Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

naprotiv, mislim da je taj olos zaposlen tu da bi vrsio/li uticaj na nekakve javne nabavke i izvlacenje para.

konkretno, paralela sa bgd putem - koliko vec godina orgija umivenija ekipa sa severa, cisto sumnjam da medju ljudima u tehnickoj pripremi tendera, tenderskoj komisiji i sl. ne sedi neki ovakav.

 

samo sto je ta ekipa premazanija/starija i potkupljena/ucenjena (mada iskreno ne znam ko koga tu drzi ya yaya) jer se sever uvek percipirao kao nekakav nosilac promene.

 

i jeste verovatno, ali su opako failovali '89/90. a precednik voli taj preokret, jer borovo selo, glina i arkan.

 

 

 

Edited by holden kolfild
slova
  • +1 1
Link to comment

Nema potrebe da sede u tenderskoj komisiji da bi vršili “uticaj” na nju. Stave jednog koji zna i nekoliko čika/ teta koji će da potpišu šta im se donese. 

Link to comment
4 hours ago, Svarog said:

Ja ne kapiram: deo si kriminalne grupe koja je u ozbiljnim poslovima na najvišem nivou, takoreći imate monopol, tu su neki milioni-kamioni, fotke sa besnih ima-se-može-se provoda... ali ipak moraš da se zaposli u državnom preduzeću? Šta je to, neki backup plan (ako krimi posao pukne a ti ne budeš deo ekipe koja plati glavom) ? Da budeš kreditno sposoban (a šta je onda sa tim silnim kešom) ? Stvarno ne kapiram.

 

Da mu ide radni staz, zbog penzije :lolol:

  • Haha 4
Link to comment

Има ту једна квака. Ако је ВЈТ предузело неке радње у вези са смрћу онда су ти подаци тајни и не могу ићи у јавност док траје поступак.

Link to comment

Sem ako nije koncept ovo sa Bukovskim, nekakav ironični trol ili tako nešto, onda je ovo forsiranje Bukovskog blamčina neopjevana, ali, naspram sveca i tropar.

Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Sem ako nije koncept ovo sa Bukovskim, nekakav ironični trol ili tako nešto, onda je ovo forsiranje Bukovskog blamčina neopjevana, ali, naspram sveca i tropar.

 

Diksi je do skoro bila i zgodna i lepa..odlucna, ambiciozna, beskrupulozna..Ali po svemu ostalom sto znam o njoj, rekao bih ne previse obrazovana.

 

Smem neku paricu da stavim da ona misli da je Bukovski ruski pisac.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...