Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

8 hours ago, ultra plasticni said:

 

Nema to veze sa srbinom bosancem, vec sa nasledjenim pozicijama gde svaki vlastodrzac na balkanu nastavlja da radi slicne seme kao i njegov prethodnik bez izuzetka. Naivno je verovati da je ovakva zaplena tek tako i moze da znaci samo jedno od sada ide preko mene

 

Kakve nasledjene pozicije, sta su onda Kostunica i Tadic?

 

Ne vidim pattern, narocito ne razumem ono "bez izuzetka".

Edited by Caligula
Link to comment
37 minutes ago, Frank Pembleton said:

Šarić je uhapšen kad je DEAemoji769.png & co poručila našima, "oćete vi ili da mi rešavamo, ali onda vas tretiramo kao saučesnike".
Naravno da Tadić nije pokrenuo to u cilju da instalira svoje, to prosto njemu nije padalo na pamet.







... Shiit has hit the fan
 

Tadic & pomirenje Dacic su zadovoljno trljali ruke dok je Saric ‘investirao’pare od kokaina u Srbiju.Daleko je to od Vucicevog direktnog kontakta ali je mnogo blize onome sto rade politicari u drugim egzoticnim zemljama ,i naravno da je stvorilo osnovu za ovu spiralu ludila u kojem se sada Srbija nalazi.

Link to comment
9 minutes ago, askeladden said:

Tadic & pomirenje Dacic su zadovoljno trljali ruke dok je Saric ‘investirao’pare od kokaina u Srbiju.Daleko je to od Vucicevog direktnog kontakta ali je mnogo blize onome sto rade politicari u drugim egzoticnim zemljama ,i naravno da je stvorilo osnovu za ovu spiralu ludila u kojem se sada Srbija nalazi.

 

Kapiram.

 

Tadic se mirio sa Dacicem ne zato sto je stoka glasala za povratak devedesetih vec zato sto mu je Dacic obecao da ce da ga upozna sa Saricem.

 

Od tada, Boris spava na krevetu od zlata.

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Šarić je uhapšen kad je DEAemoji769.png & co poručila našima, "oćete vi ili da mi rešavamo, ali onda vas tretiramo kao saučesnike".
Naravno da Tadić nije pokrenuo to u cilju da instalira svoje, to prosto njemu nije padalo na pamet.







... Shiit has hit the fan
 

Dojcinovic kaze supeotno, da je to pokrenula nasa sluzba. Evo sad sam proverio, kaze da su za sarica prvo saznali ovde i da smo mi zvali amerikance da se ukljuce. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
Dojcinovic kaze supeotno, da je to pokrenula nasa sluzba. Evo sad sam proverio, kaze da su za sarica prvo saznali ovde i da smo mi zvali amerikance da se ukljuce. 
Ako on kaže ok. A to da smo mi znali, naravno da smo znali. Uvek mi znamo. Poenta je što se pravimo blesavi i što amere&co zabole da reaguju dok je to lokalno.









... Shiit has hit the fan

Link to comment

Sudija za istragu Radomir Ivanović odbio je predlog više državne tužiteljke Tanje Božović da se Budimiru Кrstoviću (66) i njegovoj ćerki Marini (27), osumnjičenim za učešće u švercu 1.400 kilograma kokaina, odredi pritvor do 30 dana.  :isuse:

 

On im je nakon saslušanja, kako saznaje "Televizija Vijesti", izrekao mere zabrana napuštanja mesta stanovanja, oduzimanje pasoša i obaveznog javljanja policiji.

:lolol:

Na ovakvu odluku sudije za istragu tužilaštvo ima pravo žalbe, pa će konačna odluka o tome da li će se Кrstovići u daljem postupku braniti sa slobode ili ne, biti poznata najverovatnije u ponedeljak.

 

Marina Кrstović uhapšena je 26. avgusta, a njen otac Budimir dan kasnije zbog sumnje da su učestvovali u švercu 1.400 kilograma kokaina zaplenjenog u zetskom selu Mojanovići.

 

https://mondo.rs/Info/EX-YU/a1523952/Budimir-i-Marina-Krstovic-pusteni-iz-pritvora.html

 

Eto, nismo najgori!

 

Edited by Milosh76
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

On im je nakon saslušanja, kako saznaje "Televizija Vijesti", izrekao mere zabrana napuštanja mesta stanovanja, oduzimanje pasoša i obaveznog javljanja policiji.


Taman da uteknu u neki stek u Srbiji kao onaj Mamic u Bosnu. 

Link to comment

Cisto sumnjam da ce bezati... svetlost dana je za njih smrt, bukvalno. Previse je to droge izgubljeno... bolje bi im bilo u samici u pritvoru. Mada tesko da im je bilo gde bezbedno.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

Cisto sumnjam da ce bezati... svetlost dana je za njih smrt, bukvalno. Previse je to droge izgubljeno... bolje bi im bilo u samici u pritvoru. Mada tesko da im je bilo gde bezbedno.

Nisam savladala Osnove kokainske mafije I i II pa ako može skraćeni kurs - zašto bi neko njih dvoje skratio za glavu? Sumnja da su oni drukali policiji? Nešto drugo?

Koliko ja razumem - oni su valjda “samo” rentirali stan mafiji (?)

  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, Moonwalker said:

I to sto kazes. Koliko je to para ta 1t ili bolje da ne pitam?

množi milion(1000x1000) sa cenom na ulici. 60, 70, 80€ i na to dodaj procenat smeća koji se uvali u tu tonu da se sobije na dodatnoj masi. procenat zavisi od čistoće proizvoda

 

na ulici ta tona može da dogura do 100 miliona

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, pt 2.0 said:

zašto bi neko njih dvoje skratio za glavu? Sumnja da su oni drukali policiji? Nešto drugo?

Koliko ja razumem - oni su valjda “samo” rentirali stan mafiji (?)

Mrtva usta ne govore.. nezgodni svedoci... zasto inace mafija ubija?

 

Ko zna sta sve znaju i sa kim mogu da povezu tu posiljku.

  • Hvala 1
Link to comment

Prvo što će pomisliti saradnici uhapšeno je da je ovaj napravio neki dil sa policijom usljed čega je nestala tona.

On je dužio robu i njegova je odgovornost ako ista nestane na bilo koji način i iz bilo kog razloga.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...