Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Cela sezona je kao omaž drugoj sezoni Milenijuma, šega šala i pošalica, Indijka odlična u petoj.

Edited by desboj
Link to comment

Prvi put u životu gledam Black Mirror, sve sam nešto izbegavala, ne znam zašto.....sad sam se zalepila i ne odvajam se, nosim netflix na posao, mada ne mogu i da uključim :teškoe:

Link to comment
9 minutes ago, Svemir Zeka said:

Prvi put u životu gledam Black Mirror, sve sam nešto izbegavala, ne znam zašto.....sad sam se zalepila i ne odvajam se, nosim netflix na posao, mada ne mogu i da uključim :teškoe:

Ja prvu odgledah, OK, druga me nešto smorila i odustah...možda je do vremena, kod nas baš nešto tulavo, hladno, kiša...bljak.

Link to comment
6 minutes ago, kipo said:

Pretpostavljam da gledas pd prve sezone, sve drugo bi bilo greota.

Ili bas kontra. Odgleda ovu novu i onda joj bude OK. Sa manjim ocekivanjima krene od pocetka i odusevi se. Fakticki ima nekoliko uzastopnih odusevljavanja. 

Link to comment
1 minute ago, Lezilebovich said:

Ili bas kontra. Odgleda ovu novu i onda joj bude OK. Sa manjim ocekivanjima krene od pocetka i odusevi se. Fakticki ima nekoliko uzastopnih odusevljavanja. 

Radice, ako ne odustane jer je ova sranje :) 

  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, kipo said:

Pretpostavljam da gledas pd prve sezone, sve drugo bi bilo greota.

Ne znam koju gledam :lolol:

Samo sam pustila pa šta je krenulo. Prvo je bilo Joan is awful, pa onda ono u Škotskoj, pa sad astronauti 1969.

Link to comment

isuse ne, ne, ne :isuse: 

 

Na Netflixu imas od trece sezone pa nadalje. Prve dve su na torentima, ako te mrzi to (iako su te prve dve najbolje sezone), bar gledaj od trece sezone po redu. Ovo poslednje je djubre.

 

btw, ima tema za Black Mirror - 

Neki dobri admin bi mogao da je preimenuje posto nije ocigledno.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

isuse ne, ne, ne :isuse: 

 

Na Netflixu imas od trece sezone pa nadalje. Prve dve su na torentima, ako te mrzi to (iako su te prve dve najbolje sezone), bar gledaj od trece sezone po redu. Ovo poslednje je djubre.

 

btw, ima tema za Black Mirror - 

Neki dobri admin bi mogao da je preimenuje posto nije ocigledno.

Ček, ček...ja sam odgledao od prve sezone na Netflixu...ono kad je PM morao da opšti sa svinjom...jel to S1:E1 ????

  • +1 2
Link to comment

E jeste, u pravu si, sad proverih, ima sve na Netflixu, dakle velika preporuka svima da se gleda po redu od prve sezone.

 

Nesto mi u secanju ostalo da kad ih je Netflix otkupio sa trecom sezonom, da nisu bile prve dve na servisu (njih je valjda Channel 4 radio).

Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

Ne znam koju gledam :lolol:

Samo sam pustila pa šta je krenulo. Prvo je bilo Joan is awful, pa onda ono u Škotskoj, pa sad astronauti 1969.

Pa gledaš šestu tj. poslednju sezonu. Na Netflixu imaš sve sezone btw. Ja isto nisam gledala redom, prva ep. koju sam ikad pogledala je Crocodile, pa sam dalje gledala sve random kako zabodem, Shut Up and Dance, pa Archangel, pa White Bear… The Waldo Moment mi je vrv najteže pala, to sam tek iz trećeg puta izgurala, i ona prva sa prasetinom, ima nešto Years and Years-asto u te dve epizode što izuzetno mrzim, nešto neopipljivo što nema u ostalim epizodama… apsolutno prezirem Years and Years. 

Edited by Patty Lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...