Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

ama kakav pecarski, ovi momci vec igraju seniorsku kosarku

ovde je samo pitanje na koliko visokom nivou ce igrati, ne da li ce i stici do njega

ozbiljan evroligaski nivo je donja granica za obojicu

Link to comment

Jbt, Đura može ovako da priča i o stonoteniserskoj ligi. Pokua potpisujem da nikad nije gledao do Borca. "Počeo da asistira" :wub:

Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Marković ima veći "plafon", veći je talenat, ali ovaj mi je nekako sigurica da će uspeti, usudiću se reći bar na solidnom EL nivou. Jbg, povrede neću pominjati, to se uvek može desiti. Kod Markovića me ne bi iznenadilo da bude legit NBA igrač, a ne bi ni da bude novi Pecarski.

 

 

pecarski je u mladjim kategorijama rano fizicki sazreo i na tom osnovu bazrao dominaciju

u seniorskoj kosarci nema tu prednost

zapravo nema ni blizu fizikalije kao ova dva klinca, niti markovicevu "duzinu"

pecarski se jedva odvaja od parketa, a odbrana mu je na startu seniorske karijere bila katastrofalna

malo je to popravio, vremenom naucio i da se pozicionira za ofanzivni skok, pa je tu mnogo napredovao, ali sve to na stranu neuporediv je sa ovim momcima

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Jbt, Đura može ovako da priča i o stonoteniserskoj ligi. Pokua potpisujem da nikad nije gledao do Borca. "Počeo da asistira" :wub:

ko je djura?

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

 

dajte da vam dam svoje misljenje o aba ligi, govno je i uospte nema smisla, eto i to sam vam resio. dva dana kasnije, dajte mi misljenje o ovom momku, rebec valjda.

 

 

 

Stativa - igraju dva srpska tima :fantom:

 

 

e: al ako ti nešto znači gotivim Zadar. :s_u:

 

 

Edited by steins
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Vlade Đurović

 

Jokića su polako upoznali, počeli da ga bolje brane, sve više udvajaju... :D

  • Haha 1
Link to comment

Ne bi Marković bio ni prvi ni poslednji NBA talenat koji završi kao EC igrač. Pri tome, nisam ga poredio sa Pecarskim u smislu potencijala, već mi je samo pao na pamet kao mladi igrač Mege koji je završio gde jeste(što nije za njega toliko loše). Naravno, širok je razmak između legit NBA igrača i toga. A čim sam ga uzeo kao potencijalnog legit NBA igrača, znate koliko ga cenim.

Link to comment
2 hours ago, steins said:

Jel ovaj Filip Jovic taj prospekt o kome se priča?

NIje baš neki mozak al je kao bikče..... :unsure:

 

dečko je jako ozbiljan i vredan, uopšte nemam dileme da li će imati u najmanju ruku solidnu karijeru (ako ga povrede zaobiđu)

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

dečko je jako ozbiljan i vredan, uopšte nemam dileme da li će imati u najmanju ruku solidnu karijeru (ako ga povrede zaobiđu)

Poku, N. Jović, Petrušev, F. Jović, Marković, Dimitrijević, pa hajde možda i Smajli u nekoj varijanti

 

Baš je fina perspektiva.

 

Šojića sam slabo gledao, ne znam kakav je potencijal.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, garmonbozia said:

Dajte mi neki info o ovom Kuzmiću valjda iz FMPa, mnogo mi se sviđa kako igra

 

samo nemoj da sedaš u kola s njim

 

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...