Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

13 minutes ago, djeneralche said:

Ja bih stvarno uzeo sa rezervom sve sto Koluvija prica, ono malo sto sam video u razgovoru sa bizonom mi deluje kao pomerena/poremecena osoba, mozda ne za hospitalizaciju ali uz dovoljno inputa sa strane cak i to. Dakle ja bi voleo da u Vremenu procitam transkript:

Andrej: Zdravo Koluvija ...

Koluvija: Zdravo Andrej ...

 

 

A jeste vala, Andrej nema minimum tri postpejd telefona na koja se odaziva sa "Andrej, balavoga brat"

 

 

Link to comment
Zanima me kakav je to mentalni sklop koji psihologiju studira kao vojnik, ono, očigledno nije išla da to studira da bi pomagala drugima [emoji38]ol:
to ce sad biti malo i legendice, inspirisane njenim naknadnim vratolomnim uspehom.

ne kazem bez osnova, ali 1/1 preterivanje. da sam postala ministarka obrazovanja, samo bi me ogovarali, a da sam i otrovala pomocnika, bila bih apsolutno fokusirana zver [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment
1 minute ago, morgana said:

jebiga i radovan karadzic je bio u pomazucoj profesiji.

na poslovima asistirane smrti, jel.

 

 

Radovan je bio i ostao budaletina, ali je makar karijeru počeo u fudbalskom klubu u struci, plus je imao neke pokušaje pjesništva i imao je mesijanski kompleks koji ga je odveo u ratne zločine. Da ne pričam o opštem utisku aljkavosti (lične) koji je ostavljao. Opet prije nešto nego što bih očekivao od studenta psihologije nego nekog pitomca Vest Pointa ili člana Legije stranaca u nastajanju. 

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Zanima me kakav je to mentalni sklop koji psihologiju studira kao vojnik, ono, očigledno nije išla da to studira da bi pomagala drugima :lolol:

Dosta ljudi studira psihologiju, pa i medicinu(psihijatriju) jer ih zanimaju tajne prostorije ljudskog mozga i srca, a ne iz humanih razloga. I odlični su u tom poslu.

  • +1 7
Link to comment
Just now, Milošica said:

Dosta ljudi studira psihologiju, pa i medicinu(psihijatriju) jer ih zanimaju tajne prostorije ljudskog mozga i srca, a ne iz humanih razloga. I odlični su u tom poslu.

Znam i to je ono što je vrlo uznemirujuće, Hrkalovićka je tako i djelovala u prvom dijelu karijere, kakav li je lom došao pa je ušla u ovu Instagram fazu, to bi mogle njene kolege sa faksa da izučavaju 

Link to comment

ma do tih profesionalnih izbora moze da se dodje iz x pravaca, neko voli da pomaze ili da analizira i razumije, neko da lijeci sebe, treci vole prestiz profesije, cetvrti sertifikat za mijesanje u tudji zivot i hijerarhicnost uloge itd

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, James Marshall said:

Zanima me kakav je to mentalni sklop koji psihologiju studira kao vojnik, ono, očigledno nije išla da to studira da bi pomagala drugima :lolol:

 

Mnogi tako studiraju, pomazu sebi al ne idu popodne na tekme sa huliganima, tu je neka razlika, valjda.

Link to comment
ma do tih profesionalnih izbora moze da se dodje iz x pravaca, neko voli da pomaze ili da analizira i razumije, neko da lijeci sebe, treci vole prestiz profesije, cetvrti sertifikat za mijesanje u tudji zivot itd
peti jer ne znaju shta bi a neshto mora.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...