Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Ima tu još jedna stvar: ubistvo Olivera Ivanovića desilo se desetak dana kasnije od navodnog datuma utapanja Cvijana. To ubistvo je toliko štetno za AV, toliko velika i jeziva stvar za javnost, da bi skretanje pažnje sa njega bio odličan motiv da se po naci medijima i tabloidima razvlači “misterija Cvijan” u slučaju da AV nema ništa sa tim.

Ipak - to nije učinjeno.

It does not make any sense.

No - it doesn’t make sense at all.

 

I još jedna lična opservacija - kada se SNS ustoličavao, tokom 2012. godine - nama su kroz firmu u nadzorne posete prodefilovali likovi koji su bili kulturni, obrazovani i civilizovani (mada SNS). Svi ti ljudi su netragom nestali već do kraja 2013. godine, a zamenio ih je sloj baš polusveta koji ne zna značenje termina koje koristi, dojučerašnji nikogovići, kompleksaši i pilićarske lopine.

Cvijan nije bio neobrazovan lik. Nije bio primitivan. Ali jeste bio užasno ambiciozan. I opet se u razmišljanju vraćam na njegovo drugovanje sa Mikijem Rakićem i pitam se na čemu se temeljilo njegovo samopouzdanje da pridje Vučiću i da misli da može ikakav dogovor da ima sa tom poremećenom pizdastom radikalčinom...

Edited by pt 2.0
  • +1 6
  • Hvala 2
Link to comment

misterija mikija rakica ce trajati valjda vechno, to nije bio samo jedan chovek, nije mogao biti. shta su oni mislili i koje ambicije su imali, osim - bezgranichnih ambicija unsure.gif
a savremenici vredno cute :dry:

sent from bubamoto



Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Ima tu još jedna stvar: ubistvo Olivera Ivanovića desilo se desetak dana kasnije od navodnog datuma utapanja Cvijana. To ubistvo je toliko štetno za AV, toliko velika i jeziva stvar za javnost, da bi skretanje pažnje sa njega bio odličan motiv da se po naci medijima i tabloidima razvlači “misterija Cvijan” u slučaju da AV nema ništa sa tim.

Ipak - to nije učinjeno.

It does not make any sense.

No - it doesn’t make sense at all.

 

 

Or it perfectly makes sense now :ph34r:

 

Da je Oliver Ivanović ubijen pre Cvijanovog nestanka pronalaženja leša, razumeo bih motiv da se vest totalno sakrije jer bi to već bilo previše. Ali Cvijan je preminuo (ubijen?) pre atentata na Ivanovića, tako da je ova omerta o Cvijanu vrlo indikativna (i jeziva)

Link to comment

Ja mislim da je Miki Rakić bio jedno štetočinsko, suštinaki antidemokratsko, opasno ambiciozno ljudsko biće koje je za tudje interese dobrano utrlo put moći koju danas zloupotrebljava AV.


Nevezano od njega, volela bih da neko uradi ozbiljnu analizu kadrova SNS koji su kao zvezde padalice samo nestali iz javnog života vrlo brzo po ustoličavanju režima.

 

Inače svakog ko je ikada nakon 90-ih mislio da sa Vučićem ima razuma, dogovora, progresa smatram da je intelektualno tup (ili moralno).

  • +1 7
  • Hvala 2
Link to comment

Slažem se oko Rakića, i smatram da je bio eksponent nemeckih interesa kod nas, i da je začetnik metoda vladavine putem kontrole medija i drugih metoda (potkupljivanje) kojima se AV danas služi.

 

 

Pogreše ljudi, pomislili su da se iskreno odrekao svoje ružne prošlosti i postao iskreni Evropejac :fantom:

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

 

Pogreše ljudi, pomislili su da se iskreno odrekao svoje ružne prošlosti i postao iskreni Evropejac :fantom:

Meni bi to bilo diskriminatorno pitanje za bazični test inteligencije.

I ne radi se samo o evropejštini - nego o celom sklopu ličnosti i uverenja koji je bio u stanju da sa 20-ak godina svesno sledi 1 ozbiljno zlo zvano Vojislav Šešelj, bitangu koja je primitivizam i autoritarnost prodavala za desnicu. 
 

p.s. kod Rakića meni ipak pada na pamet SAD, ali da ne nagadjam jer nemam pojma zapravo. Većina mojih zaključaka izvedena je logički, ne na osnovu nekih insajd infoz.

Link to comment

Pt, kad se jos malo naoruzas informacijama i razumevanjem problematike, definitivno treba da otvoris vlog na ovu temu :fantom:

 

edit

 

Meni u ovom slucaju zaista ponajpre izgleda da oni s vrha nisu za sve ovo ni znali. Nema sanse da to u nekom obliku ne bi upotrebili za propagandu kakve god vrste. Sto opet ne mora da znaci da se nije desila nasilna smrt. To telo, nestanak, smrt su jednom morali da isplivaju, a sto se duze ceka, izgleda sve sumnjivije pa sve i da postoji snimak samoubistva.

 

edit2

 

Mada, kad bolje razmislim, ako ga je On ikada koncipirao kao neku opasnost, nema sanse da za dve godine nijednom nije pitao gde je onaj majmun Cvijan, ili da se nije dodatno posrao ako bi dobio odgovor da sluzbe to ne znaju. I desetak dana razmaka je stvarno too much.

Edited by Malvo
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ja se na temu topika trenutno informišem samo iz postova pt2.0. Nisam u stanju da čitam i gledam druge medije, pa onda još to da sklapam i povezujem u celine, a sa ljudima koji znaju™ već neko vreme ne pričam isti jezik. Ostale smarače skrolujem, ali pt samo napred!

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Malvo said:

 

Meni u ovom slucaju zaista ponajpre izgleda da oni s vrha nisu za sve ovo ni znali.

Nema šanse da nisu znali da je mrtav.
AV koji prati leve tvitove i komentariše u lajvu, a ne video nastupe Višekrune koji ne sme u zemlju da se vrati i koji unazad par godina pominje da je Cvijan možda mrtav i koji ga malo-malo optužuje za koješta.

Dalje, i jako važno - tabloidi koji su ničim izazvani objavljivali da je Cvijan u inostranstvu. Tabloidi ovakve stvari nikada ne rade slučajno.

 

p.s. preko tutorijala o šminkanju do organizovanog kriminala. krivim koronu i višak misaonog vremena. mada cenim da će me proći interesovanje kad provalim stvari, tako uvek bude. onda ću da predjem na DIY lutkarska pozorišta i šivenje. Less mess.

 

 

Edit @Mos ali ja sam ko neka Miss Marple, amaterka totalna koja ispisuje svoje tokove misli. Nemoj molim te da misliš da ja nešto znam (u smislu imam informacije). Samo povezujem iz onog što je javno dostupno. 

Edited by pt 2.0
Link to comment

Da, i u edit2 mi je mozak ubacio u trecu brzinu. Morali su da znaju ili da im makar pobudi jaku sumnju zasto ga nema.

Ali, da je to zaista slucaj, mislim da se do tela nikada ne bi ni doslo. Nestao covek, ko zna, nema tela, nema problema. Cisto da uzmemo kao pretpostavku da je to nekome bila ideja, taj neko ko bi izveo ubistvo bi se postarao da se otarasi svih materijalnih dokaza, ukljucujuci i les. A ono isplivalo u mutno Dunavo.

 

Ovo je sve prilicno bizarno. Na koju god stranu mozak da ode, opet se vraca na onu drugu.

Mozda treba proveriti opste mentalno stanje u danima i nedeljama pre i posle ovih dogadjaja, nije da nema svakodnevnog video materijala.

  • +1 2
Link to comment

Svaka vlast ima svog Rakića[emoji769].
Nije to ono "svi su isti".
Prosto bukvalno to je pojava da u sistemu mora da se nađe takva neka osoba.
E sad količina moći i širina kojom se preliju kroz sve pore društva to je ono što je problematično.


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Bilo bi jako dobro da Vuk Cvijić, kao pouzdan novinar, sada objavi do čega je sve došao kada je istraživao. Sada faktor uznemiravanja porodice više ne igra ulogu koliko je to bio slučaj pre godinu dana- priča je otvorena i bolje je da se kanališe istinitim informacijama.

Link to comment

Mislim da tu igra ulogu i "pravno odeljenje" korporacije kojoj pripadaju RAS.
Ako su još tamo?


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

A da li je luda varijanta da je ovo bilo ubacivanje kostura u ormar?

 

Edit, koji sad ispada jer pravi trenutak?

 

Edit edit, i Miki Rakić je um(ira)o od melanoma koji je počeo na tabanu(?!), uopšte me ne bi začudilo da je cela priča igrarija u kojoj su naše mudonje pijuni.

Edited by desboj
Link to comment

https://rs.n1info.com/vesti/optuznica-za-jovanjicu-2-postala-pravosnazna/

Kako je za N1 rečeno u Apelacionom sudu, potvrđena je optužnica za Jovanjicu 2. To je neophodan uslov za početak suđenja.

Tom optužnicom terete se i pripadnici MUP, BIA i VOA da su bili tzv. prsten zaštite Predraga Koluvije, koji se prvom optužnicom za Jovanjicu tereti da je organizator kriminalne grupe koja je uzgajala marihuanu.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...