Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

i ja sam prvu prokomentarisao da mi jako lici na zonu sumraka, iz nekog razloga na onu epizodu kad lik slucajno okrene svoj broj tel pa se sam sebi javi

Link to comment

Treća epizoda sa astronautima traje beskrajno dugo i živi je smor. Jedva sam je odgledala do kraja.

Četvrta sa paparacima je kao što je već rečeno komotno mogla da bude u Dosijeu X. Jedino što ima malo kosmičke pravde u pokolju dotičnih gnjida, ali i to je sve onako van Blak Mirror vajba.

Nemam snage da gledam danas petu.

 

Sve u svemu nepotrebna sezona.

Link to comment

Meni je ostala treća. I gleda mi se i ne gleda mi se. Džoš Hartnet, Kejt Mara, onaj iz Brejking Bed… baš solidna plejada likova za koje me ič ne zanima da l će da ih nabodu na kolac, ali vidim da je ova epizoda najbolje ocenjena (mada i onaj revamp Nosedivea je solidno ocenjen tako da to ne znači ama baš ništa…). Skor za sada, od četiri pogledane ep. dve mi se sviđaju, ali jedna ne pripada ovde. Dosta jadno. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

il da ponovis nesto.

Ladno sam posle ove sezone pustio ep iz prosle, samo da uhvatim taj vajb. Onu kad igraju igricu pa se ljube, koja mi je jedna od najgorih, ali top za ovo sranje.

  • +1 1
Link to comment

Pa jeste, realno, shodno ocekivanjima. Prva je kao malo BM ali sve postane neukusno "vrckavo" i "zabavno" za 1 BM. Druga i 4. prilicno OK, ali u potpuno drugim zanrovima i svjetovima. Treca smor i apsolutno predviljivo i nezanimljivo. Peta bas zabavna zona sumraka eizoda, kako neko rece, glupost. Moguce da ja propustam nesto bitno, ali ogromno razocarenje nakon prethodnih sezona.

  • +1 1
Link to comment

A to sve u kontekstu prethodnih sezona i jer je BM negledljivo ili stvarno negledljivo i kao stand alone stvar?

 

Mislim ako treba veceras da odlucim sta da gledam, ovo ili amazonov Rings of power npr? :)

Link to comment
35 minutes ago, bebaguza said:

A to sve u kontekstu prethodnih sezona i jer je BM negledljivo ili stvarno negledljivo i kao stand alone stvar?

 

Mislim ako treba veceras da odlucim sta da gledam, ovo ili amazonov Rings of power npr? :)

haha jebiga sad bijes teskim naoruzanjem, blek miror ipak.

 

a treca je jedva gledljiva, i kao standalone i kao deo bm i kao lozenje na odiseju 2001

  • +1 1
Link to comment

Losa prva epizoda Black Mirrora
Bila mi je bolja premisa da gledas film/seriju gde si mogao da kazes sve sta zaista mislis, gde ne overthinkujes i gde se svakodnevne stvari dogode bez uticaja licnih strahova, barijera, etc i da se to nekako povezalo na kraju sa RL - ali ne se tako odigralo :D

Obzirom na prethodne komentare mislim da cu odmah da predjem na Tur d France i da zavrsim bindz Suitsa

Edited by lord_s
Link to comment
3 hours ago, bebaguza said:

A to sve u kontekstu prethodnih sezona i jer je BM negledljivo ili stvarno negledljivo i kao stand alone stvar?

Ovo prvo. Nije negledljivo ali bar tri epizode ni po čemu nisu black mirror i nema razloga da budu ovde i to nervira. Meni su se svidele druga i peta. Peta apsolutno ne pripada ovde (ali bili su pošteni pa zato ova, i jedino ova ep. počinje kao Red Mirror!), nego u Giljermo del Torov Cabinet of Curiosities. Ako ćemo pošteno, i za drugu je nategnuto do pucanja da l pripada ovde. Prva jeste autentični black mirror ali je slaba. Četvrta ti je kao neki X-files ali bez da imaš Moldera i Skali, nego samo pratiš radnju u pozadini koji oni istražuju. Nije toliko loše, ali apsolutno ne pripada ovde. Zato mi nije jasno zašto nisu napravili celu Red Mirror sezonu, ja volim horor, gledala bih.
 

Btw i ja sam isto sad uzela da gledam omiljene epizode iz ranijih sezona… ne znam šta to govori o ovoj, vrv ništa dobro.

Link to comment

druga i peta i meni najbolje, treca apsolutni smor, ko neki film terensa malika pu pu, cetvrta ima ok atmosferu ali ceo zaplet je ko ja kad se navarim sa ortacima pa smisljamo scenario, prva ok pocne ali onaj usiljeni humor prosto bode u oko kao iglom.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...