Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

3 minutes ago, James Marshall said:

Obično ti što ne znaju šta bi ne studiraju kao da su na Vojnoj akademiji :lolol:

 

pa mozda se misli na osjecaj subordinacije u odnosu na profesora, nije ni prva ni poslednja s tim karakterom, nema tu egzotike uopste

 

ali ide uz naknadni karakter partijskog vojnika

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

Obično ti što ne znaju šta bi ne studiraju kao da su na Vojnoj akademiji :lolol:

 

5 minutes ago, Milosh76 said:

Ili upisu prava :D

Meni je sada prva asocijacija na to FON - Menadžment :D

 

Inače imam super ekipu tamo, a znam i nekoliko super profesora(super su likovi, ne znam kakvi su profesori), nego samo konstatujem.

Edited by Milošica
Link to comment

za tim fonom je vladala pomama 90ih jer je primao malo studenata, a doslovno u svakoj oblasti koju je pokrivao su ga sisali vec postojeci fakulteti. ne znam zasto to sad pisem :D

  • +1 2
Link to comment
34 minutes ago, morgana said:

 

 

 

ali ide uz naknadni karakter partijskog vojnika

 

Meni se to sve savršeno uklapa u slagalicu: vojnička disciplina, strog i ludački fokus, kristalno čista ambicija i uspeh kao ultimatum, nema mnogo preispitivanja ni distrakcija ni emotivnih ni moralnih, nema lutanja i traženja i otprilike to i jeste recept za tu vrstu pravolinijskog uspeha za te svaštojed osobe, bilo bi tako i da je izabrala nešto drugoy, verovatno. 

 

 

Edited by Taihoskopija
  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, Taihoskopija said:

 

Meni se to sve savršeno uklapa u slagalicu: vojnička disciplina, strog i ludački fokus, kristalno čista ambicija i uspeh kao ultimatum, nema mnogo preispitivanja ni distrakcija ni emotivnih ni moralnih, nema lutanja i traženja i otprilike to i jeste recept za tu vrstu pravolinijskog uspeha za te svaštojed osobe, bilo bi tako i da je izabrala nešto drugoy, verovatno. 

 

 

 

slazem se. ima mnogo, pogotovo medju manje radikalnima, primjera kako ambicija, zelja za moci ili uspjehom dovedu do pozicije, cak u okviru iste biografije jednom prosocijalne, a drugi put devijantne ili rusilacke.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, morgana said:

za tim fonom je vladala pomama 90ih jer je primao malo studenata, a doslovno u svakoj oblasti koju je pokrivao su ga sisali vec postojeci fakulteti. ne znam zasto to sad pisem :D

fon je preteca, pa onda bk, pa megatrend, pa sveeeee...

  • +1 3
Link to comment

prilog za biografiju 2

članak se poziva na intervju dumanovića iz NIN-a (15. april 2021. godine)

„Znam da je u januaru 2017. svakog dana odlazila kod Aleksandra Vučića. Uostalom, odlazila je u zgradu Vlade Srbije kod premijera i to je bilo evidentirano na prijavnici. Vučić je Dijanu Hrkalović nametnuo Nebojši Stefanoviću. Iako ona kasnije jeste stvorila i odnos sa Stefanovićem“, rekao je Dumanović, koji je sada predsednik Saveta za borbu protiv kriminala Pokreta Oslobođenje, za novi broj nedeljnika NIN.

Dumanović je rekao i da „ne zna zašto je stalno odlazila kod Aleksandra Vučića, ali zna i da je bila na stalnoj vezi i sa Andrejem Vučićem“.

 

prilog za biografiju 3 u spojleru 

"ja sam srpkinja iz like. moja porodica je iz sela doljani. moj deda petar, otac mog oca, ubijen je na današnji dan u oluji..."

Spoiler

Capture.JPG.f5d5d8e4fc9f39173539e7984750133b.JPG

 

Edited by pt 2.0
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...