Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Zanimljivo da ocigledno svi volimo BM, a kako nam se omiljene i najgore epizode sustinski razlikuju.

 

17 minutes ago, Patty Lee said:

to sam tek iz trećeg puta izgurala

Takodje zanimljivo kako svaka epizoda do polovine mozda jedva da me radi i razmisljam da gasim, a onda kad krene bes, ludilo, prodje u treptaju oka. Bar one prve sezone, dok nisam navikao.

Link to comment
3 hours ago, Patty Lee said:

, i ona prva sa prasetinom, ima nešto Years and Years-asto u te dve epizode što izuzetno mrzim, nešto neopipljivo što nema u ostalim epizodama… apsolutno prezirem Years and Years. 

Ima isti glumac :D ... a BM je verovatno 5-6 godina ranije snimljena, pa nema ona Y&Y nego Y&Y ima nesto blekmirorsko , ali nedovoljno dobro 

Link to comment

Meni je ovo okej što gledam, ja ionako nisam prezahtevna, i kojekakvo đubre ume neretko da mi se svidi :D

evo me na petoj epizodi mislim, meni sve super

Link to comment
45 minutes ago, kipo said:

Sad, ili da poslusas @Lezilebovich recept ili da odmah batalis gledanje starih sezona, jer ne znam kako sad svariti svinju u prvoj ep :D

Svinja je must see ...

 

e2 je baaaas duplo golo od epizode :(

  • +1 1
Link to comment

E, da. Gledala sam nekad davno svinju, i rekla ovo neću da gledam. Not my cup of tea. Svakako ću gledati random, pa dokle stignem

Link to comment
  • 2 weeks later...

 

 Ko je propustio prvo da pogleda Tear Along the Dotted Line od istog autora (Zerocalcare), iako priče nisu povezane, likovi su isti (iako animirani, životniji od 99 posto svega što sam gledao ne pamtim koliko)

Dokaz da i u 2023. može da se napravi umetničko delo sa političkom agendom koja može da se plasira na suptilan i duhovit način, ne mora poruka da mi izbija oči i da mi uši krvare...

 

  • +1 4
Link to comment
On 11. 7. 2023. at 18:29, John Coltrane said:

Gledao neko Borgen (danska, Premijerka) ?

 

prve dve sezone i nisu lose ali nekako vise lici na americku nego skandinavsku seriju, dosta je slicna sa madam secretary ako si gledao

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...