Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Kleo je sasvim lepo mogla da se završi onom pretposlednjom scenom, definitivno je razvoj odnosa nje i Svena highlight čitave sezone, pored Beograda. :wub: Umesto toga dobili smo glupi cliffhanger u poslednjoj sceni koji verovatno znači da će biti i treće sezone, što definitivno ne može izaći na dobro jer su ovim zapletima na kraju već ušli u teritoriju Televisa presenta. 

Link to comment
24 minutes ago, John Coltrane said:

Kaos mi izašao kao broj 1 preporuka - Džef Goldblum u ulozi Zevsa, šta tu može da podje po zlu?

 

 

 

cerka i ja upravo gledamo. interesantno je. nije lose imati predznanje iz grcke mitologije.

inace, serija je woke full

  • +1 1
Link to comment

sinoć gledao Untold: Sign Stealer

dokumentarac o skandalu u koledž fudbalu koji se dogodio prošle jeseni. u fokusu je čovek koji je bio na staffu Michigan Wolverinesa proteklih nekoliko sezona i posao mu je bio da krade signale protivničkih ekipa. ovo je mnogo zanimljivo i ljudima koje sport ne interesuje. u tom smislu svaka preporuka. sat i po vremena odlične zabave.

ali za ljude koji prate sport ovo je dosta tanko. a izgleda da je to netflixov trademark. film o Gatorsima je bio težak krš, ovo nije toliko slabo, ali i dalje je glavni utisak: žali bože resursa.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Chatgpt: izvoli

Netflix scenarista: napravi mi scenario slican White Lotusu ali promeni glumce

Chatgpt: Perfect Couple...

Netflix scenarista: stani nisi promenio ovu jednu glumicu

Chatgpt: Connection lost...

 

4/10

 

Cerka od Bona bukvalno u svakoj drugoj seriji.

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, bags said:

Netflix scenarista: stani nisi promenio ovu jednu glumicu

 

 

Ona je uz Dakotu Fening i onu kućnu pomoćnicu Poljakinju jedna od retkih svetlih tačaka.

 

Serija je ispraznost kao takva.

  • +1 2
Link to comment
18 hours ago, Halvard said:

Nikol Kidman postala kraljica "I bogati plaču" serija. Heh.

 

Ona treba da se bavi tuzbom  za plasticnog a ne snimanjem jer joj to vec dugo ide (zadnjih 30 god izuzev mozda big little lies) .Sokirao sam se kad sam video da ima tek 57.

  • +1 3
Link to comment

Poslednje dve epizode su toliko loše da zapravo postaje zabavno :D

U suštini, da su imali petlju da još malo prilagode scenario, mogla je ovo biti vrhunska i ultra zabavna parodija na serije koje Nikol Kidman snima poslednjih godina.

Link to comment

Breathless (Respira), španska bolnička serija. U pokušaju da istovremeno bude kritički osvrt na stanje javnog zdravstvenog sistema u kapitalističkom društvu i španska verzija Grey's Anatomy, više je ispalo ovo drugo. Šteta.

 

Gledljivo je, ako baš nemate šta drugo da radite.

Link to comment

Kaos odgledala 3 epizode na silu, volim tematiku al ne ide. Goldblum igra anksioznog Zevsa. 
Svetlana Slapsak je bogznakako nahvalila. 

Link to comment

Pustila sam The Perfect Couple. 

Ja ne znam…

Mlako je i nategnuto kao mider gaće, dosta generički napisano (ima ipak duhovitih momenata + Cape Cod je PRE-DI-VAN) ali nema mi ovo vajb White Lotusa (gde se, kako bih rekla, apsolutno NIŠTA ne dešava, ovde makar ima neke radnje). Nikol Kidman je super glumica, faca joj je podnošljiva što je dosta prijatno iznenađenje, u The Undoing je izgledala solidno bizarno, a u Expats ju je bukvalno bilo neprijatno gledati, kao da nosi neku masku… sa licem Nikol Kidman. Mislim da mi je ovde podnošljiva jer glumi ženu za koju i očekujem da izgleda baš ovako, bilo bi mi skoro pa neobično da imamo white rich lady 50+ koja nema CGI facu. Bonova ćerka je neutralna pavlaka, izgleda da nije od ćaleta nasledila gen za iritiranje, however ima tačno 0 harizme i beskorisna je u svakom smislu (skoro kao i onaj njen love interest, neki smušeni puppy face Indijac koji valjda treba da je vanvremenski frajer zbog kog žene počnu da se premišljaju dan pred venčanje?! Ok. I guess. Ima nas raznih…). Dakota Fening ubedljivo ali ubedljivo najjači lik ovde, assholery kakav poštujem i cenim. Izabela Ađani za sada (na pola sezone sam) potpuno protraćena i miskastovana (+ izgleda dosta zabrinjavajuće). Sve u svemu nije baš prestige television ali nije ni totalna jadnost kao što sam očekivala. Zanima me jako kako će da zaokruže ovu priču, imam još tri epizode.

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...