Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

38 minutes ago, Jeremija said:

Jedino ako može nekako taj glas da sredi, previše je coarse za moj ukus...   :nobles:

Ima ekstremno krive noge. 

I jos ekstremnije ih vesto maskira... :fantom:

Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

Moram da priznam da su i mene zavele filtrirane slike (pre insta karijere i korekcija lica) i da sam mislila mnogo pozitivnije o njenom izgledu. Ova mimika lica mi je pregadna. 

ima pogled psihopate. meni je zastrasujuca.

a lepota ah...nekom je lepa i dara bubamara jbg

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Za oruzije verovatno ima dozvolu inace bi joj odmah i to prikacili. Pancir nije zabranjen.

Ima i za nošenje čak. Ništa čudno.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, namenski said:

Ima ekstremno krive noge. 

I jos ekstremnije ih vesto maskira... :fantom:

 

 

vrv si video ovu fotku :fantom: nisu krive nego je tako sela

 

b8e495481e659d5c60599c2e7a7bebf2750b39e2

 

Sto se njenog fizickog izgleda tice prosto je markantna, sve je na njoj konkretno, nista zamumuljano, markantne zene i muskarce jebiga nazivamo privlacnim i tu nema zbora, tako je od postanka sveta.

 

Dalje, deluje mi kao neko ko je prerano sazreo na los nacin - zasluzuje svaki provedeni dan na dugogodisnjoj robiji, neki su ljudi zbog nje izgubili zivot. Jedino sto mi smeta u ovoj konstelaciji stvari je ona kao uhapsena cuvarka nazi logora a sude joj licno Hitler i Gebelsi. Ima nesto cudovisno i zastrasujuce u tome, zapravo ima svega sem pravde.

Edited by Caligula
  • +1 4
Link to comment

hrkalovic dok je bila na poziciji nikad nije bila vulgarno stilizovana, naprotiv, vrlo umjereno obucena i nasminkana. ovo sad na insta je nesto sasvim drugo i do te mjere genericki da izgleda kao namjera (da skupi sto vise pratilaca)

Edited by morgana
  • +1 7
Link to comment
8 minutes ago, Caligula said:

 

 

vrv si video ovu fotku :fantom: nisu krive nego je tako sela

 

b8e495481e659d5c60599c2e7a7bebf2750b39e2

 

Sto se njenog fizickog izgleda tice prosto je markantna, sve je na njoj konkretno, nista zamumuljano, markantne zene i muskarce jebiga nazivamo privlacnim i tu nema zbora, tako je od postanka sveta.

 

Dalje, deluje mi kao neko ko je prerano sazreo na los nacin - zasluzuje svaki provedeni dan na dugogodisnjoj robiji, neki su ljudi zbog nje izgubili zivot. Jedino sto mi smeta u ovoj konstelaciji stvari je ona kao uhapsena cuvarka nazi logora a sude joj licno Hitler i Gebelsi. Ima nesto cudovisno i zastrasujuce u tome, zapravo ima svega sem pravde.


 

+1

Link to comment
6 minutes ago, Caligula said:

vrv si video ovu fotku :fantom: nisu krive nego je tako sela

Bezi bre :D, nemam pametnija posla nego da gledam hrkalovickine fotke: video je in vivo k'o sto sam tebe svojevremeno :isuse: 

 

:tongue:

Link to comment
18 hours ago, zmanic said:

Kolko ja kontam, cilj je samo da joj otmu pasoš i blokiraju izlaz iz zemlje, do izbora. 

Fata panika bivše drugove.

 

cilj je, kao sto je lezilebovic primjetio, odgovoriti na abazovicev pres o dozvoli koja je izdata belivuku da udje u cg, tj suspenziji zabrane i to na upit nekog iz mupa srbije, faktom ili 'faktom' da u srpskom mupu postoje paralelne strukture, tj pomjeriti fokus sa vucica na ove druge

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

Ma jasno, govorim o markantnosti (konkretnosti) njenih crta lica. To je imala i pre operacija.

 

pa uvijek je ona bila lijepa zena. nisam ni odgovorila na tvoj post nego uopsteno, na niz o njenom izgledu :)

tj slazem se s tobom.

insta je stilizacija u pravcu genericke kokosi sa vracara na vodi i to po meni osmisljena, ne spontana.

Edited by morgana
  • +1 5
Link to comment

... pa realno jeste radila na nekom licnom PRu, sad joj obisao instagram (prvih devet fotki zapravo)

 

Ono, "ja sam jedna od vas generickih vracarusa" bukvalno kao sto si rekla. Kao neki pokusaj da ima ljudsko lice (sto se npr. balavi trudi vec tri decenije ali mu ne uspeva)

 

 

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

 

pa uvijek je ona bila lijepa zena. nisam ni odgovorila na tvoj post nego uopsteno, na niz o njenom izgledu :)

tj slazem se s tobom.

insta je stilizacija u pravcu genericke kokosi sa vracara na vodi i to po meni osmisljena, ne spontana.


+1

 

Undercover

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, morgana said:

 

 

insta je stilizacija u pravcu genericke kokosi sa vracara na vodi i to po meni osmisljena, ne spontana.

Ne reci dva puta :D

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...