Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

6 minutes ago, SNARC said:

 

Izgleda zena dobro i privlacno vecini iskrenog muskog sveta..i odmah ovako.

Ne bavim se njenim izgledom uopšte.

Ali kad si već pomenuo izgled, pada mi na pamet da je vrlo moguće da bi manje sranja napravila da je samoj sebi (bila) lepa i privlačna, ili da joj lepost i privlačnost nisu bili imperativ/faktor u životu.

  • +1 2
Link to comment
36 minutes ago, SNARC said:

Izgleda zena dobro i privlacno vecini iskrenog muskog sveta..i odmah ovako.

 

Verovatno jer je nisu gledali (sem na tim friziranim slikama i kad je stajala iza Sline) ni slušali. Bukvalno isijava zlo.

 

 

Edited by vememah
Link to comment
34 minutes ago, Redoran said:

Korpo-fašizam buja na sve strane i ne mogu mu ništa ni daleko veće nacije sa neuporedivo većim demokratskim kapacitetom i nacionalnom svešću. Sve u svemu, idealno tlo da na njemu niču Jovanjice, Dijane i Vesići


Potpuno tacno.

Link to comment
39 minutes ago, pt 2.0 said:

Ne bavim se njenim izgledom uopšte.

Ali kad si već pomenuo izgled, pada mi na pamet da je vrlo moguće da bi manje sranja napravila da je samoj sebi (bila) lepa i privlačna, ili da joj lepost i privlačnost nisu bili imperativ/faktor u životu.


Da dodam na tvoj upis. Nije pojava tako velika prednost u zivotu kako se misli, jer po pravilu natovari na ledja svaku budalu, ako se nema odlican filter za iste. Budala kad se nakaci, tesko se skida sa ledja.
Ovo je prilika da se vidi ko ce je od “fanova” stvarno braniti, a da nema veliki zajednicki interes.

Edited by Moonwalker
  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, vememah said:

 

Verovatno jer je nisu gledali (sem na tim friziranim slikama i kad je stajala iza Sline) ni slušali. Bukvalno isijava zlo.

 

 

 

 

Prilično lepa ženica, šteta za glas, baš je veliki turn-off...

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Mile sa buvljaka uopšte ne mora da doživljava Vulina kao našeg. Njegov osnovni kredo je: Gde sam tu ja? i sve dok može negde u tom sistemu da pronađe sebe tj. za sebe, neće talasati. Ako ostane bez opcija onda će da počne da talasa.

 

Sva ova luđenja, unutrašnji obračuni i ostale gluposti su namenjene pre svega penzionerima čiji je vremenski rok da nešto iskombinuju prošao ali i dalje treba za nekog da glasaju. Oni su ti koji troše svoje preostalo vreme na detaljno praćenje i razumevanjetm svog tog ludila, Mile koji radi na buvljaku još uvek ima preča posla u životu.

 

Znači vi svi ovde ste penzioneri koji trošite svoje preostalo vreme za praćenje ovih gluposti? 

Link to comment
7 minutes ago, mareeee said:

 

Znači vi svi ovde ste penzioneri koji trošite svoje preostalo vreme za praćenje ovih gluposti? 

 

Ne nego ih šizojev režim koristi prvenstveno u tu svrhu dok mi pokušavamo da im proniknemo u ne znam kakvu šahovsku prirodu. Hapse jedni druge i sad se to diže na nivo nekih geopolitičkih šema oko kojih će najveće svetske sile da se cimaju i odlučuju šta im je dalje činiti sa ovima ovde, a u stvarnosti je suv kriminal koji se tu i tamo otrgne kontroli pa svaka ekipa radi svoj krizni PR.

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Djuro said:

 

ovo je stan iznad Liberte poslasticarnice/kafica/igraonice, u Vojvode Stepe.

malo mi ovo izgleda kao fotoshop al ko zna. bas da zivi iznad kafica, bez zavesa/roletni, nesto ne verujem.

sa druge strane, sa terase se stvarno vidi ceo grad hehe...

 

676

 

edit: poznajuci nase "medije", foto je sigurno samo "ilustracija"...

Pa da, ta zgrada ali ne i stan. 
Sigurno je na višim spratovima, zbog boljeg pogleda. :dry:
https://www.instagram.com/p/CULL3qwIU5K/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...