Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

2 minutes ago, morgana said:

nemali procenat stanovnistva koji ne potpada pod taj mentalitet

Olako sam mozda, u nedostatku boljeg, upotrebio izraz prigradski: radi se o stanju - sto bi se nekad reklo - preovladjujuce drustvene svesti, stanju u koje je drustvo dovedeno svodjenjem, izmedju ostalog, politike na najunosnije zanimanje i iskljucivo vestinu manipulacije iz cega se, kolateralno, (iz)rodila svest, ubedjenje da se nista ne menja, niti moze promeniti, da je svaki angazman uzaludan i gubljenje vremena...

Na sve to, generacija 5. oktobra je danas dobrano zasla u 40-te, i prirodno postaje em konzervativnija, em inertnija, em velikim delom primorana na cutnju i netalasanje, na stranu osecaj izneverenih ocekivanja, beznadeznosti i ubedjenja da se ama bas nista ne moze da promeni...

  • +1 1
Link to comment

Malo sutrašnjih naslovnih strana…:fantom:

Kurva, lezbejka, kriminalac, ubica… za svakoga ponešto.

A tu je i jedan dobar djak, da unese malo vedrine.

DoOxRwg.jpg
3NOfiEk.jpg

2k0AlKv.jpg
5ixxJjm.jpg

Edited by mraki
  • Hvala 1
Link to comment

Neko juče reče da su na svim ovim presudama u koloru iskusno stavljeni upitnici pa će, nakon što se diksi i šizoje dogovore i predstava za narod prestane, lako da poreknu celu stvar u fazonu: "pitali smo se da li je tako i bogu hvala da nije". Rekao bih da upitnici rapidnom brzinom ustupaju mesto uzvičnicima i da tu nikakvog poricanja neće biti.

 

Mislim, nije da bi bilo kome polagali račune čak i kada bi ova bila oslobođena i naplatila se od Srbije u Strazburu, ali kada su ovako odlučni to obično sluti na nešto.

Link to comment
Quote

A ko je smestio Džesiki

Duh koji lebdi iznad Marakane

 

 

(nek mi oproste koleze s pogrešne strane brda)

Edited by Filozof manijak
Link to comment

I koja je ovo bizarnost da se bivši načelnik jedne od službi UKP, koji joj je navodno pomagao u svemu, zove Dejan Milenković a nadimak mu je ni manje ni više nego Bagzi?? Pa da li je to realno jbt.

  • +1 1
Link to comment

Ako je iole verovati nezvaničnim informacijama o ovom slučaju, dixi je napravila ono baš solidan rusvaj u MUP, do nivoa gde je masa ljudi ozbiljno ispizdela. Ovo mi deluje kao sasvim moguć scenario jer je očigledno u pitanju ozbiljna lujka. Moguće je da će ritualno da je žrtvuju zarad mira u MUP, ili naprosto da Slindžinoj ekipi koja je ostala tamo poruče šta ih čeka te da im je bolje da se priklone šizojevom carstvu. MUP se tako konsoliduje a Slindža ostaje gole guzice u oktagonu protiv Eduarda Pikasa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...