Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

17 minutes ago, gospa buba said:

ma naravno.

@hamlet, isto ma naravno.

zajednichko je jedino da njihove moci proizilaze iz moci nekih drugih ljudi. da li umeju neshto da rade? ne.

mislim, ovaj ili onaj djak generacije. aj da se ne zezamo emoji38.pngol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

Па добро, Зорана је 2001. године докторирала на Економском факултету из области енергетике и радила је у ЕПС-у 10 година. Са те стране она је формално легит експерт. Није исто са клинком од 27 година која је завршила психологији па се запослила у БИА.

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Redoran said:

 Pri tome ja uopšte ne mislim da je ona tu bila nekakav bos ili mozak, običan pion za stavljanje na isturen položaj untar establišmenta. Dok je korisna, korisna je.

 

Pa nije ni realno drugacije. Niti se preporucila iskustvom niti znanjem, jedino sto je mogla da ima kao adut su veze sa ortacima iz podzemlja i ropska poslusnost/odanost.

 

Ona izgleda jedino i samo kao pouzdana veza izmedju Mutavih Nevolja sa jedne i ovih lucifera u odelima iz SNSa sa druge strane. 

Link to comment
2 minutes ago, Lena said:

 

https://www.vreme.com/cms/view.php?id=1746365

"...sam ga je Vučić lično odlikovao na Dan policije u maju 2018. godine Zlatnom zvezdom za zasluge u borbi protiv narkomanije i prodaje droge."

 

 

Da je samo znao tada..da mu sapne.."Cuj mali..super je ovo..i matori ti je bio super..angazuj se ti, samo cepaj...ali nemoj da preterujes brate..nemoj..radi ali sa merom"

Link to comment
20 minutes ago, gospa buba said:

njoj je valjda momak sredio da je ne diraju? :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Lično ne bih imao ništa protiv da i tu rospiju malo provuku kroz tabloidno blato…

:fantom:

Link to comment
6 minutes ago, SNARC said:

 

 

Da je samo znao tada..da mu sapne.."Cuj mali..super je ovo..i matori ti je bio super..angazuj se ti, samo cepaj...ali nemoj da preterujes brate..nemoj..radi ali sa merom"

.Verovatno ne bi vredelo pošto je Senta jr. pokazao zavidan nivo profesionalizma.

  • +1 1
Link to comment
Па добро, Зорана је 2001. године докторирала на Економском факултету из области енергетике и радила је у ЕПС-у 10 година. Са те стране она је формално легит експерт. Није исто са клинком од 27 година која је завршила психологији па се запослила у БИА.
i to je tachno.

a sad su obe doktorke hihi.gif

meni je zorana i dalje ozbiljnija shtetochina. i trenutno i dugorochno. kad sam je vec uvela u prichu. ekspertkinja za kojom ostaje pustosh. ova klinka samo nije stigla. brze se zivi. prashtajte trolovanje hihi.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.




Link to comment
3 minutes ago, ragasto said:

.Verovatno ne bi vredelo pošto je Senta jr. pokazao zavidan nivo profesionalizma.

 

Za momka sam cuo prvi put pre nekih 10 ili 15 godina, od ortaka koji je sa njim bio na akademiji ili kako se vec ta njihova skola zove.

Naravno, prva asocijacija za sve je bio njegov otac..ali ga je ovaj moj ortak izdvojio kao lika koja je merna jedinica za maksimalan trud, spremnost, zalaganje. Nahvalio ga je kao da mu je rodjeni.

 

Nisam se mnogo iznenadio kad sam, nakon izbijanja frke oko Jovanjice, cuo dokle je dogurao i sta je uradio. Jedan od onih koji mogu da budu corner stone drzave ako ova ekipa ikad pandrkne.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...