Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

3 hours ago, renne said:

Kaže brnaba da đuka nije ništa pogrešno uradio, i da može da cepa dalje

dozvoli molim te da je citiram. dakle:

"a to kada bi krenuli u to šta je uredu, a šta nije uredu, onda bi mogli da pričamo svašta nešto o našem društvu."

  • Haha 5
Link to comment
Šta sam ja Bogu zgrešio da se rodim u državi u kojoj se vrh države bavi klasičnim organizovanim kriminalom, i to ne da ne krije, već javno priča o tome i opravdava.  Ono, skoro svuda na svetu ima većih i manjih muljanja na samom vrhu, ali ovakvog klasičnog kriminala na najvišem nivou valjda nema više ni u Africi ili Južnoj Americi, da ne govorim o tome da ne mogu da zamislim Orbana ili Erdogana kako gaje svoju vutru i to prodaju, oni su gospoda za ove naše ovde. Što nisam otišao ranije iz takve zemlje je, pak, samo moj problem.
Ovo stvarno prevazilazi sve granice.
Mogu da zamislim da vam je neko na faksu pričao da će biti ovaj nivo...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ovo stvarno prevazilazi sve granice.
Mogu da zamislim da vam je neko na faksu pričao da će biti ovaj nivo...

... Shiit has hit the fan
 

 Znaš kako, kad sam ja bio na faksu bio je Sloba na vlasti, i šta god ja mislio o njemu i onoj njegovoj veštici i iskompleksiranoj i bahatoj deci (a to je da je sam Sloba zaslužio barem između 10 i 150 doživotnih robija za ono što je uradio ovoj zemlji i narodu, ne računajući to što je radio drugima), ja ipak njega tada nisam nikako mogao da zamislim da se bavi klasičnim kriminalom tipa gajenje i prodavanje gandže, bez obzira na obim takve trgovine. Nekako mi se čini da bi i on smatrao da je to uličarska delatnost i ispod njegovog nivoa krađe devizne štednje i deviznih rezervi i ostalih finih lopovluka tog vremena. E, a tada sam mislio da od njega i njegovih ne može nikako gore, kako sam se samo silno prevario...

Link to comment

https://rs.n1info.com/vesti/rebic-koluvijine-besmislice-verujem-ljudima-u-policiji-svi-su-prosli-poligraf/

Direktor policije Vladimir Rebić izjavio je da su besmislene tvrdnje Predraga Koluvije da je nezakonito uhapšen i da su pripadnici policije na njega vršili pritisak da za uzgoj marihuane na plantaži Jovanjica okrivi brata predsednika države Andreja Vučića i biznismena sa Kosova Zvonka Veselinovića. Rebić je podsetio da su pripadnici policije koji su vodli predmet "Jovanjica" - Slobodan Milenković, Dušan Mitić i Dejan Kovačević - prošli poligraf, i istakao da im on u potpunosti veruje.

 

 

 

Link to comment

Bože kakvo zamlaćivanje i skretanje pažnje, pretpostavljam sa pobjede u Briselu. Čim se ovaj pajac u kariranom odjelu javio, jasno mi je da je ovaj sukob vještački stvoren da bi smo tu košćuru glabali narednih nekoliko dana. 

Link to comment

Ja ne znam, ovaj pokusaj spinovanja ni pas s maslom ne bi progutao.

Nije mi jasno što se uopšte upiru da opravdaju Jovanjicu, umesto da trpaju nove afere preko, ili ćute i svi zaborave?

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Ja ne znam, ovaj pokusaj spinovanja ni pas s maslom ne bi progutao.

Nije mi jasno što se uopšte upiru da opravdaju Jovanjicu, umesto da trpaju nove afere preko, ili ćute i svi zaborave?

Za dobrog kera nema loših pomija. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...