Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

8 hours ago, Mil@n said:

 

Ne radi se tu ko je koliko jak već ko šta ima. Slina ima verovatno tonu materijala što razgovora što slika pa i video klipova koji vlast žestoko kompromituju. I dovoljno je pametan da je to nekome ili negde zaveštao "ako se njemu nešt odesi". To je jedini njegov leverage, pretpostavljam, iako je jasno da ne deluje sam. 

 

 

 

Ovo.

 

Do sada bi vec ronio sa somovima po Dunavu

Edited by Caligula
Link to comment
Quote

Nikodije: 

 

Dzabe mu to, vise je nego jasno koliko je mafijaski sukob unutar stranke veliki. moze sada da se zaklinje vodji na ljubav koliko hoce.

 

Problem je što ovo više nije samo mafijaški sukob, uvučena je država do daske. U pravu si da ga neće ostaviti na miru, radikali su to, ali tu Vučić može da se zezne jer nije udario samo na Slinu, već i na delove tužilaštva i policije koji nije kriminalizovan. Oni neće ćutati ako im bude ugrožen integritet, i moralni i fizički.

Edited by slow
Link to comment

ne znam samo na šta, na spekulacije koje su njegovi tabloidi iznijeli po njegovoj naredbi? mada će vjerovatno da digresira, da kenja kako kenjamo po po fabrici čokolade, o revidiranoj procjeni BDP, o Kosovu i slično i o tome kako je časni novinar DJV našao Đilasove pare a o tome eto avaj niko ne piše

@Nikodije

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

ne znam samo na šta, na spekulacije koje su njegovi tabloidi iznijeli po njegovoj naredbi? mada će vjerovatno da digresira, da kenja kako kenjamo po po fabrici čokolade, o revidiranoj procjeni BDP, o Kosovu i slično i o tome kako je časni novinar DJV našao Đilasove pare a o tome eto avaj niko ne piše

@Nikodije

 

pa da, sat vremena nicega verovatno, kao i obicno.

Link to comment

na pinku vest "vracara persa ojadila narod za 300 hiljada evra" i jovana jeremic koja toroce nesto sa nekim likovima. gde su ti odgovori na uvrede, klevete i lazi?

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...