Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Pretpostavljam da smo najveća nacionalna grupa,pošto su Bugari, Hrvati, Rumuni, Grci, Slovenci, Česi itd već u Uniji, i ispadaju isz konkurencije. A brojniji smo od Crnogoraca i Bošnjaka svakako.

Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

I da bude mir u svetu. 
Organizovani kriminal se svuda ruši i uz pomoć svedoka saradnika. To je legitimna tehnika. 

 

Pazi, da li ti smatraš da u Srbiji postoji nezavisno sudstvo i da rezultat presude neće biti onakav kakav politički vrh želi? 

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Pretpostavljam da smo najveća nacionalna grupa,pošto su Bugari, Hrvati, Rumuni, Grci, Slovenci, Česi itd već u Uniji, i ispadaju isz konkurencije. A brojniji smo od Crnogoraca i Bošnjaka svakako.

 

To je međunarodna lista

 

Quote

According to the same German Federal Foreign Office spokesperson, the top ten country sources of applications for the Skilled Workers Immigration Act and the number of visas issued by the German Embassies in each are as follows:

  1. Belgrade, Serbia – 2,024
  2. Manila, the Philippines – 1,773
  3. Hanoi, Vietnam – 1,378
  4. Bangalore, India – 1,197
  5. Istanbul, Turkey – 1,183
  6. Kyiv, Ukraine – 1,177
  7. Sarajevo, Bosnia and Herzegovina – 1,159
  8. Moscow, Russia – 810
  9. Pristina, Kosovo – 792
  10. Tirana, Albania – 778

 

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Pazi, da li ti smatraš da u Srbiji postoji nezavisno sudstvo i da rezultat presude neće biti onakav kakav politički vrh želi? 

Rekao bih da je polunezavisno. Ne znam kakav će rezultat biti.

 

Ali ne znam kakve to veze ima sa svedokom saradnikom.

Link to comment
Just now, Hamlet Strašni said:

Rekao bih da je polunezavisno. Ne znam kakav će rezultat biti.

 

Ali ne znam kakve to veze ima sa svedokom saradnikom.

 

Ja bih rekao da je 100% zavisno kada govorimo o high profile cases. Znači ako se digne buka, sudija će da presudi kako treba. I kad je Tadić bio na vlasti i sad kad je Vučić. Isto kao što se vraća pritvor onom nesrećniku što je zgazio dečaka na Karaburmi. 

 

Pa ja sam ubedjen da će Velja i Mare i ekipa završiti na dugom hladjenju sa ili bez svedoka saradnika. A onda mi je jadno i bedno da jedan okoreli ubica degenerik od čoveka nešto kao saradjuje. Nego u rupu brale i ti. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Ja bih rekao da je 100% zavisno kada govorimo o high profile cases. Znači ako se digne buka, sudija će da presudi kako treba. I kad je Tadić bio na vlasti i sad kad je Vučić. Isto kao što se vraća pritvor onom nesrećniku što je zgazio dečaka na Karaburmi. 

 

Pa ja sam ubedjen da će Velja i Mare i ekipa završiti na dugom hladjenju sa ili bez svedoka saradnika. A onda mi je jadno i bedno da jedan okoreli ubica degenerik od čoveka nešto kao saradjuje. Nego u rupu brale i ti. 

Karaburma nije dobar primer. Tu je spp objektivno pogrešila. Po žalbi OJT je odlučeno kako treba. 
 

Ako nema dokaza bez svedoka saradnika onda treba i on da se ubaci. Taj pogled - šta ima veze za dokaze, ionako će biti osudjen bi bio poguban za pravosudje uopšte. Tužilac mora da optuži i sud da osudi samo ako ima dovoljno dokaza - samo tako je to pravosudje a ne predstava. Srećom, u pravosudju ima ipak još značajan broj ljudi koji tako misle.

  • +1 4
Link to comment
13 minutes ago, Time Crisis said:

 

To je međunarodna lista

 

 

dakle, sveukupno 2000 viza za skilled srpske radnike na koliko ono beše tržište rada u Nemačkoj? Meni je to i dalje cifra koja lako može da se supstituiše skilled radnicima iz drugih zemalja a da se i ne oseti.

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

dakle, sveukupno 2000 viza za skilled srpske radnike na koliko ono beše tržište rada u Nemačkoj? Meni je to i dalje cifra koja lako može da se supstituiše skilled radnicima iz drugih zemalja a da se i ne oseti.

 

Po komentarima njihovih ministara, baš i ne deluje tako

 

Quote

Heiko Maas, the German Foreign Minister , applauded the achievement, reiterating that over 30,000 visas were issued under the Skilled Workers Immigration Act in spite of the pandemic and significant restrictions in many countries, including embassy closures and travel bans.

 

Despite all the adversities, we were able to attract many skilled workers to Germany in 2020 that our companies urgently need,” he said.

 

The Federal Minister of Labour and Social Affairs Hubertus Heil asserted that the pandemic has shown the importance of skilled workers for Germany in several sectors, including the health and care sector, in companies, intelligent IT- Find solutions in public utilities and many other areas.

 

Heil’s claims were backed by the Federal Minister of Economics Peter Altmaier, who also said that securing the need for skilled workers is and will remain a key challenge for Germany as a business location.

 

Link to comment

Mogu da se složim oko medicinara, da su im bili hitno potrebni u doba pandemije. Naši medicinari verovatno čine najbrojniji skup zdravstvenih radnika koje je Nemačka uvezla zbog katastrofe s kovidom. Videćemo kako će biti kad pandemija mine, ako ikad mine.

 

Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Koliko se sećam, čovek je napisao samo jednu knjigu, i to nedovršenu, "Moje uspomene"... :fantom:

 

Ima fotka te knjige kad se klikne na strelicu na desnoj strani.

Link to comment
3 hours ago, vememah said:

 

Ima fotka te knjige kad se klikne na strelicu na desnoj strani.

8C309B67-7E21-4E6A-AA28-FA60E609D1EE.thumb.jpeg.b3dcbd61e8ce004b1b868c3550a5544d.jpeg

 

deluje kao da će i nešine uspomene ostati nedovr…

 

@Hamlet Strašni imam pitanje oko hrvatina:

1. da li će i on dobiti neku kaznu koja će mu biti umanjena zbog drukanja ostalih, ili nedajbože on walks free?!

2. ako je on zaštićen svedok zašto mu puno ime i prezime objavljuju posvuda? mislim, za slučaj da on walks free, zar ne bi posle svega bilo vrlo prigodno da ga neki preostali član klana ili neki mercenary skrati za glavu?

(ili ja previše gledam pogrešnih filmova… :blush:)

 

svakako mislim kao i @theanswer - lik je prejeziv. em psihopata, em ono najgore govno bez trunke ikakvog moralnog kompasa… okej znam psihopate i moral to je već nespojivo al opet mi je nekako previše gadan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...