Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Just now, Time Crisis said:

 

Možda je on povezao tatka, sve što sam dosad pročitao jeste da je celu karijeru bio neki nebitan lik iz Telekoma, da je bio neki moćan, valjda bi ranije nešto radio

Možda ih je sve povezao neko drugi...

Link to comment

sutra će neša dati svoju bezrezervnu i nedvosmislenu podršku predsedniku, u njegovoj borbi protiv narko mafije i struktura u dubokoj državi, kao i medija koje finansiraju đilas i šolak u cilju blaćenja pred. i njegove familije :happy:

  • +1 7
Link to comment

Naravno. Nije glup da prokocka ono što je stekao. Žvalavi je dobio podršku od dve nemačke babe i od tada je rešio da sve potpuno stavi pod kontrolu. Ide se na silu na oslobađanje Koluvije uz otpuštanje inspektora policije. Idemo ka full autokratiji, a befel je dobio pre par nedelja.

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Hm, nešto razmišljam, Jovanica je stjala na margini, da Đuka nije ovog zvao da laže u intervjuu, i da se predsednik nije javio iz Dubaia da priča o tome omglo je polako da ide u zaborav...

Interesantno da ne potegnu malo i pitanje Krušika, bar izmedju redova, kad ga već toliko napadaju…

Sa jedne strane mi deluje da on ima dosta jake karte i da ga se boje. Ali opet, ne ostavljaju ga na miru.

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Hm, nešto razmišljam, Jovanica je stjala na margini, da Đuka nije ovog zvao da laže u intervjuu, i da se predsednik nije javio iz Dubaia da priča o tome omglo je polako da ide u zaborav...

 

Dakle oni su sami pokrenuli ovo... Da li imaju neki info da će Nieša™ (ili oni koji su mu zaleđina) da krenu u ofanzivu, pa pokušavaju da spreče? Ili su mislili da je sad pravi trenutak da peru Koluviju, pa sad drkaju Milenkovića, Hrkalovićku i Nešu™ da pokažu FBI™ ko je ovde gazda?

 

Ja bih rekao da iza Neše™ neko stoji, i da je Neša™ osigurač ako se ovaj ponaša neprilagođeno, što smo već pričali... Na međunarodnom skupu, samo što ga nisu izbacili iz prostorije, čak je i Milo bolje stajao, a on je bivši...

 

Pošto je narod lobotomirao i smena je  nemoguća izborima, a izgleda AV ne isporučuje šta treba, neko™ aktivira osigurač... Meni je neverovatno da Neša™ tek tako  bude na stubu srama, a da ostaje ministar i ne samo to, nego da na Instagramu stalno ostavlja dvosmislene poruke (da su Andrej i Aleksandar zaintersovani da se reši Jovanica isto koliko i on, je baš lep prst u oko)... NJega neko, kome AV ne može ništa mora držati tu gde jeste...

 

Meni je nemoguće da Neša ima kapacietet da sam to sve osmisli i drži, i da mu AV nemože ništa... Prosto on mora biti nečiji igrač... Ako je samsostalan, tek smo onda u kurcu...

 

Ne radi se tu ko je koliko jak već ko šta ima. Slina ima verovatno tonu materijala što razgovora što slika pa i video klipova koji vlast žestoko kompromituju. I dovoljno je pametan da je to nekome ili negde zaveštao "ako se njemu nešt odesi". To je jedini njegov leverage, pretpostavljam, iako je jasno da ne deluje sam. 

 

  • +1 1
Link to comment

pričamo o čoveku čiji je nik slina

:huh:


 

 

 

- pa šta ima gospođo, nema ništa eto

e to će da bude sutra, još jedan čin u odbrani andreja vučića

 

  • +1 2
Link to comment

Nije odgovarao na pitanja.

Spreman je da ide na poligraf.

Jedino je pomenuo iz političkog sveta bizona, ali ne ulazi u to zašto ga napada.

Jedino je opovrgao reči pandura koji su juče bili aktuelni.

Slina.

Link to comment

Samo n1 direktno prenosio kzš, na pink vesti kanalu u tom trenutku prilog o fizikalnoj medicini, na glavnom pinku sedi djv i ide najava da žvalavi nastupa u 11:45...

Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

Oće sad i predsednik da kaže ne kako veruje da je Nebojša umešan? :rolleyes:

 

Gotovo izvesno.

 

A to ce biti..koji..jubilarni 6. put ? 

 

Kao sto rekoh..Senta Jr ce jako najebati, jedini medju ovima.

  • +1 1
Link to comment
 
Gotovo izvesno.
 
A to ce biti..koji..jubilarni 6. put ? 
 
Kao sto rekoh..Senta Jr ce jako najebati, jedini medju ovima.
Ma skloniće ga negde da ćuti[emoji769] dobro njemu, dobro njima.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Ma skloniće ga negde da ćutiemoji769.png dobro njemu, dobro njima.







... Shiit has hit the fan
 

 

Slinu nece jer izgleda on to ne zeli.

 

Senta Jr kanda mora da najebe za primer. Postoji razlika izmedju "Radi svoj posao" i "Gledaj svoja posla". Hint - Zandarmerija iz Nisa, Pride i Andrej.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...