Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

15 minutes ago, Lena said:

https://rs.n1info.com/vesti/vucic-nisam-branio-koluviju-uskoro-ce-se-saznati-istina/

„Osim što mislim da je važno da se ispita to što je on govorio, jer ako kažete da je policajac rekao to i to, a taj policajac kaže nisam i policajac ode na detektor laži i pokaže se da je Koluvija lagao, mi ćemo reći da je Koluvija lagao. Onda ćemo reći da je to izmislio neko iz bivšeg režima“, izjavio je Vučić za TV Pink na kraju posete Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

 

:mellow:

:lolol: što bi se reklo, bez ustručavanja.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Skyhighatrist said:

Šta je ovo po gradu jbt, panduri zaustavljaju buseve, ulaze i čekiraju sve redom, uključujući vozače (!), imaju spiskove neke u rukama...

 

"Kako se pretpostavlja u pitanju je psihički bolesnik. On je pucao nasumično po na uglu ulica Ustanička i Vojislava Ilića, ali srećom nema povređenih."

 

Verovatno je ovo.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, steins said:

Moram da primetim da ovo trostruko ubistvo u Aleksincu prolazi gotovo ispod radara trenutno. 

 

To ti je ono kada od muke ne može ništa da kažeš 

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, steins said:

Moram da primetim da ovo trostruko ubistvo u Aleksincu prolazi gotovo ispod radara trenutno. 

 

Imas na doom temi, a i u svim novinama

Link to comment
7 hours ago, Lena said:

https://rs.n1info.com/vesti/vucic-nisam-branio-koluviju-uskoro-ce-se-saznati-istina/

„Osim što mislim da je važno da se ispita to što je on govorio, jer ako kažete da je policajac rekao to i to, a taj policajac kaže nisam i policajac ode na detektor laži i pokaže se da je Koluvija lagao, mi ćemo reći da je Koluvija lagao. Onda ćemo reći da je to izmislio neko iz bivšeg režima“, izjavio je Vučić za TV Pink na kraju posete Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

 

:mellow:

Mnogo se osilio nakon poseta Angele i Ursule. Bar malo neke zadrške je imao (iako često nije delovalo tako), ali sad je kao pušten sa lanca. 
Bukvalno je dobio zeleno svetlo od EU da nas jebe još jače.

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Jozef K. said:

Da li je stvarno to rekao? Mislim stvarno ne mogu da verujem. Ima li neki snimak. Ili vreme kada je bilo da vratim

I meni neverovatno. Mada, s obzirom na to da je on u pitanju...

Nisam nigde videla snimak, samo ovu objavu.

  • +1 1
Link to comment
Quote

U tekstu OCCRP-a navodi se da je [kum Nikola] Petrović postao vlasnik kompanije sa britanskih Devičanskih Ostrva, koja je osnovana 2016. godine, preko švajcarske konsultantske kuće „Fidinam and Alcogal“. Navodi se da prilikom osnivanja kompanije, Petrović nije obavestio Alcogal da bi se mogao smatrati politički eksponiranom osobom, iako je toliko blizak sa predsednikom, a to je naveo i njegov advokat (da nije politički eksponirana osoba). Međutim, nakon formiranja kompanije, Alcogal je otkrio njegovu političku poziciju i zatražio bankovno referentno pismo. U tekstu se dalje navodi da je švajcarska advokatska kancelarija odbila ovaj zahtev konsultantske kuće, nudeći da sami napišu referentno pismo, što je Alcogal prihvatio.

Petrović je držao kompaniju u tajnosti od srpskih zvaničnika i nikada je nije prijavio, kao što zakon nalaže, navodi se dalje u tekstu u kom se ističe da im Petrović nije odgovorio na postavljena pitanja.

https://rs.n1info.com/vesti/u-pandorinim-papirima-i-vucicev-kum-nikola-petrovic/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...