Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

7 hours ago, Tihajeza said:

Vulinove sise

OK, zez je zez.ja sam ozbiljno pitao za mišljenje. ko je ovde sretan do piškenja u gaće što se slikao sa ovim drugim? meni izgleda, po facama, govoru tele, pozi .... da je voolin taj srećković. 

 

setih se one fotke, budućeg mladoženje sa ekipom. pa je On rekao kako su ti drugi bili počašćeni da se slikaju s malim. a na slici izgleda sve kontra.

 

zato pitah.

Link to comment
18 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

Hrvatin evidentno jeste bolid, ali ovo ubistvo iz 2005. nema veze sa kriminalom nego sa tim koliko covek moze da zastrani ako ga "pojede" tribina. Ubistvo se dogodilo jer su Invalidi na jednom forumu prozivali vodje radovaca, oni naravno nisu mogli znati ko to pise imenom i prezimenom te su napravili sacekusu u rakovici i ubili decka ni krivog ni duznog.

Inace to nije jedini put da se u realnom svetu desavaju ozbiljna sranja zbog pisanja na internetu, ali o tome ne bih.

Edited by Krcun
  • +1 3
Link to comment

Stvarno, kako se niko od pretendenata na vlast ne seti rešavanja ovog zla.

Da Marinika obeća reinkarnaciju zakona i prakse Margaret Tačer, mislim da bi utrostučila svoje procente na sledećim izborima.

 

 

Link to comment

https://rs.n1info.com/vesti/dve-majke-po-pravdu-u-strazbur-istinu-o-sinovima-u-srbiji-ne-mogu-da-saznaju/

Advokat majki Mare Halabrin i Sanje Mihajlović, čiji su sinovi jedan ubijen, a jedan nestao u obračunu klanova povezanih sa Veljkom Belivukom, Vladimir Todorić, žaliće se Evropskom sudu za ljudska prava zbog kršenja prava na život i na efektivnu istinu.

„U ime porodica podnećemo predstavku Evropskom sudu za ljudska prava zbog kršenja prava na život i načela prava na efektivnu istinu i za to imamo obilje dokaza i siguran sam da će poput sličnih slučajeva u Rusiji i u Turskoj, gde su države dopuštale egzekucije određenih ljudi zbog političkog mira, mira na ulicama, da će reagovati. Nama je neophodna internacionalizacija ovog problema, jer institucije i tužioci i sudije su previše mali i uplašeni da bi izašli na kraj sa ovom mašinerijom užasa i strahote koja je napravljena u Srbiji u proteklih pet godina“, rekao je advokat Vladimir Todorić.

  • +1 7
Link to comment

Koja esencija KDP kad se otkrije neki težak zločin, pa novinari intervjuišu komšinice okrivljenog, a one će (parafraza):

Ko bi rekao, svima se lepo javljao na hodniku. Može 1™.

https://objektiv.rs/vest/781150/sin-uglednog-lekara-mucio-silovanog-mladica-komsinica-otkrila-koji-problem-je-imao-veljin-vojnik/?utm_source=novosti.rs&utm_medium=exchange

Edited by halloween
Link to comment

Moram reći da mi ovi vaši komentari liče na "što je žrtva silovanja nosila mini suknju".

Kakve veze ima šta je izjavio, to ne znači da je trebalo dva mandrila da ga biju na javnom događaju. Zar je fokus na debelom pedofilu, a ne na idiotioma koji napadaju ljude na punoj tribini?

Baš me zanima epilog, koliku će kaznu enforceri  dobiti na sudu... :fantom:

  • +1 2
Link to comment

Malo sam prelistao poslednji Izvor istine™...

 

Osim gomile gluposti, u tekstu Pece Popoviće ima deo gde kaže da u presretnutoj komunikaciji preko Skaja ima deo gde se spominju susreti sa Šefom/Žvalavim(to je kao nerazjašnjeno ko je iz kominikacije na Skaju) i da jedan korespondira sa događajima oko RTS-a kad je Vučić gostovao a ovi lemali okupljene građane...

 

Jel' ima negde da se Žvalavi™ spominje u transkriptima sa Skaja, a da je neko pisao o tome, osim Tabloida? Pokušo sam da nađem, ali osim izmišljenog razgovora između Velje i njegovog advokata, koji je DJV prezentovo na Pinku, nigde ne mogu da nađem Velja + Žvalavi....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...