Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

25 minutes ago, Redoran said:

I koja je ovo bizarnost da se bivši načelnik jedne od službi UKP, koji joj je navodno pomagao u svemu, zove Dejan Milenković a nadimak mu je ni manje ni više nego Bagzi?? Pa da li je to realno jbt.

Kad nemaš taj suptilni osećaj za pandursku ironiju :D

Btw, taj Bagzi je Sentin mali, i verujem da je najispravnija osoba u celoj priči.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Lena said:

Nije, Sentin mali je Slobodan Milenković, a ovaj je Dejan Milenković Bagzi.

 

Ko je Senta veliki, izasao mi grad gde mi drugar iz vojske..

Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

I koja je ovo bizarnost da se bivši načelnik jedne od službi UKP, koji joj je navodno pomagao u svemu, zove Dejan Milenković a nadimak mu je ni manje ni više nego Bagzi?? Pa da li je to realno jbt.

Bila je priča da je dobio taj nadimak baš zato što se isto zove i preziva kao Bagzi iz zemunskog klana.

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, Redoran said:

Ako je iole verovati nezvaničnim informacijama o ovom slučaju, dixi je napravila ono baš solidan rusvaj u MUP, do nivoa gde je masa ljudi ozbiljno ispizdela. Ovo mi deluje kao sasvim moguć scenario jer je očigledno u pitanju ozbiljna lujka. Moguće je da će ritualno da je žrtvuju zarad mira u MUP, ili naprosto da Slindžinoj ekipi koja je ostala tamo poruče šta ih čeka te da im je bolje da se priklone šizojevom carstvu. MUP se tako konsoliduje a Slindža ostaje gole guzice u oktagonu protiv Eduarda Pikasa.

Sigurno nije cilj da se konsoliduje MUP. Ovde je suština da se na nekoga svali Belivuk, a razvaljivanje MUPa je uklanjanje Milenkovića iz borbe protiv narkotika. Jasno je da je stric vlasnik plantaže, jasno je da se sa njim čuo onaj tupavi šatro vlasnik i sav cirkus i dalje je da se opstruiraju oba procesa. U mnogo čemu je važnija Jovanjica 2, jer ona govori o direktnoj umešanosti velikog broja ljudi iz MUPa. Jedino da i to ne napakuju DH.

  • +1 4
Link to comment
10 minutes ago, Jozef K. said:

Jasno je da je stric vlasnik plantaže, jasno je da se sa njim čuo onaj tupavi šatro vlasnik.

Ja koliko vidim, za ovo ne postoji niti jedan jedini dokaz. Barem ne javno. Ili nisam nesto ispratio?

Link to comment

Pa, dokazano je na sudu da nije :fantom:

Naravno da nema javnog dokaza, pa sva frtutma oko Jovanjice i Sente juniora je nastala da bi se sprala ljaga sa imena strica nacije. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...