Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

17 hours ago, theanswer said:

 

Mene zanima šta ti želiš da kažeš ovim postom? 

 

Isto što i za iskaz onog drugog isisovca: savršeno me zabole šta ta dvojica glavoseča imaju da kažu o Vučiću. Ko hoće da zna ko je i šta je Vučić, saznao je to odavno i ne treba mu pomoć od isisa. Od njih bi korisni bili neki detalji o tome koga su tačno obezglavili i samleli, ko je o tome odlučivao i ko je sve učestvovao. Ništa dalje od toga nije potrebno, niti ima smisla ložiti se na ove njihove taktičke iskaze i poruke tužilaštvu i sudu da iza svega stoji Vučić pa bi stoga trebalo dobro da paze za šta će da ih optuže i osude.

 

Vidi se iz aviona da su oba iskaza pažljivo pripremljena i da će probati da prodaju priču da je Vučić malte ne zajedno sa njima tranžirao ljude, pa bi to, kao, trebalo da zbuni i/ili uplaši sudsko veće. Ili se možda nadaju da će njihovi iskazi srušiti Vučića pa će od nove vlasti dobiti status svedoka saradnika. Ili poručuju onima koji dođu posle Vučića da uvek mogu da računaju na njihove iskaze ako im budu potrebni, u zamenu za neku blažu kaznu. Šta god da im je računica, neka se teraju sa njom u onu njihovu klanicu i zauvek ostanu tamo. Zapravo bi najprimerenija kazna za njih bila upravo da provedu ostatak života u onoj istoj tajnoj sobi u kojoj su seckali ljude na sitno, i da tamo razmenjuju jedni sa drugima svoje ekskluzivne i bombastične iskaze.

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
12 hours ago, dillinger said:

 

Pa slike se najvise koriste kao pretnja suparnicima. Ima ona jedna gde su na ledjima nekog lesa ispisali "Korac picka" tj izmasakriraju skaljarca I salju kao poruku njihovom vodji. Pride sto to putuje tim zasticenim aplikacijama. 

 

Te aplikacije su sve samo ne zaštićene. Treba biti ozbiljan retard pa pomisliti da na svetu postoji bilo kakav uređaj ili softver kroz koji možeš da teraš slike svojih zlodela i da to bude zaštićenotm od organa gonjenja. Pa ovi bolesnici su koristili Anom uređaje koje je FBI podmetnuo njima i njima sličnom ološu širom sveta, sve misleći da je u pitanju nešto zaštićeno. Sve što su napisali, izgovorili i šerovali, otišlo je u FBI i Europol kao na tacni, a odatle srpskoj policiji. A pre toga im je srpska policija uz pomoć FBI hakovala Sky aplikaciju za koju su takođe mislili da je zaštićenatm.

 

U redu, od takvih mozgova se i očekuje da veruju u zaštićenetm aplikacije. Ali ne verujem da su se osilili zbog tehnologije. Jednostavno ih je napržio taj kanal komunikacije sa državom odnosno paradržavom (neko je povukao dobru paralelu sa Zemuncima), i utripovali su da mogu bez problema da samelju petsto ljudi i da se izvuku. Isto kao što su Zemunci utripovali da mogu da ubiju šefa države i da se izvuku. Isto kao što su utripovali da im je Anom siguran kanal komunikacije. U tom kretenastom miljeu se očigledno veoma lako upada u loše tripove.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
sad došla to da okačim. pa georgiev javno kaže da je i on i neki drugi novinari imao u posedu te brutalne fotografije PRE nego što su se desila neka (on navodi pet) od brutalnih ubistava. i kaže - ako smo ih imali mi, sigurno ih je imao i vučić.
zašto nisu sprečili ubistva?
 
jako dobro gostovanje....
On sad mora da se oglasi... Ne daj bože da nešto prođe bez njega.
A ne razumem imao si fotografije obezglavljenih pre ubistava?
Kao, to su bili neki ali ne svi?
A što nisu predali fotke nadležnim organima. Ili objavili da imaju u posedu te duboko uznemirujuće fotografije?
I šta ga je sprečavalo?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Fotografije Goksija su kruzile medju navijacima mnogo pre objavljivanja rata mafiji. I to sve na viberu i whatsappu, kakav crni skaj, ceo grad je znao sta rade.

Bukvalno su stotine, mozda i hiljade ljudi to videle ubrzo nakon ubistva

Edited by Krcun
  • +1 3
Link to comment

Da li se o ovome svemu pise u nekim stranim novinama? Da li je neko do sada napravio reportazu o celoj aferi bilo gde van Srbije?

 

Posto ako nije, to je dosta bitan pokazatelj da se jos ceka i razmatra. 

  • +1 1
Link to comment

Mislim da kada pričaju o ranijim snimcima koji su bili javni govore o ovome

 

 

Strah koji se vidi u očima ovog lika je meni tada bio potresan.

 

Link to comment

Rade nikad nije bio toliko ozbiljan u toj priči, njemu su valjda upali kod sestre u neki lokal ili šta već, pa je on morao na snimak. On jeste kao vodio navijanje ali više kao neko koga su tu stavili da se eksponira nego što je bio ozbiljan igrač. Vidi se i po tome što je završio na klipu a ne u klanici. 

Link to comment
21 minutes ago, theanswer said:

Rade nikad nije bio toliko ozbiljan u toj priči, njemu su valjda upali kod sestre u neki lokal ili šta već, pa je on morao na snimak. On jeste kao vodio navijanje ali više kao neko koga su tu stavili da se eksponira nego što je bio ozbiljan igrač. Vidi se i po tome što je završio na klipu a ne u klanici. 

 

Ja nacuh pricu da su klinca njegove sestre sacekivali ispred skole i maltretirali ga dok se Rade krio od njih..pa su ga tako nagovorili da se ipak vide. 

 

Inace..kada sam prvi put video i cuo za Janjicare, bilo je to na tekmi protiv Makabija u Areni, Rade je vodio navijanje..i kada su ovi prekrili zastavu Alkatraza mucenik nije znao gde se nalazi. Bilo mi je cudno sto se posle pojavio na nekim fotkama sa njima.

Link to comment

S njim su se baš sprdali, kačili su kasnije i zastavu sa likom u trikou i logom Pinka u gornjem desnom uglu, pošto se svojevremeno pojavio u nekoj emisiji u kojoj su šatro poznate ribe birale između nekoliko momaka samo na osnovu razgovora sa njima. U jednoj emisiji se pojavio i on, pa tek godinama nakon toga postao neko ko vodi navijanje na utakmicama Partizana.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...