Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Quote

Suvlasnik tabloida „Objektiv“ Aleksandar Papić izjavio je da je ministar odbrane Nebojša Stefanović danas izrekao „brutalne laži“ protiv njega navodeći da je razlog to što je on preko svog advokata poslao zahtev za iseljenje članova Stefanovićeve uže porodice „koji potpuno bespravno borave“ u kući čiji je vlasnik. (...)
Papić, za koga istraživački portal BIRN piše da je kum i prvi komšija Stefanovića na Bežaniji, naveo je da veruje u pravni poredak Srbije i da će se za svoja prava izboriti te da ga „nikakve bestidne laži“ Stefanovića neće sprečiti da povratim svoju imovinu.

„Ma koliko građanin Nebojša Stefanović bio moćan i ma čiju podršku iz zemlje i inostranstva imao“, dodao je on.

Papić piše i da on nikada nije krio da je suvlasnik „Objektiva“ koji, kako je naveo, razotkriva „istine o svim aferama usmerenim protiv države, pa i one u kojima je glavni akter građanin Nebojša Stefanović“.

https://www.danas.rs/politika/aleksandar-papic-nebojsa-stefanovic-laze-o-meni-zato-sto-trazim-da-se-iseli-iz-moje-kuce/

Edited by vememah
Link to comment

https://www.danas.rs/politika/vladimir-djukanovic-ne-ocekujem-da-stefanovic-bude-pozvan-na-poligraf-cutao-je-mesecima-unazad/

I predsednik SNS Aleksandar Vučić je komentarisao odnos Vladimira Đukanovića i Nebojše Stefanovića odgovarajući na pitanje novinara N1 posle sednice stranačkog Predsedništva može li Stefanović da nastavi da bude član Predsedništva

„Oni koji vode kampanju protiv Vladimra Đukanovića, koji traže isključenje, koji ga nazivaju „bizonom“, odjednom su zabrinuti kako Nebojša može da bude član Predsedništva. O tome ćemo da rešavamo unutar stranke i među sobom. Zato je i Skupština stranke. A nadležni organi će da rešavaju ko je počino krivično delo a ko nije. Za nas je jasan signal – koga podržavaju Multikom mediji i Đilasovi mediji taj podršku u našoj stranci da dobije ne može nikada“, rekao je Vučić.

 

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, yabadaba said:

Meni je najzanimljivije što je rekao pominjanje jednog imena koje do sad nisam čuo. Toni Apostolovski i firma Tim systems.

apostolović. to je valjda firma ovog papića što je sad vememah okačio. ili gorana papića, onog pandura a taj mu je valjda brat. gde je sad @pt 2.0 da nam ovo struktuira

Link to comment

Goran i Aleksandar Papić nisu braća, tj. nisu u rodbinskim vezama.

Trenutno sam nešto zaglavila sa zdravljem, pa nemam snage da se dalje udubljujem. Videla Slininu izjavu od jutros, videla Papićev odgovor. 
 

Ja imam problem sa tim što ne mogu da se ubedim u to da izmedju Sline i AV-a postoji realan sukob i što mi sve ovo deluje kao predstava. Slina pere sebe, Slina pere AV-a, Slina poimence napada trojicu likova iz svog okruženja:

- Aleksandra Papića, navodnog beogradskog biznismena (koji je on crni biznismen ja ne znam, on je pamperovano dete iz prvog braka Milenka Papića koji je ozbiljne novce zaradio u Rusiji) i suvlasnika Objektiva

- Tonija Apostolovića iz Tim SIstems firme

- Iliju Milačića, bivšeg načelnika UKP-a


Ne bi me čudilo da je Slina zaista hajdžekovao Papiću imovinu, pa mu se ovaj svetio preko Objektiva i članaka. Zaista ne znam.

Smešna mi je Slinina izjava da je Papić pokušao da mu se približi iz interesa. Jok nego si prelep i prepametan pa zato…


@slepa živana odg.

 

EDIT.

da, posebno mi je čudno u Slininom izlaganju bilo to da je on o oravom karakteru i namerama Papića (i valjda ove dvojice) saznao tek u poslednjih nekoliko meseci i to od “novinara istraživača” i ljudi koji valjda rade u tim firmama. Kamo ti policijska istraga ako ti neko radi o glavi ili ako se sastajao s Belivukom? Mislim, ministar policije koji o svom nerazdvojnom dugogodišnjem prijatelju i prvom komšiji saznaje stvari iz kuloarskih priča. How yes no.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Pa to je danas i bio Vučićev spin - nije govorio o tome šta je Đuka pričao o Stefanoviću, nego eto čuda pa mediji koji razvlače Đuku već godinama sad odjednom ga citiraju. Ne reče ni riječ o sadržini Đukinih tvrdnji. 

Link to comment

Optužiš nekoga za stvari za koje bi trebalo da reaguje tužilaštvo, a onda 'ladno kažeš mi ćemo to da rešavamo među sobom, unutar stranke. Jer ti se tako može :dry:

Link to comment
35 minutes ago, Lena said:

Optužiš nekoga za stvari za koje bi trebalo da reaguje tužilaštvo, a onda 'ladno kažeš mi ćemo to da rešavamo među sobom, unutar stranke. Jer ti se tako može :dry:

 

"Priznajem samo sud svoje partije"

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...