Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Navijam za Megu, ali bi mi neobično drago bilo da ne pobedi ekipa koja nema muda da brani 3 razlike, nego bije na izvođenju.

Link to comment
10 minutes ago, harper lee said:

Ciji je ovaj Kondic? Retko nevaspitan igrac.

Došao iz Igokee. Jedna vrlo zanimljiva kombinacija.

  • Hvala 1
Link to comment

bravo za megu

3 minutes ago, Nikodije said:

Dobra tekma, intenzivna, borbena. Kuz se resetovao na 2017.

bice zanimljivo videti koliko moze gurati ovu minutazu, vec veceras je osetno padao kako je vreme prolazilo

ima fmp tasica koji moze na 5 (i bolji je na 5, prespor je jbg za 4) , imaju gasica koji je imao odlicnu sezonu u cacku 94 i klinca, sina voje stanojevica 2006to koji je igrao kls za joker prosle godine

suludo je da drlja kuzmica 30 minuta

Edited by pbg12345
Link to comment
Just now, Milošica said:

Rekao bih da bi Filip Jović uskoro mogao biti ozbiljan faktor na dosta visokom nivou košarke.

 

Više verujem u Markovića, ima mekšu ručicu. Jović je vrh atleta, ima i dobar mentalitet, ali tvrd šut

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

Više verujem u Markovića, ima mekšu ručicu. Jović je vrh atleta, ima i dobar mentalitet, ali tvrd šut

Marković ima veći "plafon", veći je talenat, ali ovaj mi je nekako sigurica da će uspeti, usudiću se reći bar na solidnom EL nivou. Jbg, povrede neću pominjati, to se uvek može desiti. Kod Markovića me ne bi iznenadilo da bude legit NBA igrač, a ne bi ni da bude novi Pecarski.

 

 

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Marković ima veći "plafon", veći je talenat, ali ovaj mi je nekako sigurica da će uspeti, usudiću se reći bar na solidnom EL nivou. Kod Markovića me ne bi iznenadilo da bude legit NBA igrač, a ne bi ni da bude novi Pecarski.

 

 

 

Ima smisla, ali nije ni Marković neki veliki rizik. Ne vidim krater u skautingu na kome bi se udario temelj za sudbinu Pecarskog.

 

Edited by kralj
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Marković ima veći "plafon", veći je talenat, ali ovaj mi je nekako sigurica da će uspeti, usudiću se reći bar na solidnom EL nivou. Jbg, povrede neću pominjati, to se uvek može desiti. Kod Markovića me ne bi iznenadilo da bude legit NBA igrač, a ne bi ni da bude novi Pecarski.

 

 

 

Pecarski je dileja, ovaj dečko je na mestu

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...