Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

A Senta junior sta, drzi dokaze u dzepu svojih farmerki? Voleo bih da postoji nesto ali ja do sada nisam video niti cuo nijednog novinara da je napisao ista konkretno, da je neko iz sluzbe dostavio makar jednu jedinu cinjenicu. Zapravo jedino sto je konkretno u celoj toj vezi je psihopatin govor o Koluviji uzivo iz Dubajia.

Link to comment
33 minutes ago, djeneralche said:

Ja koliko vidim, za ovo ne postoji niti jedan jedini dokaz. Barem ne javno. Ili nisam nesto ispratio?

Po svom ovom ponašanju deluje da izgleda da jeste. Da li se ovaj javio, ili nije i ostale stvari, to je upitno, ali izgleda da je zvao

  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, djeneralche said:

A Senta junior sta, drzi dokaze u dzepu svojih farmerki? Voleo bih da postoji nesto ali ja do sada nisam video niti cuo nijednog novinara da je napisao ista konkretno, da je neko iz sluzbe dostavio makar jednu jedinu cinjenicu. Zapravo jedino sto je konkretno u celoj toj vezi je psihopatin govor o Koluviji uzivo iz Dubajia.

Koliko se sećam, prilikom hapšenja vlasnik Jovanjice se pozivao na Andreja, pretio poznanstvom sa njima, konfiskovan mu je telefon u kojem su nađeni kontakti, bilo je objavljeno u novinama.

Posle toga počinje mašinerija da se pali u odbranu lika i dela Predsednikove porodice, verovatno se možeš setiti genijalne ideje da Vučević tuži Vučića za gajenje marihuane.

Da li Senta junior drži dokaze u džepu, ili je opstruiran i proganjan od strane samih vlasti, optuživan da namerno podmeće i ruši Vučića i 2 puta testiran na poligrafu, sam proceni. Svakako drugih zvaničnih dokaza i objašnjenja nećeš dobiti. Mnogo više konkretnijih stvari je učinjeno u odbranu strica i Koluvije, od psihopatine tirade iz Dubaija.

 

Spoiler

Elem, pošto sam i sam konzument biljne sorte koja se slučajno proizvodila na plantažama organske hrane Jovanjica, i u neformalnom sam kontaktu sa dobavljačima i snabdevačima iste, javna je tajna u tom svetu da Andrej Vučić stoji iza oraganizovane proizvodnje i distribucije marihuane na Jovanjici. To su moja neka saznanja i premise na osnovu kojih sam formirao zaključak.

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, pt 2.0 said:

Prilog za biografiju 

Interesantno, ne uklapa se skroz u mišljenje koje sam stekao o njoj.

Nema sumnje da je ološ dobro uvezan sa kriminalcima, ali ostaje mi misterija kako je zapravo dospela na bitno mesto u mupu, kako je otišla iz njega, i koliko je od svega ovoga što joj sad tabloidi prišivaju tačno.

Link to comment
27 minutes ago, Filozof manijak said:

konfiskovan mu je telefon u kojem su nađeni kontakti

Ovo je kljucno. Da li postoji komunikacija? Ako postoji, Senta junior zna, i ne samo on, verovatno celo odelenje, svi u Mupu. Medjutim ja tu informaciju nisam video. E sad, mozda je i do mene.

Link to comment
Quote

 

„Ona je objavila rad „Uticaj sadržaja argumenata na pojavu bumerng-efekta negativnih političkih reklama“ u veoma ozbiljnom časopisu, kakva su „Psihološka istraživanja“, tu nema veze, ni urgiranja. Utisak je da se namerno skrivala od svih i da je brižljivo krila sve o sebi. Svaki student ima neki smešan doživljaj, anegdotu. Ali ne i koleginica Dijana Hrkalović“, zaključuje izvor nove.

Prema saznanjima našeg portala, Dijana Hrkalović je izuzetno obrazovana osoba koja je diplome stekla isključivo radom i mozgom, a ne novčanikom. Završila je gimnaziju, prirodno-matematički smer. Osnovne i master studije psihologije na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Beogradu završila je sa prosečnom ocenom 9,66.

 

 

Dokaz da inteligencija funkcionise nezavisno od srca :fantom:

Link to comment

to sam i ja cula o njoj od osobe koja je istovremeno studirala psihologiju. doslovno isto, da je kidala kao student i diplomirala prva u generaciji. i imala mentalitet vojnika.

Link to comment
1 hour ago, djeneralche said:

Ja koliko vidim, za ovo ne postoji niti jedan jedini dokaz. Barem ne javno. Ili nisam nesto ispratio?

 

Pa brze bolje su tuzili sami sebe i skinuli to sa dnevnog reda - vulin utvrdio da koluvija nikada nije zvao Andreja na sluzbeni telefon iz narodne banke (ili stamparije novca, ne znam gde Andrej bese radi od devet do pet)

 

Dakle cist kao ukradena licna karta.

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, radnik said:

Prvo, o tom slucaju se cutalo cele 2 nedelje nakon hapsenja. A o zaplenama droge se ranije odmah hvalilo na Pinku i ostalim AV medijima. Cak smo se sprdali kako saopstavaju u gramima da to bombasticnije zvuci... 758 grama, 2550 grama i sl. 

Prvi info o hapsenju i otkricu Jovanice je dosao preko alternativnih medija. Svima je cudno bilo da se politicka vlast time ne hvali. Ne treba posebna inteligencijs i logika da se zskljuci kako im ta akcija nije prijala. Zasto? 

Provlaci se Andrejevo ime, Vulin i Babic na plantazi, Koluvija u delegacijama sa Vucicem kao privrednik... plus to upadljivo cutanje, posebno na pocetku. 

Vrlo brzo Sentinog malog teraju da pred kamerama izjavi da porodica Vucic nema veze. Ali to nije dovoljno... idu poligrafi, Djuka itd itd

Sad smo dosli do nanogice, sta je to tona, premestaja malog Sente u drugo odelenje... 

Podseca me malo na prebijanje Andreja od zandara. Kad Vucic kaze bilo je sta je bilo... da bi vremenom zandari zavrsili na sudu i mozda bez posla. 

Jako osvetoljubiva i bolesna porodica. 

 

Ma mi smo bolji od filma, Koluvija bio u delegacijama :s_w:. Najbolji deo sto sam procitao sad  - kako je obisao malog Sentu na autoputu i tako sve pocelo, dobro nije najbolji deo al tu je

Meni je ovde neverovatno da hipoteticki, recimo da imas brata predsednika, sto ocigledno ima putanju dozivotnog ili vladanja do penzije ili nesto slicno, napacenim narodom sa skresanom opozicijom i da u takvoj u podeli neko ima potrebu da se bavi nelegalnim biznisom, kada vec ima toliko drugih opcija. Mislim da, kada bi postojala takva situacija, taj neki predsednik mozda to ne bi ni znao do neke slucajnosti. Il je sve priprema za legalizaciju i onda opet dosla neka slucajnost. Ja uopste ne znam da li se to moze legalizovati, cuo sam da se koristi u medicinske svrhe a negde su izracunali da je jeftinije legalizovati pa nekako kontrolisati, samo sto i jedno i drugo radi utamo gde postoji organizacija sto bar delimicno vodi racuna o ljudima. Kakav bi cirkus ovde bio, tacno rastavljaju na neki srednji vek, sta je sad sve nova normalnost a jos imaju planova.

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, mraki said:

Interesantno, ne uklapa se skroz u mišljenje koje sam stekao o njoj.

Nema sumnje da je ološ dobro uvezan sa kriminalcima, ali ostaje mi misterija kako je zapravo dospela na bitno mesto u mupu, kako je otišla iz njega, i koliko je od svega ovoga što joj sad tabloidi prišivaju tačno.

 

Cvorovic na studijama (low profile i disciplina) i verovatno cvorovicevsko dete. Pa tu je 80% politicke, tajkunsko privredne scene zadnjih decenija Cvorovici ili njihova deca kao produzeci (jer ovi ne mogu, na svoju zalost da traju 1000 godina).

 

Ovo su njihovi interni obracuni, nego sto je tu obicna raja najebava sa svima njima kao taoc trideset godina.

Edited by Moonwalker
  • +1 3
Link to comment

Koliko sam  pohvatao razgovarajuci sa raznoraznim MUPovcima bivsim i sadasnjim, kazu da je Dijanu u policiju doveo Andrej brat, ona je bila suprotsavljena Stefanovicu namestena da  kontrolise kriminaqlisticku policiju i ometa, instalirana na neformalnu poziciju sekretara UKP-a koja u hijerarhiji ne znaci nista. Ali neko joj je dao moc.  Kontrolisala je operativni rad, koordinisala Veljinu grupu i navijace,  Koluviji obezbedila sluzbene MUP tablice i pokrivala kad treba, nije to radila na svoju ruku i solirala.  Stace galama uskoro i eto nje napolju, eventualno sa nanogicom

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

 

Pa brze bolje su tuzili sami sebe i skinuli to sa dnevnog reda - vulin utvrdio da koluvija nikada nije zvao Andreja na sluzbeni telefon iz narodne banke (ili stamparije novca, ne znam gde Andrej bese radi od devet do pet)

 

Dakle cist kao ukradena licna karta.

Ja bih stvarno uzeo sa rezervom sve sto Koluvija prica, ono malo sto sam video u razgovoru sa bizonom mi deluje kao pomerena/poremecena osoba, mozda ne za hospitalizaciju ali uz dovoljno inputa sa strane cak i to. Dakle ja bi voleo da u Vremenu procitam transkript:

Andrej: Zdravo Koluvija ...

Koluvija: Zdravo Andrej ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...