Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Vezba i jeste kod Spec. suda iz razloga da ih (ko fol) zaplase da tu ne pokusavaju neki napad za oslobadjanje ili nesto tako.

Solidno su nesposobni, pa me ne bi nista iznenadilo. Usput verujem da su se i prilicno usrali.

A dokazi, da ... prakticno nista oni nisu obezbedile (te svedoke saradnike eto), slike, snimljeni razgovori sve su od nekog dobili.

Link to comment
6 minutes ago, radnik said:

Vezba i jeste kod Spec. suda iz razloga da ih (ko fol) zaplase da tu ne pokusavaju neki napad za oslobadjanje ili nesto tako.

Solidno su nesposobni, pa me ne bi nista iznenadilo. Usput verujem da su se i prilicno usrali.

A dokazi, da ... prakticno nista oni nisu obezbedile (te svedoke saradnike eto), slike, snimljeni razgovori sve su od nekog dobili.

Pre ce biti da im je neko to poslao i rekao:"kad ste, kao, nesposobni, evo vam podaci sad ne možete da se vadite da ne znate"....

  • +1 4
Link to comment

Najpre ce biti da ovo sto Tabloid govori da je istina i da je Vucic spremao da odglumi tugicu na grupnoj sahrani Belivokove grupe u organizaciji Skaljaraca, ali ih uhapsise delovi sistema koji su u dodiru sa USA,ili ti DEA i EUROPOL,a sad Vucic mora da trpi da ne bi za koju godinu zavrsio na listi te iste DEA pa da mu blokiraju svaki dinar.

Ovo sa Saricevom kucom i pokajnikom mi zvuci kao da su izmiksovali sve sa traka i ovaj da nauci pa eto,imamo svedoka.

Edited by askeladden
  • +1 1
Link to comment

Gledam sad ekspoze Zagorke Dolovac, pa ova žena je primjer inkluzije, nije ni čudo što ju je voljela i DS i SNS. Žena jednostavno zrači odlučnošću, energijom, harizmom i kičmom.

  • Haha 1
Link to comment

Procito sam ovo u NIN-u. 

Lazu koljaci veoma lose.

 

Belivuk prica da mu je Vucic izmedju ostalog trazio da sredi jug da bude jedinstven kao sto su jedinstveni navijaci Obilica...

 

A taj Miljkovic ne zna ni cega je Vulin ministar, dok ga s druge strane zakopava deda Toza sa jednom recenicom.

 

 

Link to comment

Kažu novinari kodno ime svedoka-saradnika "Fabula"...kodno ime

Aj ugasite se,"veliki istraživači"

Dakle, bukvalno ni amateri niste, amaterčići

Link to comment

aj jedno- dva, laicka, pitanja. ako procenite da je patkometrija ili nesto slicno brisite slobodno:

 

- OK. imamo kavcane i imamo skaljarce. ni manjeg grada ni manjih delova gradica.

niti je kotor turisticki epicentar crnogorske obale niti je kotorska luka neki bitan faktor u svojoj primarnoj delatnosti (bilo bi super kada bi bio tu  nas drugar @namenski da to precizira i stavi luku kotor u neko poredjene sa prometom robe, ka i sa prometom ljudi u odnosu na ostatak obale)

- koji klan je jaci u globalu (na glavnoj sceni, svetske, evropske, balkanske razmere)?

- i, mozda zanimljivije za nas u srb, koja je od te dve tvrtke uticajnija u srbijici medj sljivama, u beogradu, u novom sadu/vojvodini, itd...

 

pitanje je cisto radi lakseg snalazenja u svemu ovome za nas koji nismo kupili karte na vreme pa sada, sa balkona, pokusavamo da pratimo komad kao da smo u prednjem delu partera.

 

hvala svima koje ne bude mrzelo da bace koju recenicu na ovu temu.

Link to comment

Pa kontam da je Kavački kod nas zakon iz prostog razloga što ima protekciju države. 

 

Ima valjda neka statistika gde niko njihov nije najebao kod nas, samo Škraljarci. 

 

Bolji poznavaoci "kuma" neka me isprave slobodno.

Link to comment

U tabloidima pise da onaj drugi lik sa slike potpisuje za sv.saradnika, pa dalje citam da svedok saradnik mozes da postanes na predlog odbrane, kako je najcesce u praksi, ako nisi organizator i ako iskazom dokazes tudje zlocine/sprecis ponavljanje a da je taj dokaz vece vaznosti od samog krivicnog dela koje si pocinio. Nakon toga moze da se desi da se za to kr.delo odredi minimalna zakonska kazna koja posle moze da bude umanjena za jednu polovinu. Mislim nemam komentar, niti se razumem, zanima me samo da li sud moze da ne prihvati takav neki dogovor izmedju tuzioca i odbrane ?

Link to comment
1 hour ago, foto said:

- koji klan je jaci u globalu (na glavnoj sceni, svetske, evropske, balkanske razmere)?

- i, mozda zanimljivije za nas u srb, koja je od te dve tvrtke uticajnija u srbijici medj sljivama, u beogradu, u novom sadu/vojvodini, itd...

Krik ima dobar tekst na tu temu

plus gomilu tekstova sa tagovima kavački klan & škaljarski klan

 

Deo tagovanih tekstova je (logično) dupliran pod oba taga, ali eto tone materijala za bolje upoznavanje sa who is who and why

  • Hvala 1
Link to comment

Skaljarci su dosta jaci jer su i Zemunci i Barani sa njima,pritom Filip Korac vodi Zemunce dok je Bojovic u mardelju,ali je on i pre toga imaju svoju jaku ekipu,nezvanicno najjacu ekipu od svih ostalih.Kavcani su nasli zastitu kroz saradnju sa drzavnim strukturama CG i SRB,ali sad posle ovoga sa Veljom Zvicer je u bekstvu,Kascelana drze dole u CG u kucnom pritvoru.

 

Vukotici koji vode skaljarce,Jovica je pod prismotrom u CG,a brat u bekstvu.

 

Jovanovic vodi Barane,posto su ubili Alana Kozara.

Edited by Bogotac
Link to comment
6 hours ago, foto said:

 

- OK. imamo kavcane i imamo skaljarce. ni manjeg grada ni manjih delova gradica.

niti je kotor turisticki epicentar crnogorske obale niti je kotorska luka neki bitan faktor u svojoj primarnoj delatnosti (bilo bi super kada bi bio tu  nas drugar @namenski da to precizira i stavi luku kotor u neko poredjene sa prometom robe, ka i sa prometom ljudi u odnosu na ostatak obale)

 

Kotor je pomorski centar CG. Kao što se u Crnoj Travi ide u zidare tako se u Boki ide u pomorce, naročito taj deo koji gravitira Kotoru. Nije CG klasična tranzitna zemlja za drogu, ona je više logistički hub, a droga ide direktnijim rutama prema potrošačima. Jako puno pomoraca iz CG je upleteno u taj transport, toliko da je MSC jedna od najvećih transportnih kompanija ozbiljno razmišlja da otpusti sve sa CG pasošima. Recimo pretprošle god u mislim najvećoj zapleni narkotika u US (20 tona, street value 1,2milijarda $) na MSC Guayana 5 od 7 uhapšenih su bili Crnogorci.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...