Jump to content
IGNORED

Pomoc - najbolje replike nase kinematografije


Giggsy

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iDemo

    31

  • MocaVukotic

    11

  • Bujodrag

    10

  • vookela

    9

"Dajte mu korenčka". (U raljama života, Radko Polič - ako je papagaj gladan - dajte mu mrkve)

 

"Jebeš li nešto, bako" Čudo neviđeno??

 

Čitava scena za "a da ti objasnim neke stvari" Prle, Povratak Otpisanih

 

Sent from my GT-I9305 using Trapatalk.

Link to comment

Malo Bate Stojkovića:

 

 

Možeš da ne znaš gde je Adis Abeba, ali marksizam, on prožima sve pore našeg društva.

 

I to mi je student. Tuđ leb jede a moj svet bi da menja!

 

Čistili smo podrum.

 

Ne znam tačno kako je išlo, ali na kraju ih je Srbin sve nadmudrio.

 

Vezan je. - Ko? - Moj bivši problem.

Link to comment

Ovaj posao mogla bi da obavi armija od 100 miliona inzenjera i tehnicara i cijelog svijeta i to za svega jedan ljudski vijek. Najprije bi se podigli visoki bedemi oko sjevernog i juznog pola i na ovim prostorima nakon ispravljanja zemljine ose umjesto temperatura od minus 88 stepeni celzijusa zavladao bi vjeciti dan u vjecitom proljecu. Nemirna zelena masa Indijskog okeana remeti ravnotezu nase planete i doprinosi da se ona okrece oko svoje ose. Isusivanjem indijskog okeana zemljina povrsina bi se povacala za 91 miliona i 200 hiljada kvadratnih kilometara. Pretvorena u zitnicu ova povrsina bi mogla u uslovima vjecitog ljeta da ishrani oko 146 milijardi ljudi. Isusivanjem vodene mase svih okeana zemlja bi olaksala za 72 kvadriliona tona i udaljila bi se od sunca za 30 miliona kilometara, godina bi trajala 425 dana umjesto sadasnjih 365. Smanjila bi se i sila zemljine teze, a smanjena tezina zivih bica omogucila bi da se raziviju do dzinovskih razmjera, ljudi bi bili pravi titani, imali bi dzinovski rast a granica zivota kretala bi se od 1000 do 5000 godina. U intelektualnom pogledu taj novi covjek stajao bi iznad nas onoliko koliko smo mi odmakli od majmuna....

A koliko nas je sada

2 - 3 milijarde, ne znam tacno

Mene ne racunaj

 

Ih Nemci, to je fin narod. Lako cemo mi s njima. Mene vise brinu ovi nasi. Sve marifetluke znaju. Ko Prle.

 

Ne pijem dok Paja vozi

 

Ja ne bi majke mi... Daj

 

Pozdravite vasu mamu

Link to comment
Q: Kako ti je onaj tvoj delija?

A: Ma nije Delija nego Grobar

 

Shejtanov ratnik, krajnje suftilna™ - mora covek da zna starogovor (delija as in junacina, momcina) i novogovor (Delije vs Grobari)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...