Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

1 minute ago, Moća said:

Koji majndset oni razmisljaju svi da ce ziveti gde hoce i da im niko ne moze nista. Mislim i taj je bez mozga kad tolike godine radi to sto radi i nema nikakvu nekretninu a to opet dovodi do toga da je indijanac koji ne zna prioritete. Ko Kristijan sto jede govna ko da je Korleone a ovamo se prizetio zeni na gajbu.

Ne znate biznis...

 

Nekretnina je dvostruki problem... Prvo, murija može da te tamo traži i nađe, a drugo, bitnije, to je trošak, ukrckaš 200-300K para, a to je zamajac za biznis, ako ne za bisznis, onda bar za kurve i sopstvene potrebe... A stan, ne mora ni da se plaća... :fantom:

  • +1 2
Link to comment

jujuju, ja sam tek sada skapirao da je zora dobricanin advokatica koluvije. inace, dobricanin je predstavnica advokatske komore srbije u drzavnom vecu tuzilaca, koje ima nadleznost da kadrira po javnim tuzilastvima (njena suprotna strana u krivicnim predmetima). divno.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, pacey defender said:

jujuju, ja sam tek sada skapirao da je zora dobricanin advokatica koluvije. inace, dobricanin je predstavnica advokatske komore srbije u drzavnom vecu tuzilaca, koje ima nadleznost da kadrira po javnim tuzilastvima (njena suprotna strana u krivicnim predmetima). divno.

A kakav je tek kalibar ljudi kao sto je ovaj advokat sto je dosao po "samo jednu torbu"? Sljam koji zasluzuje posebno mjesto u paklu.

Link to comment
5 hours ago, pacey defender said:

jujuju, ja sam tek sada skapirao da je zora dobricanin advokatica koluvije. inace, dobricanin je predstavnica advokatske komore srbije u drzavnom vecu tuzilaca, koje ima nadleznost da kadrira po javnim tuzilastvima (njena suprotna strana u krivicnim predmetima). divno.

Zajedno sa Bizonom i sedi tamo i brani Kuluviju...

Link to comment
21 hours ago, vememah said:

Ceo niz:

 

 

 

 

Meni jača vest od hapšenja bahatog srednjemafijaškog kadra da su sa njim digli i inspektora sbpok i jednog iz bie. Inače obojica iz Lončarovog obezbeđenja, kako kaže direktno rs

Link to comment
11 hours ago, Ludi Žika said:

Zajedno sa Bizonom i sedi tamo i brani Kuluviju...

Koji je predsednik Odbora za pravosuđe koji bira i sudije. Tako da je ovaj dobro pokriven

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Uskebasi said:

Koji je predsednik Odbora za pravosuđe koji bira i sudije. Tako da je ovaj dobro pokriven

A samim tim i član Visokog saveta sudstva.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:


chije chedo taj objektiv?

julovskotm

 

izvesna dragana stupar glodur, govedo

 

mama je kao dekan farmaceutskog fakulteta i član direkcije jula ubudžila na tv politiku kad su drmali da dete radi nešto, da uči posao

 

posle je propala u zemlju, ako se ne računaju neke opskurne redakcije za koje niko nije čuo sve dok nije nastao objektiv

 

ološ

  • +1 1
  • Hvala 3
Link to comment
19 minutes ago, mraki said:

Ajmo, nova tura…

FAehIBBWUAUIibn?format=jpg&name=small
FAehHzBXIAIF9Y_?format=jpg&name=360x360

Pošto Lažu i kad lažu, dr Nebojša, nema nikakve veze sa Marinikom...

 

Verovatno nema ni VBA, to bi Peca i Milovan već pisali... :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...