Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Kolika je realna šansa da se tim krimosima pakuje više nego što su učinili?
Ono, ne sumnjam da su najgori ološi, ali te slike su mi baš wtf.

Ne znam, moguće da je u tom svetu to nešto čime se hvališ, seješ strah ili šta već.

Ali koliki idiot moraš biti da nekom dozvoliš da te slika kako radiš neki svirepi zločin znajući da te tako zauvek drži u šaci?

Koja je uopšte priča iza, trudio sam se da pratim što manje?

Oni se sami slikaju i šeruju medjusobno pa ih ovi nahvatali ili kako?

Ne znam, možda sam samo pogledao previše kriminalističkih serija, ali sve mi ovo nekako previše očigledno.

 

A ovaj rfzo begraund je tek crnjak. :ph34r:

Edited by mraki
Link to comment

Radili za drzavu, mislili su da su neunistivi,  sto nije bilo daleko od istine posto su oslobodjeni za ubistvo u sred dana u centru grada gde je nadjen njihov dnk. Isto se desilo zemunskom klanu kada su  se izvukli za otmice pa su pomislili da ce se izvuci i ako ubiju premijera. Zanimljiv detalj sa tog sudjenja kad svedok navodi da im je vlada budala rekao da je to glupa ideja posto ce ih sve pohapsiti, a oni ga zatvore u podrum dva dana da se opameti i nastave sa akcijom.

  • +1 4
  • Hvala 3
Link to comment

Pa to mu je bio nadimak jer je jedini imao završen faks u toj ekipi.

 

(Mada ako se sjećam bila je to viša građevinska ili tako nešto)

Link to comment
4 hours ago, mraki said:

Kolika je realna šansa da se tim krimosima pakuje više nego što su učinili?
Ono, ne sumnjam da su najgori ološi, ali te slike su mi baš wtf.

Ne znam, moguće da je u tom svetu to nešto čime se hvališ, seješ strah ili šta već.

Ali koliki idiot moraš biti da nekom dozvoliš da te slika kako radiš neki svirepi zločin znajući da te tako zauvek drži u šaci?

Koja je uopšte priča iza, trudio sam se da pratim što manje?

Oni se sami slikaju i šeruju medjusobno pa ih ovi nahvatali ili kako?

Ne znam, možda sam samo pogledao previše kriminalističkih serija, ali sve mi ovo nekako previše očigledno.

 

A ovaj rfzo begraund je tek crnjak. :ph34r:

 

Pa slike se najvise koriste kao pretnja suparnicima. Ima ona jedna gde su na ledjima nekog lesa ispisali "Korac picka" tj izmasakriraju skaljarca I salju kao poruku njihovom vodji. Pride sto to putuje tim zasticenim aplikacijama. 

Link to comment
12 hours ago, pacey defender said:

Nazad na temu:

https://nova.rs/vesti/hronika/newsmax-miljkovic-u-iskazu-vulin-odabrao-kucu-u-ritopeku/

 

 

Ne znam je li ovo greška ili nije, ali ako je tačno, onda :ajde:. Inače žovijalan lik, advokat, rado viđen gost na nacionalnim frekvencijama, posvećen odlučnoj odbrani ugleda institucije predsednika republike srbije aleksandra vučića

:lol: i u belivukovom iskazu ima neki citat u kome on kaže "deda svetozar". 

10 hours ago, Jozef K. said:

ovi ljudi što vladaju srbijom su baš ispustili svoju decu

Link to comment
12 hours ago, pacey defender said:

Nazad na temu:

https://nova.rs/vesti/hronika/newsmax-miljkovic-u-iskazu-vulin-odabrao-kucu-u-ritopeku/

 

 

Ne znam je li ovo greška ili nije, ali ako je tačno, onda :ajde:. Inače žovijalan lik, advokat, rado viđen gost na nacionalnim frekvencijama, posvećen odlučnoj odbrani ugleda institucije predsednika republike srbije aleksandra vučića

Kako pise na tw ovo je ocigledna laz. Sad ja razumem da mafija salje razne poruke i ne bi me cudilo da je ovaj lik zaista posluzio da se upoznaju Vulin i ovi koljaci ali mislim da bi trebalo malo da splasne odusevljenje ovim transkriptima jer je ocigledno da se namerno filuju razlicitim glupostima i lazima. Na moju veliku zalost to sve najvise odgovara psihopatama na vlasti.

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, djeneralche said:

Kako pise na tw ovo je ocigledna laz. Sad ja razumem da mafija salje razne poruke i ne bi me cudilo da je ovaj lik zaista posluzio da se upoznaju Vulin i ovi koljaci ali mislim da bi trebalo malo da splasne odusevljenje ovim transkriptima jer je ocigledno da se namerno filuju razlicitim glupostima i lazima. Na moju veliku zalost to sve najvise odgovara psihopatama na vlasti.

 

Oni pregovaraju. Zanimljivo da smatraju da ovo povezivanje nekih lica se nekim licima ne pravi sustinsku opasnost za ta neka lica vec ono sto bi tek mogli izgovoriti. Ovo, po njima, radi posao tako da mogu da imaju neku korist, od istih tih lica sto ih "optuzuju". Razne usluge/upoznavnja/razmena informacija sve to moze na kraju krajeva da prodje bez nekih procesa. Ostaje nada da se medjusobno poniste.

Link to comment

Trenutna vlast em ima moc, em zna kako da se valja u blatu. Duplo golo za one koji ocekuju nesto da ce da se desi sto moze da ima ozbiljan uticaj na njih.

Link to comment
12 minutes ago, djeneralche said:

Duplo golo za one koji ocekuju nesto da ce da se desi sto moze da ima ozbiljan uticaj na njih.

osnovni razlog zbog kojeg poklanjam pažnju detaljima iskaza belivuka i miljkovića nisu belivuk i miljković, nego upravo reakcija vučića, vulina, stefanovića i onih govana (DJV, krlo, đuka i onaj neki gad iz nekog tabloida, zaboravila sam ime).

zasipaju nas fotografijama iz istražnog (ili sudskog?) postupka na kojem su brutalno iskasapljena tela, onaj imbecil do detalja prepričava kako radi mašina za mlevenje mesa, itd.

onako se nevino optuženi ne ponašaju

 

 

na stranu što svi znamo sa kime mu se sin druži, i ko mu je obezbeđivao inauguraciju ili bio prisutan na protestima prošlog jula.

ovo neće proći.

  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, djeneralche said:

Trenutna vlast em ima moc, em zna kako da se valja u blatu. Duplo golo za one koji ocekuju nesto da ce da se desi sto moze da ima ozbiljan uticaj na njih.

prestani širiti defetizam.

ne znam da li ovo može ima ozbiljan uticaj na vlast, ali da su se ozbiljno uzmuvali je vrlo evidentno.
Sve više mislim da će se ovaj kriminalni režim urušiti vrlo brzo jednom kad počne pucati. Možda ovi imaju moć i znaju kako se valjati u blatu, ali ništa drugo ne znaju.

Link to comment
24 minutes ago, djeneralche said:

Trenutna vlast em ima moc, em zna kako da se valja u blatu. Duplo golo za one koji ocekuju nesto da ce da se desi sto moze da ima ozbiljan uticaj na njih.

Mislim da se bez valjanja u blatu ne može uraditi ništa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...