Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

2 minutes ago, Caligula said:

 

Bogumi i zatvorska celija te nekako oslobodi navike da kalkulises, zivot ti je realno vec unisten, jedino sto imas je goli zivot - a da sam na njenom ili nevoljinom mestu, znao bih da sto se vise derem i vicem iz zatvora to ce biti manje sanse da dozivim sudbinu Dzefrija Epstajna.

 

Postoje li jos advokati koji prime kovertu sa dokumentima i dosta para pride da objave sadrzaj koverte ako se uplatiocu desi nesto.

 

Ako je odgovor pozitivan..mogu Diksi da bese milion pusta..stativa u startu.

Link to comment
3 minutes ago, SNARC said:

 

Postoje li jos advokati koji prime kovertu sa dokumentima i dosta para pride da objave sadrzaj koverte ako se uplatiocu desi nesto.

 

Ako je odgovor pozitivan..mogu Diksi da bese milion pusta..stativa u startu.

Zavisi i kod kog je advokata otišla... 

 

Svako ima svoju cenu...

Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

Pod uslovom da nemas rodbine i porodicu koja može najebati ako progovoris...

 

To vazi samo za onu mafiju kojoj nisu potrebni glasovi na izborima. Ovoj mafiji je rejting jako bitan, ne verujem da bi isli u sicilijanske metode dokle god su kamere ukljucene.

Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Zavisi i kod kog je advokata otišla... 

 

Svako ima svoju cenu...

 

Definitivno ne kod nekog iz Srbije...i definitivno ne samo kod jednog.

 

Barem bih ja tako.

Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

 

Postoje li jos advokati koji prime kovertu sa dokumentima i dosta para pride da objave sadrzaj koverte ako se uplatiocu desi nesto.

 

Ako je odgovor pozitivan..mogu Diksi da bese milion pusta..stativa u startu.

Ma kakvi advokati, kakvi na sigurnom stekovani sigurnosni materijali: zar iko veruje da ta ekipa, bila na vlasti ili okolo, ne zna sve o svakome u enormno бушном sistemu ciji podsistemi, od policije do sluzbi i pravosudja, rade po trzisnom principu.

I kojima se zivo jebe za par naslovnih strana u tabloidima kao jedinom sankcijom :isuse: , a koje ce koliko sutra da budu zaboravljene, tacnije zatrpane novim bljuvotinama.

I zar ce iko da se za koliko par dana potresa zbog price o Dijaninih xxxxxxxx hiljada stekovanih evra u drustvu u kome je 'ladno prosla prica o 'parama koje je poslala tetka iz Kanade'...

Svako analiziranjetm ovakvih dogadjanja, pokusaji trazenja ko, sta stoji iza, koje struje, ko ce koga, itd, itd..., su gubljenje vremena da ne kazem mlacenje prazne slame....

  • +1 2
Link to comment

Ovo lici da nema nikakav materijal ili su procenili da steta nece biti konacna. Mozda je cak pao i neki dogovor, nije prvi put da se desi predstava i da lik zavrsi na slobodi. Niko ne moze da isprati jer niko nije toliko lud, na kraju svi igramo neki dnevni trip poremecene osobe, svako ima cenu, ako sklone policajce dzaba sve, ok je nadati se al oni ne sede i ne palamude, nema druge nego da idu do kraja. I nije tacno da je ovo nasledjeno, mi smo pokazali sklonost da pustamo ludake da nam vladaju, svi prethodni i te podmetacine da je ds isto sranje bio, to su sve ludaci u pokusaju al bez sanse da to i postanu jer jbg nisu ludi...puno sam upotrebio lud al stasad, kazite vi bolju rec ja vise ne umem

  • +1 3
Link to comment

Samo da se osvrnem, nije ovom društvu olako prodata priča kako je 200k jura pukovniku Julinu poslala tetka iz Kanade.

I poslednji Mile ma buvljaku zna da je to laž, ali Miletu to ne smeta, jer bi isto postupio, samo da je u mogućnosti.

Bitno je da je Julin naš, pa mu se opraštaju mali nestašluci.

  • +1 7
Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

Ovo ti je u koliziji sa prethodnim postom u kojem kazes da Žvaljo može ubiti bilo koga pred kamerama...

 

Pa moze ad hok. Tipa, nije mu bio pretnja po rejting.

 

Ali ajde iskreno, da su recimo sklonili nesrecnog Obradovica iz Krusika sa lica zemlje pre nego sto je dosao pod reflektore - da li bi im falila dlaka sa rejting glave? Sada ne mogu nista da mu rade, zapravo ne mogu od trenutka dok nije izasao u javnost (zahvaljujuci opoziciji pre svega).

 

Nevolja da je stradao u CG kako je planirano, niko danas o njemu ne bi pricao, niko ga se ne bi secao. Sada je vruc krompir ali ne mogu da ga diraju jer je pod reflektorima. Hrkalovicku takodje, Slinu takodje.

 

Cvijan nije bio pod reflektorima recimo. To je logika.

 

Cak i Mile sa pijace ume da razluci da neko ima jasan motiv za nesto.

Edited by Caligula
Link to comment

U stvari, kada pogledam sve ovo sto se otvara (Cvijan, Nevolja, Jovanjica) jasno je da je sve to krenulo iz jedne jedine tacke sukoba u familiji.

 

Sve ovo sto trese Vucica je zapravo cena njegove nekadasnje nepaznje - sve ovo je mogao da resi sa minimalnim posledicama, samo da je resavao na vreme. Sada je kasno i on samo sakuplja repove, kontrolise stetu - a gde ovo moze da se zavrsi mislim da niko ne moze da zna.

 

Cutanje opozicije na ovo je simptomaticno i meni je jasno - da sam Djilas ili Marinika ni ja ovo ne bih cackao iz dva razloga: prvi je licna sigurnost (da se ne desi neka random saobracajka) a drugi je  - najbolje je pustiti ih da se sami kolju i ne praviti shum (PODRZAVAJU NEVOJLJU!!!), tako je stvar najvidljivija Miletu.

 

Iskreno mislim da je stanje sada zajebanije i opasnije za svakog pojedinca u Srbiji nego devedesetih, opozicione politicare pogotovo - jer sada EU i SAD cute i cutace na svaku svinjariju.

Edited by Caligula
Link to comment
17 minutes ago, Filozof manijak said:

I poslednji Mile ma buvljaku zna da je to laž, ali Miletu to ne smeta, jer bi isto postupio, samo da je u mogućnosti.

Bitno je da je Julin naš, pa mu se opraštaju mali nestašluci.

 

Mile sa buvljaka uopšte ne mora da doživljava Vulina kao našeg. Njegov osnovni kredo je: Gde sam tu ja? i sve dok može negde u tom sistemu da pronađe sebe tj. za sebe, neće talasati. Ako ostane bez opcija onda će da počne da talasa.

 

Sva ova luđenja, unutrašnji obračuni i ostale gluposti su namenjene pre svega penzionerima čiji je vremenski rok da nešto iskombinuju prošao ali i dalje treba za nekog da glasaju. Oni su ti koji troše svoje preostalo vreme na detaljno praćenje i razumevanjetm svog tog ludila, Mile koji radi na buvljaku još uvek ima preča posla u životu.

Link to comment
5 minutes ago, pt 2.0 said:

 

 

inače mislim da se dijana hrkalović precenjuje. provincijalna fuksa sklona mafijašima, koja se u ranim dvadesetim učlanjuje u stranku bogoljuba fakin karića. sigurna sam da njen vrtoglavi napredak nema bukvalno nikakve veze sa njenim profesionalnim kvalitetima. za koje pretpostavljam da su ispodprosečni (skorašnja insta karijera me dodatno ubedjuje u to).

 

 

Izgleda zena dobro i privlacno vecini iskrenog muskog sveta..i odmah ovako.

Link to comment

Ta nadanja tviter-opozicije da Diksi evo samo što nije aktivirala snimak na kojem šizoje i nevolja zajedno dogovaraju nečije klanje je prilično jalova. Prvo zbog toga što su šanse da takav snimak postoji jednocifrene, a drugo zbog toga što sve i da snimak postoji neko mora to dalje da isprocesuira i tu se stvar završava. Ostaje taj čuveni "spoljni faktor" u koji se polažu nade da će da pusti šizoja niz vodu i krene da se cima oko demontaže njegove hobotnice i uspostavljanja/stabilizovanja nečeg novog zbog... Jovanjice. Jbg ako se nisu cimali da demontiraju vladu u Albaniji zbog Lazarata nešto mi nije realno da će to da rade u Srbiji zbog Jovanjice, i to u trenutku kada imaju čitav niz daleko ozbiljnijih izazova da se njima bave a nijednom nisu dorasli.

 

Ostaje vaskolika ulica na koju se kod nas po pravilu izlazi iz sopstvenih razloga a ne zbog toga što se vlast bavi kriminalom. A čak i kada je iz sopstvenih razloga, opet je potrebno da neko malkice poguratm. Pri tome je ceo svet danas daleko više u "ćuti i gledaj svoja posla" fazonu nego što je bio pre 20-30 godina. Korpo-fašizam buja na sve strane i ne mogu mu ništa ni daleko veće nacije sa neuporedivo većim demokratskim kapacitetom i nacionalnom svešću. Sve u svemu, idealno tlo da na njemu niču Jovanjice, Dijane i Vesići.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...