Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Slindža i tata granata su imali zeleno svetlo od Amerikanaca da snabdevaju umerene inženjere u Siriji. Sad, koliko sam ja pratio oni nisu imali prethodna iskustva u tom poslu i moguće je da su neke uhodane ekipe izvisile za taj dil zbog njih, ali je isto tako moguće da te druge ekipe i ovako i onako nisu imale veze koje su potrebne za pomenuto zeleno svetlo. Ali i tu je opet moguće da se ovima osladio taj novi biznis pa su krenuli da ga šire izvan tog posla sa Sirijom i tu naišli na neki osinjak.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Redoran said:

Slindža i tata granata su imali zeleno svetlo od Amerikanaca da snabdevaju umerene inženjere u Siriji. Sad, koliko sam ja pratio oni nisu imali prethodna iskustva u tom poslu i moguće je da su neke uhodane ekipe izvisile za taj dil zbog njih, ali je isto tako moguće da te druge ekipe i ovako i onako nisu imale veze koje su potrebne za pomenuto zeleno svetlo. Ali i tu je opet moguće da se ovima osladio taj novi biznis pa su krenuli da ga šire izvan tog posla sa Sirijom i tu naišli na neki osinjak.

Negdje pročitah da je čitav ovaj sukob zapravo Tešić VS Slina i Co (GIM) i da je nekako Slina uspio da ispadne donji u tom sukobu kod našeg sultana. Ne znam kako je to moguće, ali moguće je da ga je neko opanjkao da planira da postane AV umjesto AV i da je tikva tako pukla.

  • -1 1
Link to comment
14 minutes ago, Redoran said:

Slindža i tata granata su imali zeleno svetlo od Amerikanaca da snabdevaju umerene inženjere u Siriji. Sad, koliko sam ja pratio oni nisu imali prethodna iskustva u tom poslu i moguće je da su neke uhodane ekipe izvisile za taj dil zbog njih, ali je isto tako moguće da te druge ekipe i ovako i onako nisu imale veze koje su potrebne za pomenuto zeleno svetlo. Ali i tu je opet moguće da se ovima osladio taj novi biznis pa su krenuli da ga šire izvan tog posla sa Sirijom i tu naišli na neki osinjak.

A i da su te ekipice starih dilera oruzijem na svim mogucim crnim listama i da Nesko nije hteo da kvari odnose sa USA izvozeci vatrene stapove u Somaliju i Obalu Slonovace i gde vec imaju uhodane rute ti zasluzni clanovi.Plus to da je vidjen za naslednika .

Link to comment

@Redoran

 

Ja sam govorila da nas zamajavaju, ali ne zato što mislim da ne postoji sukob. Verujem da se oni između sebe kolju, ali su previše uvezani da bi sad tu neko javno izleteo sa nekom istinom pred nas, jer bi ukopao i sebe, a i ko zna kakve sve posledice mogu da budu među ljudima koji su spremni na sve i svašta. I ko zna ko tu sve kome visi nad glavom. Zamajavaju nas raznim konferencijama za štampu posle kojih znamo koliko i pre njih, izjavama, objavama po društvenim mrežama, hapšenjima, novinskim naslovima, poligrafom i raznim drugim zamlaćivanjima. Sve mi je to samo bacanje prašine u oči ljudima koji to gledaju i dodatno se sluđuju, jer će oni već naći način da se dogovore, to im je svima u interesu.

 

 

Edited by Lena
  • +1 3
Link to comment

čiji je onaj portal republika koji je objavio razgovor između ona dva advokata ognjanovića i miloradovića

 

gadan je za c/p al ko želi lako može da ga nađe

Link to comment
8 hours ago, mareeee said:

Đorđe Vukadinović kaže da niko iz vrha SNS nije bio na sahrani oca Nebojše Stefanovića. To je malo ozbiljno. Izgleda su stvarno u nekom sukobu.

Pa i me baš. Sve su to kolege. A nije retko da se takve stvari preskoče

Link to comment
4 hours ago, *edited by mod said:

Pa i me baš. Sve su to kolege. A nije retko da se takve stvari preskoče

 

Ne lupetaj. Da svi iz vrha SNS preskoče sahranu se ne može slučajno desiti.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...