Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Vidim da je izabrala Seada Spahovica da je brani. To mi govori da ovo nije dogovorena predstava za javnost..

 

Predstava za javnost bi bila da su ovo uradili pre dve godine kad je bila neko i nešto, prosečan Mile se više ni ne seća o kome se radi. Što neko negde napisa, to je samo mešanje karata unutar porodice a Dixi je izgleda izvukla karticu iznenađenja "ideš u zatvor", kao u monopolu

  • +1 1
Link to comment

Nipošto. 

Penzioneri su tas na vagi koji mu omogućava da uništava ovu zemlju za više generacija unapred. Zašto je to tako - možemo da raspravljamo. Ali ta društvena grupa čini zlo svom potomstvu i neće biti bolje dok se ne dopre do nje sa takvom direktnom porukom.

  • +1 3
Link to comment
Ovo ti je u koliziji sa prethodnim postom u kojem kazes da Žvaljo može ubiti bilo koga pred kamerama...
moze da proba, da vidi shta ce da bude, kao vezbu.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
 
Izgleda zena dobro i privlacno vecini iskrenog muskog sveta..i odmah ovako.
jeste, izgleda dok je po njenom i/ili dok se ne umije. nemoj zajebavat da ti ono servira neslanu supu, a ti da pishesh prigovor [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
12 minutes ago, gospa buba said:

jeste, izgleda dok je po njenom i/ili dok se ne umije. nemoj zajebavat da ti ono servira neslanu supu, a ti da pishesh prigovor emoji38.pngol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Gospoja..

 

Molim Vas..

 

Jedan savremen Juznobanacanin ovde.

 

Ja kuvam supu. Prigovora bez.

 

Zahvaljujem.

Link to comment
29 minutes ago, gospa buba said:

jeste, izgleda dok je po njenom i/ili dok se ne umije. nemoj zajebavat da ti ono servira neslanu supu, a ti da pishesh prigovor emoji38.pngol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

 

Sam kuvam, a u retkim situacijama kad to ne radim, ne prigovaram (jer nije pristojno). Jedino ako može nekako taj glas da sredi, previše je coarse za moj ukus...   :nobles:

Link to comment
Quote

Jedino ako može nekako taj glas da sredi, previše je coarse za moj ukus...   :nobles:

 

spacer.png

:D

Edited by Filozof manijak
  • Haha 2
Link to comment
Quote

Tokom sinoćnjeg pretresa stana Dijane Hrkalović, bivše državne sekretarke u MUP osumnjičene za trgovinu uticajem, policija je pronašla i zaplenila oružje i pancir, saznaje Nova.rs.

Prema nezvaničnim informacijama iz istrage, Hrkalovićevoj je zaplenjeno oružje za koje je imala obe potvrde – i za držanje i za nošenje. Pancirni prsluk koji je zaplenjen signalizira da je, očigledno, brinula za svoju bezbednost. Naš izvor, pak, negira da je u akciji policije zaplenjena veća količina novca iz sefa Hrkalović. Takođe, otkriva i da se očekuje da će bivša sekretarka MUP odbranu izneti naknadno, odnosno da se za početak branila ćutanjem. /.../

https://nova.rs/vesti/hronika/saznajemo-dijani-hrkalovic-oduzeto-oruzje-i-pancir/

Link to comment
2 hours ago, vememah said:

 

Verovatno jer je nisu gledali (sem na tim friziranim slikama i kad je stajala iza Sline) ni slušali. Bukvalno isijava zlo.

 

 

Moram da priznam da su i mene zavele filtrirane slike (pre insta karijere i korekcija lica) i da sam mislila mnogo pozitivnije o njenom izgledu. Ova mimika lica mi je pregadna. 

  • +1 3
Link to comment
Tokom sinoćnjeg pretresa stana Dijane Hrkalović, bivše državne sekretarke u MUP osumnjičene za trgovinu uticajem, policija je pronašla i zaplenila oružje i pancir, saznaje Nova.rs.
Prema nezvaničnim informacijama iz istrage, Hrkalovićevoj je zaplenjeno oružje za koje je imala obe potvrde – i za držanje i za nošenje. Pancirni prsluk koji je zaplenjen signalizira da je, očigledno, brinula za svoju bezbednost. Naš izvor, pak, negira da je u akciji policije zaplenjena veća količina novca iz sefa Hrkalović. Takođe, otkriva i da se očekuje da će bivša sekretarka MUP odbranu izneti naknadno, odnosno da se za početak branila ćutanjem. /.../
https://nova.rs/vesti/hronika/saznajemo-dijani-hrkalovic-oduzeto-oruzje-i-pancir/
Oružje i pancir. Brinula za sopstvenu bezbednost. Vrlo bitne stvari.







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment

Znači Neša je adut SNS za predstojeće izbore. Ovo će se krčkati do marta, spinovati, onda će on u dogovoru sa Aleksandrom malo da bude uhapšen ili priveden a onda jovo nanovo.

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...