Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Generalno smo govorili, "brate sa čim se ovaj bavi"...
Ali ovo stvarno prevazilazi sve granice.
Mislim, jasno može da se odgovori:
Pa to je čovek koji je govorio 100 za jednog...
Ali on je tada bio poslanik, ovo ti govori predsednik države!







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Šta li sad radi bugarski grafolog? :D

 

Elem, koja su još to tri političara izSrbije koja se pominju, pored Malog?

Jedan je valjda Nikola Petrović, a ostali?

Link to comment
On 2.10.2021. at 1:29, Кристофер Лумумбо said:

....

na dan kada su ga hapsili bio je u audiu a8, vozio ga vozac. kao sto smo vec culi, on ne voli skupe automobile, ali da bi ucinio njegovom vozacu koji voli audi on je rekao hajde dobro, vozicemo se tim autom. 

ukratko, mića megatrend i baron minhauzen govna da jedu?

 

(tek sad detaljno vidim lik - pre je imao bradu - i nastup ovog koluvije... dva prsta čelo, pizdolik , prevarant 1-1...)

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Bizon: “A otkud industrijska konoplja u celoj toj* priči… odakle vam ideja?”

Mastivoje Koluvija: “Industrijska konoplja je bila (osmeh) nešto što se desilo spo… mislim, neću da lažem, mene je uvek interesovala ta biljka, ovaaaj, ja sam uvek voleo neke, da kažem, interesantne stvari, kao što je npr organska hrana, ne bavi se svako organskom hranom, ovaaaj, ne ide svako na Svetu Goru, mmm uvek sam se interesovao za tako neke stvari za koje se malo ko interesuje, interesujem se na primer i za razvoj jezika, mnogo dugo sam se , ovaj, bavio izučavanjem kako su nastali i kako su se razvili od jednog jezika svi jezici u Evropi najviše. Interesujem se za tako te neke stvari i tako sam se interesovao i za konoplju Konoplja je inače biljka koja se pominje i u Svetom pismu i jako mi je to čudno da u pravoslavnom svetu je ta biljka satanizovana pošto ne bi smela da bude satanizovana al o tome bi u drugoj prilici možda pričao. Desilo se to da sam bio pre nekoliko godina na sajmu organske hrane u Nirnbergu…” 

:ziga:

 

Nene, ovo je definitivno viši nivo lupeža, al ja više ne mogu. Hvala Lumumbu, bio je naš ambasador u Zemlju Budaliji, na Polju Čudesa…

 

*misli na pravoslavno gajenje biljaka u saradnji sa Hilandarom, koju je Koluvija pomenuo neposredno pre toga, i rekao kako bi mu za razvoj kadrova za to trebalo jedno pet godina, ali ga je ovo hapšenje omelo… :D

 

Edit. Pa on je unuk gardiste koji je služio kod vojvode Djujića, sin antikomuniste kome su u kuću dolazili svi opozocioni prvaci, Vuk Drašković se igrao sa njim kad je bio mali… :wub:

Edited by pt 2.0
  • Haha 5
Link to comment

dekriminalizacija, a onda prva u svetu organska vutra sa blagoslovom crkve, osvestana na hilandaru. zajebali nas slovenci i maznuli ajvar, ali ovo ce da bude hit.

  • +1 3
  • Haha 5
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Elem, koja su još to tri političara izSrbije koja se pominju, pored Malog?

Jedan je valjda Nikola Petrović, a ostali?

 

Nije objavljeno još uvek...

Link to comment
58 minutes ago, pt 2.0 said:

Bizon: “A otkud industrijska konoplja u celoj toj* priči… odakle vam ideja?”

Mastivoje Koluvija: “Industrijska konoplja je bila (osmeh) nešto što se desilo spo… mislim, neću da lažem, mene je uvek interesovala ta biljka, ovaaaj, ja sam uvek voleo neke, da kažem, interesantne stvari, kao što je npr organska hrana, ne bavi se svako organskom hranom, ovaaaj, ne ide svako na Svetu Goru, mmm uvek sam se interesovao za tako neke stvari za koje se malo ko interesuje, interesujem se na primer i za razvoj jezika, mnogo dugo sam se , ovaj, bavio izučavanjem kako su nastali i kako su se razvili od jednog jezika svi jezici u Evropi najviše. Interesujem se za tako te neke stvari i tako sam se interesovao i za konoplju Konoplja je inače biljka koja se pominje i u Svetom pismu i jako mi je to čudno da u pravoslavnom svetu je ta biljka satanizovana pošto ne bi smela da bude satanizovana al o tome bi u drugoj prilici možda pričao. Desilo se to da sam bio pre nekoliko godina na sajmu organske hrane u Nirnbergu…” 

:ziga:

 

Nene, ovo je definitivno viši nivo lupeža, al ja više ne mogu. Hvala Lumumbu, bio je naš ambasador u Zemlju Budaliji, na Polju Čudesa…

 

*misli na pravoslavno gajenje biljaka u saradnji sa Hilandarom, koju je Koluvija pomenuo neposredno pre toga, i rekao kako bi mu za razvoj kadrova za to trebalo jedno pet godina, ali ga je ovo hapšenje omelo… :D

 

Edit. Pa on je unuk gardiste koji je služio kod vojvode Djujića, sin antikomuniste kome su u kuću dolazili svi opozocioni prvaci, Vuk Drašković se igrao sa njim kad je bio mali… :wub:

dje isho ushkolu, zna li se shta? :lolol:

 

mislim, s obzirom na shirinu interesovanja i bavljenja.

Link to comment
49 minutes ago, precog said:

dekriminalizacija, a onda prva u svetu organska vutra sa blagoslovom crkve, osvestana na hilandaru. zajebali nas slovenci i maznuli ajvar, ali ovo ce da bude hit.

 

triput dnevno bongosluženje :inn:

let it be

  • Haha 2
Link to comment
15 minutes ago, gospa buba said:

dje isho ushkolu, zna li se shta? :lolol:

 

mislim, s obzirom na shirinu interesovanja i bavljenja.

nema na linkedinu.

možda će sad, kad dosta vremena provodi kod kuće, da ažurira biografiju...

 

p.s. nisam mu poslala zahtev za kontakt :fantom:

 

Capture.thumb.GIF.51c811d01815bb4858e6b11caf5308b1.GIFCapture1.thumb.GIF.291d2218c2004342e9a178b34d581b6f.GIF

Edited by pt 2.0
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...