Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

36 minutes ago, Hamlet Strašni said:

А ко да буде сведок сарадник за случај где су окорели криминалци? Мора неко ко је сарађивао са њима а сада хоће да сарађује и са тужилаштвом.

 

Ne treba niko da bude svedok saradnik. Nego da se izgradi jak slučaj i bez toga. 

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment
49 minutes ago, theanswer said:

 

Ne treba niko da bude svedok saradnik. Nego da se izgradi jak slučaj i bez toga. 

Malo je zeznuto izgraditi jak slucaj kad su tako vredno radili na tome da se nema dokaza a uz podrsku policije,BIA i predsednika .Malte ne iste njuske koje su pomagale da ceo proces ide bez dokaza,sad treba da prikupe iste a da u isto vreme ne iskoci iz vrece hiljade minuta razgovora svih mogucih politicara,policajaca i drugih odlicnika sa kriminalcima.Za farsu od sudjenja koja sledi dovoljno je i jedan svedok ,omnipotetan  i gotovo.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Ne treba niko da bude svedok saradnik. Nego da se izgradi jak slučaj i bez toga. 

I da bude mir u svetu. 
Organizovani kriminal se svuda ruši i uz pomoć svedoka saradnika. To je legitimna tehnika. 

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Polazem neke minimalne, jalove nade u smenu vlasti sada u Nemackoj. Mozda nova ekipa resi da dovede neke nove ljude i na Balkan. 

 

Ne pratim puno Nemacku politiku ali ne vidim nikog na sceni da ima bilo kakvo interesovanje za Balkan.

 

Mislis li na nekog konkretnog (stranku ili politicara) ili generalno na promenu?

Link to comment
7 minutes ago, bags said:

 

Ne pratim puno Nemacku politiku ali ne vidim nikog na sceni da ima bilo kakvo interesovanje za Balkan.

 

Mislis li na nekog konkretnog (stranku ili politicara) ili generalno na promenu?

 

Mislim na generalnu promenu, mada se nadam padu CDU/CSU. Mozda bi neki SPD i Zeleni malo vise podigli obrvu na Rio Tinto i ostale SNS prakse (najverovatnije ne bi, Zeleni su cesto nacisti u eko ruhu). Sve je to u domenu nadanja naravno, malo je sta preostalo osim da se nadamo da ce nekome dosaditi ova balkanska igranka. 

  • +1 1
Link to comment

Postoji tu kvaka 22. Ovi to jedva cekaju. Zajebace obicne ljude ako npr ukinu beli sengen. To ne pogadja one koji imaju love i one  sa EU/EOS/USA i ostalim pasosima u dzepu. Ostali postaju taoci kao sto i sada na neki nacin jesu. Da rade za kikiriki u privatnim poduhvatima smradova. Nisu svi ljudi koji tu moraju da zive, nemaju babl i akumuliranog kapitala onaj ekzamplarni Mile, a ima da najebu. Ako je i od Boga dosta je. 

Ekipa jedva ceka nove «nicim izazvane i neopravdane sankcije».

Edited by Moonwalker
Link to comment
20 minutes ago, Moonwalker said:

Postoji tu kvaka 22. Ovi to jedva cekaju. Zajebace obicne ljude ako npr ukinu beli sengen. To ne pogadja one koji imaju love i one  sa EU/EOS/USA i ostalim pasosima u dzepu.

 

 

Nema šanse da će ukinuti, treba im radnika odavde sad više nego ikad verovatno

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Time Crisis said:

 

Nema šanse da će ukinuti, treba im radnika odavde sad više nego ikad verovatno

Ma nema šanse da ukinu, i ja se slažem, Češka, Nemačka, Mađarska, svim treba jeftina radna snaga koja ne pravi problema i hoće da radi, a takvh je odavde puno...

  • +1 2
Link to comment

Mi smo ona infinitezimalna kap u moru koliko je radnika njima potrebno, nebitni smo po svakom parametru, osim kao sabirni centar za migrante.

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Mi smo ona infinitezimalna kap u moru koliko je radnika njima potrebno, nebitni smo po svakom parametru, osim kao sabirni centar za migrante.

Njima i kap znači trenutno...

Link to comment

Ako ukinu Beli sengen ovde ce vlast pasti u roku od godinu dana. Da Telenor i Telekom ljudi ne mogu 10 dana godisnje u Pefkohori, pa to bi bila pobuna za koju bi Horus Herecy iz Warhammera izgledao kao majski piknik.

  • +1 1
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
Mi smo ona infinitezimalna kap u moru koliko je radnika njima potrebno, nebitni smo po svakom parametru, osim kao sabirni centar za migrante.
tzv parking za more™


89 je toliko karata bilo u igri i sve se odmah izmeshale. sad je mnogo jednostavnije, jer su i ochekivanja mnogo mala. tj ni nema ih, a apetiti su chisto potroshachki u tom domenu. idu na more zabole ih za vuchica, ne idu na more, potope vuchica. tako da more za neku skrpljenu srednju klasu moze bukvalno da bude preokret. nismo mi toliko gori od drugih da sedimo kotkuce, nismo se za to borili. ono istina nismo se ni za shta ni borili, realno. ali imamo prava i mi to zasluzujemo :s_w:


sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 4
Link to comment
19 minutes ago, Filozof manijak said:

Mi smo ona infinitezimalna kap u moru koliko je radnika njima potrebno, nebitni smo po svakom parametru, osim kao sabirni centar za migrante.

 

Nije baš kap

 

Quote

Between March 1 and December 31, 2020, a total of 30,200 visas were issued to applicants under the Skilled Immigration Act,” the spokesperson said, further noting that Serbian citizens make up the largest national group of those benefiting from visas granted under Germany’s Skilled Workers Immigration Act.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...