Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

On 31.7.2021. at 21:42, pt 2.0 said:

ти то говориш о потписнику број 29 ПЕТИЦИЈЕ ЗА ОДЛУЧНУ ОДБРАНУ УГЛЕДА ИНСТИТУЦИЈЕ ПРЕДСЕДНИКА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ АЛЕКСАНДРА ВУЧИЋА ОД МЕДИЈСКОГ РАТА КОЈИ ПРОТИВ ЊЕГА ВОДЕ ПОЛИТИЧКЕ И ИНТЕРЕСНЕ ГРУПЕ У ЗЕМЉИ И ОКРУЖЕЊУ И МЕДИЈИ ПОД ЊИХОВОМ КОНТРОЛОМ?

 

потврдила подобност, дала изјаву још 22. јула

https://fonet.rs/politika/36000660/opasni-napadi-na-vucica.html

 

 

Ma to što je potpisao mu ne menja politički status ič. Čak se niko nije ni potresao. Zna i Dačić da potpis na toj peticiji ne košta pišljiva boba a super je penal za ojačavanje pozicije. 

 

Elem, @pacey defender ma Vulin ti je poslušnik. Zapalo mu malo govana umesto meda koji je do sad kusao na udobnim pozicijama. U najgorem slučaju će da koknuti mafija a to je super za Vodju. Takoreći VINVIN. 

Link to comment
4. ja sam jedna duša od čoveka.
 
edit: ne zajebavam se, pokušava da predstavi toplu ljudsku stranu, dok ga ovi napadaju…
5. shto mi lep shorc

jel oni stvarno misle da ce insta neshto da im reshi :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment

neće insta ništa da reši. to im je način komunikacije, zato sam i pitao. on je ovom fotkom nešto rekao/poručio

 

1 fotografija = 1000 reči, a mladitm vole

šteta što nema tiktok ko sićve

 

 

e

poznavaoci, koje je vozilo u pitanju?

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment

Ma ne bih ja tu tražio neki dublji smisao, nisu oni taj kapacitet.

Ovaj kupio kuče i hvali se, slika ga kako jede i spava, usput pokazuje svoju mekšu stranu.

Koga boli uvo za trgovinu oružjem i šurovanje sa krimosima, internet voli kuce i mace.

Dixy okacila neku sexy-nadrkanu uz poruku “dare to walk in alley of her mind”. Nikakav mastermajnd, samo obična instagramuša. 

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment

Kako vise ne dosadi toliko potcenjivanje ? Nisu kapacitet, a jasu drzavu bezmalo 10 godina i jedina smetnja im je medjusobna pohlepa

  • +1 7
Link to comment

Ja bih rekao da neki nisu razumeli jučerašnju poruku, ili misle da Neša blefira sa FBI...

 

A rekao bih da Neša ne blefira... Pazite kad tokom nedelje izadju neki traskripti razgovora AV sa, recimo, Vacićem... Ništa ditektno, nešto što već svi znaju da se dogodilo, ali se ne zna šta su pričali... Pa ako nastave da Nešu proganjaju, biće tu i drugih transkripta... Ako je AV ili neko blizak komunicirao sa Velivukom, ti transkripti postoje... Ono sa biranjem roletnica je isto bila poruka, ali izgleda da se na to zsboravilo...

 

Rekao bih da je Neši bitna trgovina oružijem i zato mu se ne izlazi iz vlade, jer verovatno gubi uticaj...

  • +1 2
Link to comment
34 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kakve subliminalne poruke šalje doktor nebojša, sa slikom šteneta labrodor retrivera jedne od najčešćih rasa koje se koriste za otkrivanje narkotika

 

1. imam novog prijatelja?

2. veran sam ti kao pas aleksandre?

3. sve ću da otkrijem?

 

Ima još nešto. Na storiju drži sliku psa kako leži na podu i "Malo se umorio od igranja". Hm...

Link to comment

my 2 c

mislim da se neša sasro od straha 2019. kada je bio na sastanku u fbi, 100% je čuo razgovore koji su duboko inkriminišući po vučića. vrativši se kući, rekao je šta imaju ameri, a ludak ga je fiksirao pošto je jedini pouzdano zna “koliko su ovom krvave ruke”

on sad ne zna šta da štiti, dal svoju glavu na ramenima ili tapiju na trgovinu projektila iz krušika. što ga više budu napadali veća je verovatnoća da ćemo saznati šta je psihopata pričao sa bjelivukomtm

 

 

 

Link to comment
26 minutes ago, Lezilebovich said:

Kako vise ne dosadi toliko potcenjivanje ? Nisu kapacitet, a jasu drzavu bezmalo 10 godina i jedina smetnja im je medjusobna pohlepa

Oni su bukvalno sve sve, samo ne neki genijalni mastermajndovi.

Sad, što to prolazi ovde već 10 godina je već druga priča.

Otimaju na najprimitivniji mogući način, i ne verujem da će nedostatak dokaza jednog dana predstavljati problem. Samo se nadam da će biti volje…

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...