Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

 
Ne lupetaj. Da svi iz vrha SNS preskoče sahranu se ne može slučajno desiti.
Možda zato što je kovčeg bio prazan i tata nije umro?
[emoji12][emoji12][emoji12][emoji12]







... Shiit has hit the fan

  • Haha 4
Link to comment

a da ceo cirkus oko hapšenja hrkalare nije samo dimna bomba da se sakrije cirkus oko kosovskih izbora

 

onaj mafijaš radoičić je imao izjavu tipa jednoglasno smo odlučili da ne izađemo na izbore i predsednik nas je podržao, a onda smo glasali i jednoglasno odlučili da srpska lista učestvuje na izborima

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a da ceo cirkus oko hapšenja hrkalare nije samo dimna bomba da se sakrije cirkus oko kosovskih izbora

 

onaj mafijaš radoičić je imao izjavu tipa jednoglasno smo odlučili da ne izađemo na izbore i predsednik nas je podržao, a onda smo glasali i jednoglasno odlučili da srpska lista učestvuje na izborima

 

Realno..koliko te zanimaju kosovski izbori i o cemu oni odlucuju uopste ?

 

Realno..koga uopste zanimaju kosovski izbori generalno ?

Link to comment

Pokusavam da se setim pet osoba koje znam da iskreno tako razmisljaju..i ne ide mi.

 

Na kraju krajeva..oni vise ne moraju da izmisljaju i prave nesto cime bi nesto drugo pokrili. Cak i da Shone ima slike ili snimak Danila kako sa nozem nasmejan nekog kolje, imali bi full propagandu da li iko moze da dokaze da je zrtva bas od toga umrla. Bez trunke blama potprcavaju narod da je Koluvija imao straight konoplju kojoj se usred stresa pojacao nivo THC-a. 

 

Mogu sve i sve im se moze. 

 

A sto hapse Dixy..e to ne znam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...