Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Malo ću da rentujem, aka neko planira da gleda Unsolved Mysteries, neka skroluje.

 

 

Pustila sam jednu od “potencijalno dve zanimljive epizode” - The Body in the Basement, o kanađanki Amandi Antoni, i onako neki generalni utisak mi je: hm, maybe suicide bombing IS A SOLUTION to all problems? :censored:

Dakle, ovde NEMA misterije, guše i gnjave sat vremena o nekoj nesrećnoj ženi što je iskrvarila do smrti potpuno sama u mračnom podrumu (što je samo po sebi dovoljno strašno) da bi tek na samom kraju, na jednu sekundu bukvalno (!!!), pokazali kako zapravo izgleda ulaz u taj famozni podrum… i ti kad vidiš ulaz u podrum jasno ti je da je bio freak accident 1/1, i to ne kao kuća, nego kao Genex kula jbt. 

 

Ovo su stepenice koje vode u podrum, nikakva ograda, ništa… ovo se nalazi odmah pored trpezarije btw. Peminula žena je imala neku nepodnošljivu migrenu, pušila je ceo taj dan travu pokušavajući da ublaži bol u glavi.

Spoiler

Screenshot-2024-08-27-at-18-57-26.png

Isuse bože, ja sam se tri puta preturila samo od gledanja ove slike. Ovde nije misterija šta se desilo toj ženi, nego kako bre smeju kuće sa ovakvim layoutom da se grade, još u Kanadi, najpristojinijoj od svih pristojnih država na svetu?!

 

To je utisak broj 1, utisak broj 2 mi je ekipa koja je radila na ovom slučaju. Svi deluju kao jako fini ljudi, empatični, požrtvovani… a istovremeno zapanjujuće naivni, nemaštoviti i… neću uopšte da kažem nesposobni, ne mislim to… ali bukvalno gledam i ne razumem kako npr. bloodstain pattern analyst može da bude zbunjen količinom krvi? Je l ona do tada radila samo sa ogrebotinama, šta? To je kao kada bi se hirurg zabezeknuo koliko krvi ima u telu kad otvori pacijenta. Znam da neki misle da je analiza tragova krvi pseudonauka, ali ova žena svojim glupim reakcijama i zaključcima samo povrđuje da oni zapravo ni ne znaju šta rade. Pa onda ovaj glavni istražitelj, koji ponavljam deluje jako fino, pedantno, posvećeno svom poslu… sve što čovek navodi kao neobjašnjivo se vrlo lako i jednostavno može objasniti, the fuck? Bukvalno ne razumem gde je mystery part ovde??? To što porodica ne prihvata objašnjenje da je u pitanju nesreća nije dokaz ni za šta, svaka porodica to misli, pobogu.

 

Dosta jak je deo kad razglabaju kako je nedokučivo zašto nijedan ljubimac, ni pas ni mačka, nisu tokom 48h koliko je ta žena ležala mrtva u podrumu sišli dole da je obiđu. Kao, to je prosto neobjašnjivo. Jebote NIJE, objašnjivo je, možda ljubimcima inače nije bilo dozvoljeno da silaze dole, možda ih je uznemirio miris krvi, možda su se uplašili… mislim, šta je teorija ovde, da je neko dva dana sedeo na vrhu stepeništa i branio ulaz u podrum od psa i mačke? Btw, u jednom trenutku neko iznese baš tu teoriju i tu sam se već polu-isključila, jer ok, sada već arčimo taxpayers money zato što smo se overdozirali gledanjem Homicide Life on the Street. Pogotovo me iritira kad ljudi navode svoje ljubimce kao primer, kao, evo MOJ ljubimac svuda ide za mnom… dobro i? Mene bi moja mačka vrv prodala za šolju jogurta (možda i za manje od toga), i šta sad?

Jebeni Netflix.

Pretend To Be Shocked X Factor GIF by X Factor Italia

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Preko A1 dobila besplatni Netfliks do kraja godine.

Muz je da ga zadrzimo, ali ja nista zanimljivo jos nisam nasla.

Link to comment
Just now, Sara said:

Preko A1 dobila besplatni Netfliks do kraja godine.

Muz je da ga zadrzimo, ali ja nista zanimljivo jos nisam nasla.

Gledaj dokumentarce...

 

To je meni najbolji deo netflixa, mada su mnogi loši, ima i dobrih....

 

 

  • +1 3
Link to comment

 

15 minutes ago, Sara said:

Preko A1 dobila besplatni Netfliks do kraja godine.

Muz je da ga zadrzimo, ali ja nista zanimljivo jos nisam nasla.

Da ga zadržite NORMALNO!

Ima mnogo đubreta ali u svakoj gomilici đubreta bude nešto zbog čega ga vredi imati.

Efuuc1-USy7-RC-q-IHl-Qm309-GFYjyz-WF0-Pn

  • +1 3
Link to comment

@Moća Jao čekaj sad... ne znam je l sve ovo sve baš njihova produkcija, ali tu sam gledala, dakle, meni su bili super Downfall, Trial By Media, Turning Piont, Keep Sweet: Pray and Obey, Icarus, Our Father, Tell Me Who I Am (ovo samo ako si u posebnom raspoloženju, mega depresivno je), Filthy Rich (ali samo prvi deo, o Epstajnu, onaj drugi deo o Gilejn je shit), onaj Untold serijal (mada varira kvalitet od ep. do ep.).

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Patty Lee said:

@Moća Jao čekaj sad... ne znam je l sve ovo sve baš njihova produkcija, ali tu sam gledala, dakle, meni su bili super Downfall, Trial By Media, Turning Piont, Keep Sweet: Pray and Obey, Icarus, Our Father, Tell Me Who I Am (ovo samo ako si u posebnom raspoloženju, mega depresivno je), Filthy Rich (ali samo prvi deo, o Epstajnu, onaj drugi deo o Gilejn je shit), onaj Untold serijal (mada varira kvalitet od ep. do ep.).

Gledala Escaping Twin Flames?

 

Meni je to nešto najbolesnije što sam gledao o sektama, osim možda Love has Won... A svašta sam odgledao...

  • +1 2
Link to comment

E da, i Unsolved Mysteries ali samo određene epizode, konkretno: House Of Terror, Death in Oslo, No Ride Home, What Happened to Josh? i Body in the Bay.

 

2 minutes ago, radisa said:

Gledala Escaping Twin Flames?

 

Meni je to nešto najbolesnije što sam gledao o sektama, osim možda Love has Won... A svašta sam odgledao...

To mi je na watchlisti, ali nikako da stigne na red!

Link to comment
30 minutes ago, radisa said:

image.thumb.png.5d4c765d29a89fbfac4bdf46047743ed.png

 

ove zaokružene...

 

Bad surgeon skoro gledao, zanimljiva je priča meni jako, a i Waco je ludilo, ipak je to jedan od najvećih oružanih sukoba na teritoriji USA tipa ikada. 

 

Ali da @Patty Lee nije gledala Twin Flames - to se nisam nado :D

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Patty Lee said:

Downfall, Trial By Media, Turning Piont, Keep Sweet: Pray and Obey, Icarus, Our Father, Tell Me Who I Am (ovo samo ako si u posebnom raspoloženju, mega depresivno je), Filthy Rich (ali samo prvi deo, o Epstajnu, onaj drugi deo o Gilejn je shit), onaj Untold serijal (mada varira kvalitet od ep. do ep.)

Ja se izvinjavam, tek sad vidim šta sam napisala, pošto sam rovarila šta je uopšte originalni Netflix dokumentarac pa sam išla redom i uzimala u obzir sve što sam gledala pa onda izdvajala šta je vredno preporuke i vrv sam tako/tu prezupčila.

Dakle, NE GLEDATI Our Father, to je isto ozbiljan shit, gledati npr. Don't Fuck With Cats. @Moća

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Patty Lee said:

npr. Don't Fuck With Cats. @Moća

 

Ovo razmišljam da gledam ponovo, toliok je dobro, jer sam ja uvek u fazonu da ne ponavljam jer "uvek ima nešto novo".

 

Luda priča, ali luda skroz. 

Link to comment

 

8 minutes ago, Mil@n said:

 

Ovo razmišljam da gledam ponovo, toliok je dobro, jer sam ja uvek u fazonu da ne ponavljam jer "uvek ima nešto novo".

 

Luda priča, ali luda skroz. 

 

IMG-1379.gif

 

Ja razmišljam da ponovo pustim Tajger Kinga kad budem imala vremena. :help:

Zato i ne stižem ništa novo da pogledam, jer se stalno vraćam na ono što sam već videla.

 

Edited by Patty Lee
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Patty Lee said:

 

 

IMG-1379.gif

 

Ja razmišljam da ponovo pustim Tajger Kinga kad budem imala vremena. :help:

Zato i ne stižem ništa novo da pogledam, jer se stalno vraćam na ono što sam već videla.

 

 

Tajgera sam odgledao za veče kada je izašao, sećam se korona bila, tajger legao kao kec na 11. 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...