Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

(loše) organizovani kriminal?

 

(al žvalavi gad koji je hajp gradilo na tome da zna svaki toponim u srbiji a onda nikad u životu nije bio na zvezdari, niti zna da je cvijićeva na paliluli…)

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Ma bespredmetno je uopšte ganjati bilo kakve logičke nedosljednosti u njegovoj priči. Čuj, živiš u Beogradu 50 godina i bio si jednom na Zvezdari i to baš kod Maje Japundže i muža joj (kojim poslom baš kod njih, on se uglavnom druži ili se družio sa ljudima kojima je poslije tog susreta krenulo). 

Inače ove fotke na Instagramu su baš jadnost, ono, tu nema ni promila normalnog, čuj ideš na klopu kod predsjednice Vlade a ručaš sa ministrom, pa gdje su ti normalni drugari i familija, za to služi Instagram.

Link to comment
14 minutes ago, James Marshall said:

Ma bespredmetno je uopšte ganjati bilo kakve logičke nedosljednosti u njegovoj priči. Čuj, živiš u Beogradu 50 godina i bio si jednom na Zvezdari i to baš kod Maje Japundže i muža joj (kojim poslom baš kod njih, on se uglavnom druži ili se družio sa ljudima kojima je poslije tog susreta krenulo). 

Inače ove fotke na Instagramu su baš jadnost, ono, tu nema ni promila normalnog, čuj ideš na klopu kod predsjednice Vlade a ručaš sa ministrom, pa gdje su ti normalni drugari i familija, za to služi Instagram.

Pa sve bratove drugare zaposlio u vladu i sada ih otima bratu... :fantom:

Link to comment
57 minutes ago, James Marshall said:

čuj ideš na klopu kod predsjednice Vlade a ručaš sa ministrom, pa gdje su ti normalni drugari

u pritvoru.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

 kod Maje Japundže i muža joj (kojim poslom baš kod njih, on se uglavnom druži ili se družio sa ljudima kojima je poslije tog susreta krenulo). 

gdin foto toni je bio dobrotvor stranke dok su bili u oporbi, međutim izduvao je u kasnijoj podeli karata kao tomin čovek

 

jbg pogreši čo’ek

 

ovaj(a ko drugi) ga je prilično prikočio i u nastojanju da bude državni sekretar u ministarstvu vojnom. doduše tonija su malo i kvalifikacije jebuckale, al ako može keramičar za direktora bia mogao je i ovaj u min odbrane

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Ma bespredmetno je uopšte ganjati bilo kakve logičke nedosljednosti u njegovoj priči. Čuj, živiš u Beogradu 50 godina i bio si jednom na Zvezdari i to baš kod Maje Japundže i muža joj (kojim poslom baš kod njih, on se uglavnom druži ili se družio sa ljudima kojima je poslije tog susreta krenulo). 

Inače ove fotke na Instagramu su baš jadnost, ono, tu nema ni promila normalnog, čuj ideš na klopu kod predsjednice Vlade a ručaš sa ministrom, pa gdje su ti normalni drugari i familija, za to služi Instagram.

 

Uopšte nije nemoguće je da je bio kod njih, a izvukao je tu epizodu da bi se iživljavao nad novinarima Nove i N1... :D 

 

Aleksandar Nikolić - biografija na Istinomeru 

Quote

/.../ Napominje da je političku karijeru započeo 2008. godine kao jedan od osnivača Srpske napredne stranke. Bavio se koordinacijom rada stručnih saveta, među kojima i savetima za odbranu i bezbednost, energetiku i pravna pitanja.

Pre 2012. važio je za „trećeg čoveka“ SNS-a. Na parlamentarnim izborima 2012. godine izabran je za poslanika SNS u Skupštini Srbije, a u junu te godine imenovan je za savetnika predsednika Republike Srbije Tomislava Nikolića. „Nakon toga uspešno je obavljao funkciju prvog državnog sekretara u Ministarstvu odbrane zaduženog za koordinaciju službi bezbednosti“, ističe u biografiji. 

Za državnog sekretara u Ministarstvu unutrašnjih poslova imenovan je u maju 2014. godine. U međuvremenu je razrešen sa te pozicije, kao i članstva u Predsedništvu SNS. /.../

 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, pt 2.0 said:

javio se džeri...

ko tebe skajom ti njega efbiajom.

 

 

 

Gospodin Slina mi postaje veoma drag u poslednje vreme. 

 

Divan dribling ima.

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Gospodin Slina mi postaje veoma drag u poslednje vreme. 

meni je on oduvek najmanje gadan sns. nikada me nije iritirao u javnom nastupu,

a ova izjava mu je ko da ga je američka administracija pravila.... tako nastupaju njihovi iz stejt departmenta i DOE sa kojima sam radila (samo na engleskom)

  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

meni je on oduvek najmanje gadan sns. nikada me nije iritirao u javnom nastupu,

a ova izjava mu je ko da ga je američka administracija pravila.... tako nastupaju njihovi iz stejt departmenta i DOE sa kojima sam radila (samo na engleskom)

 

Ok, gledamo li mi onda radjanje buduceg vladara Srbije i coveka koji ce priznati Kosovo ? 

 

Jednako je neverovatno danas reci to za Shoneta kao sto je bilo pre 15 godina reci da ce Vucic biti najmocniji covek Srbije.

Link to comment
2 minutes ago, čekmeže said:

Ono kad se ministar odbrane jedne države poziva na FBI. Pitajte njih, oni me prisluškuju.

 

To i Đuka kaže...

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, čekmeže said:

Ono kad se ministar odbrane jedne države poziva na FBI. Pitajte njih, oni me prisluškuju.

đukara i ti razmišljate slično...

 

 

ulete @msv :D

Edited by pt 2.0
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...