Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Klasičan Bebin potpis. Samo mi je simpatično što opet koristi istu tehniku kao sa Vanjom Ćalović. 

Valjda ceni da je prošlo dovoljno vremena pa se zaboravilo...

  • +1 1
Link to comment

Vratio se Beba :heart:

 

Ono, ubistva, mafija u vladi, kriminalizovana drzava do srži - ali vidi ovo dupe brt kako je nije sramota :isuse:

 

Treba nas razvaliti od diktature, za bolje nismo

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

a da ceo cirkus oko hapšenja hrkalare nije samo dimna bomba da se sakrije cirkus oko kosovskih izbora

 

onaj mafijaš radoičić je imao izjavu tipa jednoglasno smo odlučili da ne izađemo na izbore i predsednik nas je podržao, a onda smo glasali i jednoglasno odlučili da srpska lista učestvuje na izborima

 

Mislim da većina nema pojma šta sad znači izlazak Srpske liste na izbore i koje su posledice toga, ali možda i muljaju nešto oko Kosova, pošto je Brnabićka juče izjavljivala da neće potpisati nezavisnost. Ili je do mene pa, šta god da kažu, čujem suprotno.

Link to comment

https://rs.n1info.com/vesti/vucic-sa-milenkovicem-me-upoznali-hrkalovic-i-stefanovic-ne-znam-ni-sta-radi/

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ne zna ništa o službenom premeštaju načelnika Odeljenja za borbu protiv droga beogradske policije Slobodana Milenkovića, jednog od zaslužnih za otkrivanje uzgoja marihuane na plantaži "Jovanjica" i dodao da "to nije njegov posao".

 

„Tog čoveka sam upoznao kada su ga Dijana Hrkalović i Nebojša Stefanović predložili za neku nagradu i ja sam mu je lično uručio. Nemam pojma ni šta radi, ni kako radi, ni koliko radi“, rekao je Vučić novinarima u Bezbednosno-informativnoj agenciji.

 

 

Ma gde bi se on mešao u nešto što nije njegov posao :happy:

 

 

Link to comment
1 hour ago, Strucnjak said:

Navodno jos Dijaninih slika 

Vidi se iz aviona da je fejk.

Ali sad će tabloidi i pink koji inače promovišu prostitutke i gole zadnjice na dnevnoj bazi, da je razvlače po tom osnovu.

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment

Vukadinović je još rekao da su na sahrani Stefanovića bili ovi iz vrha Miki Maus SNS privezaka tipa pokret socijalista i iz drugih stranaka tipa SPS ali niko iz vrha SNS. 

Link to comment
16 hours ago, Redoran said:

Pada mi na pamet npr. tumačenje da šizoje nije baš apsolutni gospodar cele Srbije i svih njenih kombinacija, kao što predanja kažu. Ima tu struja i klanova i koječega što on ne samo da ne kontroliše, već solidno zazire od njih.

Ovo je tačno, ali mi sada govorimo konkretno o hapšenju Dijane Hrkalović, za koju znamo koju je funkciju obavljala. Dakle, pitanje je kome je u podeli plena dopala ta njena funkcija i čiji je eksponent bila.

 

Meni se um ovih dana stalno vraća na ubistvo Saleta Mutavog. Tada je Vučić imao vrlo emotivan nastup, kao da je izgubio člana familije. A ako se ne varam, i za Hrkalovićevu se pisalo da je plakala. Mislim da je u tom ubistvu ključ današnje situacije i lične umešanosti i medjusobnog odnosa SVIH aktera.

(plus - od tada imam utisak da je Slina sporedan u MUP)

 

Ili je Dijana Hrkalović bila Vučićev kadar, ili je bila na tom mestu kao eksponent nekog SNS klana, ili je od imućnog i uticajnog oca iz provincije lansirana, pa se onda nekim “sposobnostima” uzverala tu gde je bila. Neko jeste morao stajati IZA nje, budući da je imala nula radnog iskustva.


Ono što znam o Vučiću navodi me na pomisao da bi na prvom mestu želeo da verne pse ima na ključnim mestima u policiji i medijima. Dakle tamo gde se preti, prisluškuje, ucenjuje i kreira mnjenje.

 

16 hours ago, Redoran said:

Ali ne zazire zato što oni imaju snimak njega kako radi ne znam šta, nego zato što nije siguran koliko problema mogu da mu naprave ako dođe do skidanja rukavica.

Ja mislim, kao što sam i napisala u nekom prošlom postu, da on apsolutno nikog iz partije ne kažnjava. Mislim da je razlog za to što ne želi da kruni predstavu o monolitnom i od žutih lopova boljem SNS-u, ne želi da stvara otvorene neprijatelje, i ne želi da drugim lopovima u svojim redovima budi sumnju da će i oni tako da završe jednog dana.

On kad viče “Nema zaštićenih” zapravo misli “Svi su zaštićeni”…

 

Ne mislim da se dogovorio sa Hrkalovićkom da je šalje u pritvor na 30 dana puta 6, jer sam sigurna u to da - ako ništa drugo - ona nije ljudski materijal koji bi na tako nešto pristao. Mislim da je sukob realan (pri čemu mi nije do kraja jasno oko čega je nastao sukob), ali mislim da se u njemu neće ići do kraja, tj. da ona neće zaglaviti zatvor.

Indikativno mi je i to što je na TV-u zove “gospodja Hrkalović”, podvlačeći time kako je uopšte ne poznaje, ali i dajući hint poštovanja. Mislim, Djilasa nikada nije zvao gospodin Djilas.

 

  • +1 8
Link to comment

Ako su zbog nje menjali uredbu koja traži deset godina iskustva onda je svakako u pitanju neka SNS ekipa, samo je pitanje koja tačno. Pri tome ja uopšte ne mislim da je ona tu bila nekakav bos ili mozak, običan pion za stavljanje na isturen položaj untar establišmenta. Dok je korisna, korisna je. Ako stvari krenu da se komplikuju puste je niz vodu bez da ih boli glava (a to puštanje niz vodu se kreće u rasponu od gubitka funkcije i prateće moći/uticaja, pa do produžene ekskurzije do CZ i Zabele).

  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, Redoran said:

Ako su zbog nje menjali uredbu koja traži deset godina iskustva onda je svakako u pitanju neka SNS ekipa, samo je pitanje koja tačno.

Moj direktor je u v.d. statusu izmenio statut firme i usao u koliziju sa zakonom koji se na firmu odnosi jer nije imao ni kvalifikacije ni iskustva da konkurise za poziciju direktora na kojoj se nalazi.

A onda je stekao 5 godina iskustva, ali je donet novi zakon koji je trazio mislim 9-10 godina, i koji je pretio da ce biti strogo postovan. Onda je digao naglavacke instituciju i progurao novi zakon po kome smo izvan svih zakona a on moze da direktoruje tri uzastopna mandata, sa bilo kojim kvalifikacijama. Upravni odbor takodje moze da nam ima bilo kakve kvalifikacije.

A moj direktor je poslednja šuša u SNS-u.

Poenta: njima je NIŠTA da se poseru na zakon i preprave šta god kome treba. To mi nije dokaz da je Diksi bitna. To su radili SVUDA. Tako su i rašrafili državu nekvalifikovanim partijskim kadrovima za 2-3 godine.

 

EDIT. Mada fakat jeste da je najveci deo tih prepravki morala da odobri Vlada RS, a da je gensek te Vlade, koji priprema papire za svaku sednicu Vlade, sve vreme bio Novak Nedic.

 

17 minutes ago, Redoran said:

Pri tome ja uopšte ne mislim da je ona tu bila nekakav bos ili mozak, običan pion za stavljanje na isturen položaj untar establišmenta.

Isto mislimo.

 

17 minutes ago, Redoran said:

Dok je korisna, korisna je. Ako stvari krenu da se komplikuju puste je niz vodu bez da ih boli glava (a to puštanje niz vodu se kreće u rasponu od gubitka funkcije i prateće moći/uticaja, pa do produžene ekskurzije do CZ i Zabele).

Ovde se razilazimo u mišljenju. Ne zato što je Dijana bitna, nego zato što je simbolika Dijane koja završava u zatvoru bitna za bespogovornu poslušnost ostalih.

Edited by pt 2.0
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...