Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

sad došla to da okačim. pa georgiev javno kaže da je i on i neki drugi novinari imao u posedu te brutalne fotografije PRE nego što su se desila neka (on navodi pet) od brutalnih ubistava. i kaže - ako smo ih imali mi, sigurno ih je imao i vučić.

zašto nisu sprečili ubistva?

 

jako dobro gostovanje....

  • Hvala 1
Link to comment
43 minutes ago, Filozof manijak said:

prestani širiti defetizam.

Ziv nisam dok mi ne objasnis kako jedna ocigledna i lako proverljiva laz, koju ce ovaj psihopata zajedno sa svojim retardima maksimalno koristiti da pobije verodostojnost svih cinjenica koje su se verovatno i dogodile, moze pomoci da sutra ljudi koji treba da glasaju za psihopatu to isto i ne urade?

Link to comment

Ma sve je ovo krc krc, kvrc kvrc, neće biti jedan događaj koji će srušiti ovu vlast, već će to biti serija potresa. I to unutrašnjih. A ovo što gledamo je malo sporečkanje među prijateljima, a biće ih uvijek, jebiga, neće baš biti da ćemo mi uspjeti da izgradimo ono što niko do sad u istoriji civlizacije nije, a to je monolitnu nepobjedivu neuništivu organizaciju i strukturu. 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, djeneralche said:

Ziv nisam dok mi ne objasnis kako jedna ocigledna i lako proverljiva laz, koju ce ovaj psihopata zajedno sa svojim retardima maksimalno koristiti da pobije verodostojnost svih cinjenica koje su se verovatno i dogodile, moze pomoci da sutra ljudi koji treba da glasaju za psihopatu to isto i ne urade?

 

I tebi je jasno da ovaj slučaj sa Belivukom i mafijašima neće sam po sebi srušiti režim.  Ali će doprineti da se pritisak u loncu i van njega poveća, i ubrza proces.

Kako će se završiti (na izborima - sumnjam, ili na ulici - verovatnije) ne znam, jer nisam Baba Vanga No, davanje tolike svemoguće moči Vučiću je smešno. Pička se usrala kao grlica zbog ovoga, svi resursi su upregnuti da se šteta sanira.

 

esid ulete James sa sličnom mišlju.

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
Link to comment

Mene samo zanima da li će im se olupati o glavu ovo turiranje priče kako je Belivuk kombinacija Mengelea, Eda Gina, Luke Bracija i Pabla Eskobara, kako je najveći monstrum koji je ikada hodio planetom zemljom. Time što bi recimo isplivao neki snimak gdje se on i Vučić ekšli sastaju. Doduše, i to bi DJV spinovao da je montaža, ali opetkažemponavljam, pravljenje od bivšeg momka jarana ovolikog monstruma je pipava rabota, koja može da se vrati kao bumerang.  

Link to comment

Znaju i oni da je to mnogo rizično i opet Vučić lično turira, dobar pokazatelj da su duboko u govnima. Od jednog trenutka prosto nema nazad. Nemaju opciju da se ograde od Belivuka i tretiraju ga kao samo jednog u nizu kriminalaca sa par naslovnih strana i Božom Spasićem na Pinku. 

Link to comment

Vucic: "Nismo likvidirali ovu grupu kriminalaca, a mogli smo, znate da ne bi mogli da lazu i tako dalje"

 

Brateeee ne mogu da verujem da je ovo rekao. A nesto imam osecaj da cim pominje to, da su hteli da ih likvidiraju al im se nesto isprecilo

  • +1 1
Link to comment

Pa, znamo da su hteli da ih ubiju u Crnoj Gori i da su crnogorci saznali za to pa su ih pohapsili i poslali nazad u Srbiju. Po sletanju u Beograd, Belivuka i ekipu hapse i ubrzo puštaju. Moja teorija je da su oni tada odlučili da se sklone negde dalje ali da su im za to bile potrebne pripremne radnje, a da su se u međuvremenu štekali naoružani do zuba u kući u kojoj su ih i uhapsili nekoliko dana kasnije. Tamo su mogli jedino da ih pobiju nekom akcijom kao što su ubili Šiptara i Kuma, neka elegantna likvidacija nije bila moguća.

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, James Marshall said:

isplivao neki snimak gdje se on i Vučić ekšli sastaju. Doduše, i to bi DJV spinovao da je montaža

 

Vidis, nije losa ideja da se to zaista montira, ali kvalitetno :D

Link to comment

Ne treba zaboraviti da se odmah u danima nakon hapsenja insistiralo da istragu zanimaju samo zlocini od 2020. god. To se culo i licno od Vucica.

Nije im u interesu da se ono "pre" pominje. Iz toga zakljucujem, a to vecina ovde odavno i zna i pisala je, opasnih tu veza ima ...

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Heaviside said:

 ... neka elegantna likvidacija nije bila moguća

 

Ovde je UVEK moguća. Ko bi o tome svedočio ili sprečio ga?

Mislim da je jedini razlog za poštedu to što im nisu našli keš.

Mora da je sakriveno mnogo nula, negde na sigurnom.

Edited by zmanic
Link to comment

Hteo sam da kažem da ne bi mogli da simuliraju mafijaški obračun kao što su planirali da urade u CG. Ne bi mogli da sakriju da je SAJ posalo jedinicu od 50 ljudi da pobije njih 10-15.

Link to comment
17 minutes ago, zmanic said:

 

Ovde je UVEK moguća. Ko bi o tome svedočio ili sprečio ga?

Mislim da je jedini razlog za poštedu to što im nisu našli keš.

Mora da je sakriveno mnogo nula, negde na sigurnom.

mislish da su kao, npr, sakrili kesu bitkoinova, pa progutali novcharku i sad nece da kazu? :unsure:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...