Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

uh, sad vec imamo konkretne stvari, ko mu radi o glavi. o galvi mu radi - filip moris! zla korporacija cije prljave psolove nije hteo da izvrsava. jebote, ovo je samo nakon 20 minuta gledanja, imam jos 80 do kraja, upisacu se od uzbudjenja. 

 

vozio je skodu superb jer je to normalan auto i nije zeleo da privalci paznju jer se ovde tesko zivi. trebao je da bude konzul u makedoniji gde je hteo da ozivi secanje na to da su oni zapravo srbi i da podseti na makedonske cetnike. da, zaboravio sam da je napocetku pozvao hrvate i muslimane da se vrate veri pradjedova. 

 

na dan kada su ga hapsili bio je u audiu a8, vozio ga vozac. kao sto smo vec culi, on ne voli skupe automobile, ali da bi ucinio njegovom vozacu koji voli audi on je rekao hajde dobro, vozicemo se tim autom. 

Edited by Кристофер Лумумбо
  • +1 3
  • Haha 2
  • Hvala 4
Link to comment

kada su ga uhapsili terali su ga da prizna da je sadio marihuanu da bi punio crne fondove BIA kojim su placali drzave da odpriznavaju kosovo i ako bi on to priznao oni bi iskoristili skandal da te drzave ponovo priznaju kosovo. boldrikovski plan odbrane, samo sto se plasim da ce ovaj za godinu dana biti redovni gost kod marica. 

  • +1 1
Link to comment

ne znam sta da mislim. debilno je, smesno je, a opet, jebo te, mozda je to i stvarno bila odbrana, a neko je klijenta pustio na slobodu ili da se brani sa iste, nisam ispratio.

Link to comment

A kao da im pa treba smislena odbrana. I da kaze da su ga oteli vanzemaljci i ugradili cip u telo pa ga tako naterali da sve to napravi sud bi to uvazio i oslobodio ga.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 6
Link to comment
A kao da im pa treba smislena odbrana. I da kaze da su ga oteli vanzemaljci i ugradili cip u telo pa ga tako naterali da sve to napravi sud bi to uvazio i oslobodio ga.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk


Da li Bizon prekrsio neki zakon time sto je pozvao okrivljenog da svedoci na tv o sudjenju koje je u toku?

Da li je prekrsio neki eticki advokatski kodeks?
Link to comment
15 minutes ago, Milosh76 said:

A koja je sankcija za to krsenje? Da smo pravna drzava.

Novcana? Izbacivanje iz advokatske komore?

 

Ukidanje ispase i sena..i samo koncentrat tri meseca.

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...