Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a ko su njegovi?

Zaplenjena droga - mora da se krije nesto iza toga, nemoguce da je zaplenjena tek tako, ne mozes srbina zajebati. 

  • +1 3
Link to comment

Vec nekoliko dana u stampanim tabloidima na naslovnicama najavljuju udar na njegovu porodicu i montirane snimke. Bacim svako vece pogled na naslovne strane za sutradan da vidim sta im je agenda. I sutra isto. Plus sad vidim i ovaj seseljev nastup. Jesu stvarno toliko providni?

Edited by de Sisti
Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Zaplenjena droga - mora da se krije nesto iza toga, nemoguce da je zaplenjena tek tako, ne mozes srbina zajebati. 

 

Nema to veze sa srbinom bosancem, vec sa nasledjenim pozicijama gde svaki vlastodrzac na balkanu nastavlja da radi slicne seme kao i njegov prethodnik bez izuzetka. Naivno je verovati da je ovakva zaplena tek tako i moze da znaci samo jedno od sada ide preko mene

Link to comment

@ultra plasticniNe mora da znači, možda je neka DEA ili šira akcija, jbg, velika je količina, čak mi djeluje da naši sami tako nešto te klase ne bi smjeli na svoju ruku da čačkaju. A pod naši mislim svi iz regiona. 

  • +1 2
Link to comment
45 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Uopste nije naivno verovati, nije tadic hapsio sarica da bi postavio nekog ortaka. Nema sve neku pozadinu, nekad jednostavno hapse zato sto treba uhapsiti. 

 

Saric nije pravnosnazno osudjen za drogu, vec za pranje novca

Link to comment
7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

očekujem vrelu jesen među uvoznicima južnog voća iz kolumbije. kad padne tona kokaina, to ne prolazi tek tako, neko je izvisio za ozbiljnu lovu od koje se neće tek tako oprostiti

 

Navodno jedan vrlo visok i krupan čovek, bivši sportski poslenik i prijatelj dvojice braće. Objasnilo bi zašto je tako lako i pala tolika količina. 

Link to comment
Uopste nije naivno verovati, nije tadic hapsio sarica da bi postavio nekog ortaka. Nema sve neku pozadinu, nekad jednostavno hapse zato sto treba uhapsiti. 
Šarić je uhapšen kad je DEA[emoji769] & co poručila našima, "oćete vi ili da mi rešavamo, ali onda vas tretiramo kao saučesnike".
Naravno da Tadić nije pokrenuo to u cilju da instalira svoje, to prosto njemu nije padalo na pamet.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...