Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Odgledah drugu sezonu Kleo (nemačka), ne znam da li je ovde pominjana. Svakako preporuka, posebno zbog estetike.

 

Elem, deo sezone je sniman u Beogradu, koji za divno čudo ne glumi samo Moskvu s kraja 1980ih, već se pojavljuje i kao  - Beograd itself :).

 

Vidi se nešto malo i na trejleru, ali najviše u 3. epizodi (skoro čitava radnja se dešava u Beogradu) i 6. (Ova slika ispod je s kraja 2. epizode.)

 

Screenshot 2024-08-01 at 23.30.28.png

Edited by Quince
  • Wub 1
  • Hvala 2
Link to comment

Ja počeo drugu sezonu, možda dve epizode i nije mi nekako dinamična kao prva. Previše mi deluje kao "jebiga, imate ugovor na dve sezone pa šta god da snimite priču". Prva sezona je odlična

  • +1 1
Link to comment

Meni je nekako mnogo vremena prošlo od prve i kad sam krenula drugu pre koji dan, ništa nisam mogla da povežem, te sam se vratila da odgledam bar poslednju epizodu prve. Ma sve mi se izmešalo.

 

Šta znam, u drugoj sezoni su previše zapetljali, a da je pritom nisu učinili zanimljivijom (osim delova sa Beogradom :wub:). To što ima "samo" 6 epizoda, dok je  prva imala 8, govori donekle u prilog tvojoj tezi. Da li imaju ugovor na dve sezone, nisam sigurna, ali da ne spojlujem...

Link to comment

Je l gleda neko 17. (dobro, 4. na Netflixu) sezonu Unsloved Mysteries?  

Izbacili su prvi deo (5 epizoda) pre recimo nedelju dana.

Ima, rekla bih, dva filera: ep. posvećena Džeku Trboseku (ae bre više, ima li kraja...) i ep. posvećena Motmanu (da, jebenom Motmanu as in Motman iz filma Motmanovo proročanstvo sa Ričard Girom... na ivici sam živaca) i potencijalno dva zanimljiva slučaja... we'll see.

 

 

 

 

 

Link to comment

volim solidan true crime ali zaobilazim sve te epizodične u širokom luku. mnogo mi sve to deluje jeftino i površno u discovery ID fazonu, a taj unsolved mysteries najviše.

 

gledao sam poslednje ono o yari gambirasio, onako prosek

Link to comment

Problem sa Unsolved Mysteries je što grunu gomilu epizoda, recimo deset po sezoni, od toga 3 budu zaista legit misterije koje te bace u crnu rupu, 2 budu fileri NLO tipa (to ni ne gledam), a brat bratu 5 uopšte nisu nikakve misterije, nego se Netflix pravi blesav i uskrati ti gomilu informacija, koje kad imaš, kristalno je jasno šta se dogodilo. Ustvari ja volim da se nerviram, više nego što volim Unsolved Mysteries. :wacko:

  • Haha 3
Link to comment
Just now, Patty Lee said:

Problem sa Unsolved Mysteries je što grunu gomilu epizoda, recimo deset po sezoni, od toga 3 budu zaista legit misterije koje te bace u crnu rupu, 2 budu fileri NLO tipa (to ni ne gledam), a brat bratu 5 uopšte nisu nikakve misterije, nego se Netflix pravi blesav i uskrati ti gomilu informacija, koje kad imaš, kristalno je jasno šta se dogodilo. Ustvari ja volim da se nerviram, više nego što volim Unsolved Mysteries. :wacko:

 

Ja sam probavao više puta, sve je to površno, ishajpovano, nedovoljno vremena da se priča obradi kako treba, zaboravim čim ugasim tv i onda sam prestao i da gledam, besmisleno mi je. 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
5 hours ago, Lezilebovich said:

Unbelievable - https://m.imdb.com/title/tt7909970/

 

miniserija, trenutno sam na 5. epizodi i za sada jako dobra

Odlična serija :thumbup: Meni jedan od najboljih Netflixovih originala.

 

Ova diskusija o Kleo me podsetila da sam pre skoro 2 godine počeo da gledam, pa iz nepoznatih razloga zapeo na 4. epizodi.

Sad nastavljam, baš je zabavno.

Link to comment

Super je ova epizoda sa Kleo u Beogradu :wub: Ali generalno da, utisak je da u drugoj sezoni uglavnom mlate praznu slamu.

 

Mada je i kao takva serija gledljivija od 90% Netflixovog sadržaja, čini mi da im je ponuda nikad očajnija. I ranije je bilo sušnih perioda, ali ovo sad je baš loše već duže vremena.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...