Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Nije ona nikakva političarka, zato će i da nagrabusi. Ona je eksponirani pion iz tih žbirovsko-bezbednjačkih mutljavina, a pošto te mutljavine po pravilu idu u paketu sa teškim kriminalom onda za takve pione niko ne zaleže.

 

Ne mogu da se setim nekog sličnog slučaja iz prošlosti ali neko mora da probije led.

  • +1 2
Link to comment

A znam, vidiš da sam stavio disklejmer, a reklo bi se i da ti imaš problem da definišeš njeno zanimanje :D

 

Prezirem tu felu na tromeđi između politike, mafije i kurčevih službi. San miliona srba je da budu na tom mestu. Mistifikuju se ti ljudi i njihov posao, predstavljaju se kao neki mastermajdovi koji zaslužuju strahopoštovanje i koji rade poslove od krucijalnog značaja za državu, a u stvari su to većinom isprazna i beskrupulozna govna sa tatom ili stricem koji je takođe bio tu, pa je uvalio i njih. Zanima ih isključivo lični interes i interes klana kome pripadaju.

Edited by Heaviside
  • +1 5
Link to comment

Što nije bačena pod voz prva tri puta kad su je zvali na informativni razgovor nego tek sad posle 6 meseci Instagram karijere? Žrtvovao Neša piona ili ovi tek sad rešili da pritegnu do kraja jer su dogovori propali? 

Link to comment

Moram da primetim oko ovih fotki koje su osvanule po tabloidima - ova sa gacama mi izgleda kao neka prva nokijina kamera (takva kompresija, od pre 12 godina), neki raniji rad, cak nista sablaznjivo za privatni telefon (bog dragi zna kako bi me razapeli tabloidi sa mojom galerijom selfija) ona druga s pokazivanjem cipela je prosto fotka koju mnoga zena ima u telefonu. Ovakve fotografije se dele sa muzem/deckom posle kupovine vesa ili cipela.

 

Bukvalno nam je narod toliko lobotomiran od kriminala da vise ne reaguje na mlinove za meso, nevolje, mutave i lomljenje kostiju - urednici su ladno dobili direktivu da je ocrne na golotinju i ovo je najbolje sto su nasli :isuse: dakle kod ovog usranog naroda privatna fotografija iz telefona bolje radi nego saradnja sa narko dilerima i ubicama.

 

Mnogo smo propali, nece ovde biti bolje ni kada vucic padne.

 

 

Edited by Caligula
  • +1 2
Link to comment

Naravno da neće, Vučić u mnogome smeta samo estetski. Sva negativna selekcija, korupcija, kultura nasilnog ponašanja su već standardizovani i to sigurno neće promeniti jedan nov čovek, a cela nova ekipa humanista, asketa sa željom da menjaju društvo iz korena ne postoji. 

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment

Jedino što mi je čudno je to što nema vidljivog odgovora na ovaj potez glavnog preko medija.

Ili se još odmerava, i ceni jačina pretnje, ili je poznat ishod ovog pritvora. U drugom slučaju, sve će prekriti likovanje rezultatima izbora na severu KiM.

Slike DH po tabloidima provociraju nečije slike sa krvavim tragovima na drugim medijima.

Sačekajmo da prođe prebrojavanje glasova.

Link to comment
22 minutes ago, Mos said:

Naravno da neće, Vučić u mnogome smeta samo estetski. Sva negativna selekcija, korupcija, kultura nasilnog ponašanja su već standardizovani i to sigurno neće promeniti jedan nov čovek, a cela nova ekipa humanista, asketa sa željom da menjaju društvo iz korena ne postoji. 

 

Krenuce na dole jer niko ne bi ovako kontrolisao, ovaj ulaze nemogucu energiju da pokrije sve, to nije normalno ponasanje, ne vidim da je neko u stanju i da neko zeli tako da radi. 

Mozda i ima takvih, nikada ne znas al bilo bi korekcije, bilo bi moguce..pogotovo sa ovim iskustvom.

Edited by villiem
Link to comment
1 minute ago, villiem said:

 

Krenuce na dole jer niko ne bi ovako kontrolisao, ovaj ulaze nemogucu energiju da pokrije sve, to nije normalno ponasanje, ne vidim da je neko u stanju i da neko zeli tako da radi. 

 

To da, kada bi se kompletna piramidalna šema raspala, najviše bi videli napredak u medijskom smislu. Osećaj™ bi bio da smo slobodniji i ne bi te Zordon proganjao sa TVa 24/7. 

Link to comment

Dokle god oni njoj "prišivaju" ove stare stvari kao Ritopek itd, ona je kul...
Pogledajte formulaciju u govnoidu, sa znakom pitanja. Sutra kad to ispadne glupost oni će da kažu : To je bilo pitanje, ni mi nismo znali, pitali smo se.
Prava omča je kada se "iskopa" nešto novo, da njoj prišiju, ovo je sad "suva drenovina".
Narod je već oguglao Ritopek je rešena stvar.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Može jedino da se ispostavi da je to sve što će da iskoriste. Žena je bila kontakt sa najgorom mafijom, a pri tome nije super-genije. Imaju njeni kapetani i bos o njoj svašta, u to nema sumnje. Ovo je sve još uvek u domenu medijskog igrokaza i ništa više. Svesno ubrizgavaju Nešu i Dijanu Miletu u mozak iz nekog razloga.

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

Moram da primetim oko ovih fotki koje su osvanule po tabloidima - ova sa gacama mi izgleda kao neka prva nokijina kamera (takva kompresija, od pre 12 godina), neki raniji rad, cak nista sablaznjivo za privatni telefon (bog dragi zna kako bi me razapeli tabloidi sa mojom galerijom selfija) ona druga s pokazivanjem cipela je prosto fotka koju mnoga zena ima u telefonu. Ovakve fotografije se dele sa muzem/deckom posle kupovine vesa ili cipela.

 

Bukvalno nam je narod toliko lobotomiran od kriminala da vise ne reaguje na mlinove za meso, nevolje, mutave i lomljenje kostiju - urednici su ladno dobili direktivu da je ocrne na golotinju i ovo je najbolje sto su nasli :isuse: dakle kod ovog usranog naroda privatna fotografija iz telefona bolje radi nego saradnja sa narko dilerima i ubicama.

 

Mnogo smo propali, nece ovde biti bolje ni kada vucic padne.

 

 

U blicu se pitaju da li su zbog ovih fotografija koje su isplivala ubijeni advokat ognjanovic i kum luke bojovica... mislim, sta reci

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Može jedino da se ispostavi da je to sve što će da iskoriste. Žena je bila kontakt sa najgorom mafijom, a pri tome nije super-genije. Imaju njeni kapetani i bos o njoj svašta, u to nema sumnje. Ovo je sve još uvek u domenu medijskog igrokaza i ništa više. Svesno ubrizgavaju Nešu i Dijanu Miletu u mozak iz nekog razloga.

 

Realno to i jeste poruka fotografija u gacama - onaj kome ih je "slala" je ovde meta. A ako nemaju nista socnije od ovoga onda nisu ni trebali da zapocinju navodnu seks aferu. Jeste, pali kod ovaca ali je bas tanko. Toliko drugih stvari koje bi bilo normalno da joj stave u optuznicu.

 

U pravu je Frenk, za sada je ne terete nicim ozbiljnim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...