Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

o diksi ima samo ova vinjetica

kakvi su to pretresi žena? jel to opet nešto sa slane bare? kad idu na utakmice?

Link to comment

Znaci slike klanja su zbog ovoga? Zar cete da verujete koljacu? Taj fazon

 

Edit.

Moja pretpostavka: saznali su da ce ovo da izadje u medijima, onda su mozgali kako da ublaze odjek ovoga i resili da puste slike klanja. I sad kad je izaslo bice zar verujete koljacu? A svakog ko se bude pozivao na ovo ce optuzivati da saradjuje s njim. To su izmozgali

Edited by de Sisti
  • +1 9
Link to comment

Oni su to pustili KRIKu, da bi toaletoid objavio "odgovor" koju god da su laz smislili. Samo ne znam kako ce da povezu Djilasa i Jeremica sa Belivukom....

Edited by Milosh76
Link to comment
15 minutes ago, theanswer said:

Najjače je što krik piše pitanje je koliko je sve ovo tačno hahhaha. Jok i nije tačno. Cela Srbija to zna odavno. 

Ipak, jedno su čaršijske priče, a drugo je izjava Belivuka…

  • +1 2
Link to comment
32 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Могли су и од адвоката одбране да добију транскрипт. 

 

Što je 99,99% onako kako se zapravo desilo

 

24 minutes ago, pt 2.0 said:

Ipak, jedno su čaršijske priče, a drugo je izjava Belivuka…

 

I to je tačno, ima na papiru na sudu. Al ono moram malo da kažem I told you so :fantom:

  • +1 2
Link to comment

KRIK je vise puta napisao "navodno" se sastao i sl. Posto okrivljeni moze da laze u svojoj izjavi, a ona se mora i dokazati cinjenicno.

 

Evo nek @Hamlet Strašni  objasni ako ima vremena.

 

459953_pjimage_iff.jpg?1626944956

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Kao sto rekoh na pocetku ove serije, sam cin hapsenja coveka koji toliko zna a usput je hodajuca meta,  mi je potpuni mindfuck. Sta su mislili  da ce da pricaju kako je pravio cevape i da ga osude na dugogodisnju robiju a on ce im se za to zahvaliti cutanjem?

  • +1 7
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

KRIK je vise puta napisao "navodno" se sastao i sl. Posto okrivljeni moze da laze u svojoj izjavi, a ona se mora i dokazati cinjenicno.

 

Naravno, svako normalan bi rekao da kriminalac laže što em nije nepredviđeno em je kriminalac i da treba da se dokaže itd. Doduše čovek da se zapita zašto su onda svi toliko poludeli i krenuli da demantuju

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...