Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

On 20.8.2021. at 13:57, Jumanji said:

 

 

Ovaj narod voli bre da ga jebu

 

Posle cujem "kaznio narod Zute za kradju" jeste kaznio qratz, da su vise krali sada bi bili obozavani

 

Kaznio narod Zute jer su bili previse dobri i za ovu livadu

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Moram reći da mi ovi vaši komentari liče na "što je žrtva silovanja nosila mini suknju".

Kakve veze ima šta je izjavio, to ne znači da je trebalo dva mandrila da ga biju na javnom događaju. Zar je fokus na debelom pedofilu, a ne na idiotioma koji napadaju ljude na punoj tribini?

Baš me zanima epilog, koliku će kaznu enforceri  dobiti na sudu... :fantom:

 

Slažem se, kad Bjela izlupa onog gmaza u javnom prostoru zato sto mnogo priča svi ga napadnu. Sad ne sme Vuletic da se nalupa jer je mnogo pričao. Imajmo neki princip :fantom:

Link to comment

Pa imamo, ko je za Vučića i sa Vučićem, treba da dobije po pički kad god se nađe neki dobrovoljac.

 

Ko sere protiv Vučića i dobije po pički, njih nam je malo žao.

Eto dva principa. 

  • +1 4
Link to comment
24 minutes ago, Mil@n said:

Pa imamo, ko je za Vučića i sa Vučićem, treba da dobije po pički kad god se nađe neki dobrovoljac.

 

Ko sere protiv Vučića i dobije po pički, njih nam je malo žao.

Eto dva principa

 

I see what you did there :ph34r:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
5 hours ago, Filozof manijak said:

Moram reći da mi ovi vaši komentari liče na "što je žrtva silovanja nosila mini suknju".

Kakve veze ima šta je izjavio, to ne znači da je trebalo dva mandrila da ga biju na javnom događaju. Zar je fokus na debelom pedofilu, a ne na idiotioma koji napadaju ljude na punoj tribini?

Baš me zanima epilog, koliku će kaznu enforceri  dobiti na sudu... :fantom:

 

Jaka logika moram priznati. Postoji mala razlika izmedju nošenja kratke suknje i otvorenog sprdanja sa mrtvim čovekom kakav god da je jednim od najjadnijih izliva u javnosti da ga se ja sećam. Onda nema mesta čudjenju što će neko od drugara dotičnog da ti lupi ćušku kad te sretne na ulici. 

  • +1 3
Link to comment

Profa bi istovremeno da bude i tough guy i duhoviti podjebavač i da se sprda i da bude mačo men nakon što mu se ekipa koju je gotivio više ne sviđa - trti se kako je jedan od najpametnijih ljudi u državi ali ne kapira izgleda u potpunosti u kakvoj državi živimo, da se za takve (bespotrebne) budalaštine glava gubi, džabe ti zaklinjanje u pravni sistem i latinske poslovice, jebe se drugarima ovog pokojnika sa kojim se sprdao (isto mnogo lame) za takva štreberska proseravanja. 

Naravno da je užasno što su ga napali, ali to je samo druga strana tragedije u kojoj živimo a sa kojom se i on sprdao.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Pa imamo, ko je za Vučića i sa Vučićem, treba da dobije po pički kad god se nađe neki dobrovoljac.

 

Ko sere protiv Vučića i dobije po pički, njih nam je malo žao.

Eto dva principa. 

 

Ne, nego kad se dogovorimo da izadjemo i da se bijemo po cenu ovog naseg usranog zivota koji sve vise ne vredi - onda da bijemo, pa ko prezivi nek gradi bolje. Do tada ne navijati za randomizovano nasilje, koje iskljucivo i jedino ide u korist i prilog vrhovnom nasilniku i odgovarajucoj medijskoj garnituri, koja samo ceka nove koske da pravi nove spinove, nove bljuvotine i novo nasilje. 

Link to comment

Ček ovi pustili nusli kako se rukuje i čavrlja sa nekim pilićarima pa se sad pripremaju na odgovor u vidu nekog snimka sina mu? Otud ovo udarili na decu, moj sin ponos i dika, monin velikan a vojvoda u trećoj smeni upozorava na zli zapad koji montira. Jel čitam dobro ili sričem? 

Link to comment

očekujem vrelu jesen među uvoznicima južnog voća iz kolumbije. kad padne tona kokaina, to ne prolazi tek tako, neko je izvisio za ozbiljnu lovu od koje se neće tek tako oprostiti

 

rat između škaljaraca i kavčana je izbio zbog ukradenih 200 kila

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...