Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

47 minutes ago, Milošica said:

Ne bi Marković bio ni prvi ni poslednji NBA talenat koji završi kao EC igrač. Pri tome, nisam ga poredio sa Pecarskim u smislu potencijala, već mi je samo pao na pamet kao mladi igrač Mege koji je završio gde jeste(što nije za njega toliko loše). Naravno, širok je razmak između legit NBA igrača i toga. A čim sam ga uzeo kao potencijalnog legit NBA igrača, znate koliko ga cenim.

ali mnogo manje onih koji su zaigrali na seniorskom nivou i pokazali jasne znakove uspesnog prelaska

velka je razlika izmedju nba talenta koji nema i onog koji ima seniorske utakmice u nogama

pecarski je u megi bio s 16 godina, valjda pola godine

30 minutes ago, Milošica said:

Poku, N. Jović, Petrušev, F. Jović, Marković, Dimitrijević, pa hajde možda i Smajli u nekoj varijanti

 

Baš je fina perspektiva.

 

Šojića sam slabo gledao, ne znam kakav je potencijal.

ovde sam vec radis potpuno suprotnu stvar

u istu ravan nabrajajuci talentovane igrace uvodis one koji su vec dokazani seniorski igraci, one koji su na dobrom putu ka tome i one koji jos nisu ni stigli do seniorske kosarke

 

taj prelazak iz mladjih kategorija u seniore je verovatno najvazniji period u igrackoj karijeri

gomila igraca ogromnog talenta je tu omanula, ili pak sa durge strane, neki koji su bili van fokusa tu su krenuli da se dizu

Link to comment
13 minutes ago, pbg12345 said:

 

ovde sam vec radis potpuno suprotnu stvar

u istu ravan nabrajajuci talentovane igrace uvodis one koji su vec dokazani seniorski igraci, one koji su na dobrom putu ka tome i one koji jos nisu ni stigli do seniorske kosarke

 

Preozbiljno si shvatio post.

Link to comment

Da Jovic poseduje napadacki repertoar Pecarskog, verovatno bi i ja mogao da se opkladim da bi ovaj mogao da igra Evroligu  kroz citavu karijeru pa cak i da se mozda dokopa NBA lige. Problem Pecarskog je taj sto ima dosta kratak raspon ruku a nije preterano visok za peticu,a ima spore noge koje to ne mogu da nadoknade kada je u pitanju odbrana. Pecarki ima odlican napadacki arsenal, sve ume u napadu, on igra veoma dobro u Turskoj vec  nekoliko sezona. Mogao bi neko iz KSS da ga se seti kada dodju ove kvalifikacije za EP, mogao bi on tu poprilicno da nam pomogne.

Edited by Micko8
Link to comment

Mogao bi da pomogne da ponese par flašica vode. Igrao je samo jednu sezonu u Turskoj i to u klubu bez briga i ambicija i sad je u Lietkabelisu. 

  • +1 2
Link to comment

micko je pecarskog u turskoj gledao na flashcoru i probalersu

a ocigledno ne zna za "tajnu turske lige" u kojoj svaki drugi igrac deluje kao viltovo otelotvorenje 

1 stimac je imao ludilo brojke u turskoj, 10+ skokova u kontinuitetu

 

@Milošica

previse se bavis ocenjivanjem tudjih postova, namera

 

sve sto mi ovde pisemo je potpuno neozbiljno

i svaka slicnost sa stvarnim dogadjajima i osobama je slucajna

Edited by pbg12345
Link to comment

Na šta liči ova Cedevita, sunce ti. Sve se crta da tradicionalno drknu KKP čak i ovako obogaljeni. 

Link to comment
12 minutes ago, kralj said:

Što volim kad se uključim na ovim rezultatima, taman na vreme da se isprati preokret.

i ja sam se ukljucio krajem prve, ali ova cedevita bas jadno deluje

tesko ce oni do preokreta, nit kvaliteta nit energije

jebemu mater, oni bi morali ovog prepelica drzati u ekipi, prosle godine im je bas mnogo doneo, bukvalno je drzao ekipu

ovako, domaca osnova im bas slaba, opet ekipa bez ikakvog identiteta sa nekim drugorazrednim amerikancima

Edited by pbg12345
  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, pbg12345 said:

 

@Milošica

previse se bavis ocenjivanjem tudjih postova, namera

 

sve sto mi ovde pisemo je potpuno neozbiljno

i svaka slicnost sa stvarnim dogadjajima i osobama je slucajna

Daj mi malo toga :D

  • +1 1
Link to comment

Cedolimpija je rutinirala Kluž u gostima pre neki dan, koji je vrlo dobra ekipa. Moguće da im je EC prioritet, što bi bilo razumljivo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...