Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

9 hours ago, pt 2.0 said:

sad došla to da okačim. pa georgiev javno kaže da je i on i neki drugi novinari imao u posedu te brutalne fotografije PRE nego što su se desila neka (on navodi pet) od brutalnih ubistava. i kaže - ako smo ih imali mi, sigurno ih je imao i vučić.

zašto nisu sprečili ubistva?

 

Ovo što Yabadaba kaže - Georgiev tu ne misli na fotografije ubistava nego kaže da je video snimke ovih kako maltretiraju vođe drugih navijačkih grupa (ima to sve na YT), pa se pita zašto se država nije ranije borila protiv njih (u kontekstu činjenice da su tribinu osvojili pre dobrih 5-6 godina) nego su čekali kraj 2020-te, kada su ovi već uveliko klali ljude u Ritopeku.

 

Meni deluje da su ključne fotografije i audio zapisi stigli iz Anom uređaja koje su ovi koristili, smatrajući ih za sigurne.

 

Isto tako mi deluje da su policija i BIA već posle jednog ili dva nestanka morali imati neku osnovnu ideju šta se dešava. U tom kontekstu mi je zanimljiv onaj snimak iz Ritopeka koji je pušten na Pinku. Tu se lepo vidi da nije u pitanju neka ulična nadzorna kamera nego policijska oprema i da su oni njima nadzirali tu klanicu (datum je decembar prošle godine). Iz onoga što su isisovci pričali na onom audio snimku naslućuje se da i ih je policija pratila kada su tamo išli, plus im je u nekom trenutku FBI dao te audio zapise. Nekako mi je teško da poverujem da se sve to poklopilo suviše kasno da zaustave makar neka od tih kasapljenja. Možda čak nisu ni namerno odugovlačili nego su izgubili vreme jer nisu smeli da krenu bez odobrenja glavnog paćenika, a glavni paćenik lud u mozak i sad šta ćeš...

Link to comment
23 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

D0CE66AE-C7DD-4B3F-B53E-F0424AB531F2.thumb.jpeg.7657424948c0ed2cb36fd6152868bfea.jpeg

 

iz vremena kad su bjelivuktm i ekipa bili good guy

Da. To je bilo meni novi momenat. Dođu i tuku sekretara kluba. Samo ne znam da li je bio Belivuk ili Mutavi?

Link to comment

I jedan i drugi, Belivuk tuce ovaj drugi nije nikog pipnuo.

 

Direktno povezani i pusteni da divljaju.

Edited by villiem
  • +1 1
Link to comment

bili su stanković(mutavi), belivuk i ristić(meda)

 

 


 

prvi put kad je hapšen belivuk, vulin ga je nazvao “bjelivuk” posle cele ove priče deluje kao bedan trik u stilu eto ja ne znam ni kako se zove čovek

  • +1 2
Link to comment

Gde je sta radi gospodin Meda? Od kako je izasao snimak na kom patosira drugog coveka grupe amerika, nije vise spominjan u javnosti. Nije uhapsen sa belvukom sada kolko sam video?

Link to comment

Vazura je tad dobro prošao, ali je najebao njegov tjelohranitelj.

Tad je Nevolja za tog lika iz obezbeđenja dao neku izjavu tipa - on je reprezentativac Srbije u boksu. Jel treba da mu šaljem telegram prije nego što ga udarim?

 

To mu je bilo opravdanje zato što ga je udario iznenada.

Link to comment
10 hours ago, Filozof manijak said:

 

I tebi je jasno da ovaj slučaj sa Belivukom i mafijašima neće sam po sebi srušiti režim.  Ali će doprineti da se pritisak u loncu i van njega poveća, i ubrza proces.

Kako će se završiti (na izborima - sumnjam, ili na ulici - verovatnije) ne znam, jer nisam Baba Vanga No, davanje tolike svemoguće moči Vučiću je smešno. Pička se usrala kao grlica zbog ovoga, svi resursi su upregnuti da se šteta sanira.

 

esid ulete James sa sličnom mišlju.

 

Ako misliš na sve resurse u vidu 4 lika koji će napraviti jednu emisiju na Pinku onda da svi resursi su tu..

Link to comment
9 hours ago, Heaviside said:

Znaju i oni da je to mnogo rizično i opet Vučić lično turira, dobar pokazatelj da su duboko u govnima. Od jednog trenutka prosto nema nazad. Nemaju opciju da se ograde od Belivuka i tretiraju ga kao samo jednog u nizu kriminalaca sa par naslovnih strana i Božom Spasićem na Pinku. 

 

O čemu ti pričaš. Naravno da su se ogradili i rekli da se Vučić bori protiv njih, i da ih je sad Vučić strpao u zatvor i da neće više praviti probleme i da cela Srbija treba da bude zahvalna Vučiću..

Link to comment
1 hour ago, mareeee said:

 

O čemu ti pričaš. Naravno da su se ogradili i rekli da se Vučić bori protiv njih, i da ih je sad Vučić strpao u zatvor i da neće više praviti probleme i da cela Srbija treba da bude zahvalna Vučiću..

Ok, ogradili je loše izabran izraz, ignorisati je ono na šta sam mislio. 

Link to comment

@yabadaba @Redoran u pravu ste. ponovo sam pažljivo pogledala snimak emisije sada.

mene je juče zaveo detalj u kome Georgev kaže: “svi smo mi videli, deo toga je objavljen…” zato sam bila ubeđena da je on video i nešto što nije bilo objavljeno (ni na YT)…

sorry ako sam unela zabunu @Frank Pembleton

  • +1 1
Link to comment

neka stoji ovo ovde.

ne mogu da nadjem vučićev tronut govor o mutavom na posthumnoj kzn... kao člana porodice da je izgubio

 

 

 

Link to comment

Pa to i jeste porodica, tako se doživljavaju. Kao kad je Žuća ridao nad grobom Gorana Vukovića Majmuna i pretio osvetom, tako su isto i ovi žalili za Mutavim i pretili osvetom. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...