ направио брејк. 

Искрено, мислим да је Димитров већ превазишао себе пласманом у полу-финале.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...