Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Ja ne kapiram argument - kad će Kragujevac da vidi Partizan, Zvezdu, da se popularizuje basket i u manjim sredinama? Da se razvijaju mladi igrači tamo. Od 1945. ili koje već, koliko je godina Partizan igrao u Užicama, Subotici, Kragujevcu, Nišu... ? Možda nekoliko posle rata, znači 10, 15 godina od 80. Što se nismo bunili pre i posle toga da je to loše za srpsku košarku? Dok su bili kiča Praja Divac moka sale itd itd. Odakle su ti ljudi došli kad jbte Šabac nije mogao da ih gleda? Kako su se koji kurac razvili? Svi argumenti za KLS vs ABA su ali potpuno imbecilni. Da ne ponavljam ono o čemu se već tu pisalo.

 

Šta ja kapiram je da je mali čovek sa velikom torbom počeo kampanju urušavanja ABA, nadajući se da će da uvuče u svoje malo blatnjavo dvorište ono malo neposlušnih koji su ostali, i usput stavi još neku kintu u džep. Scenario je tako providan, jasan, već viđen 1000 puta, znači mega bljak. Gistro mali se bune, ajde da ih zaštitimo. Jbte ovo saopštenje Vršca,  samo su excel tabele falile. Al ok, tako smo razbili Jugu, ovo će mnogo lakše da ide. I napušite mi se kurca.

  • +1 1
Link to comment

Ma to su bez veze argumenti, mladi igrači i talenti imaju prostora da igraju u Borcu, FMPu, evo i Spartaku, naravno i za Megu, a nije zabranjeno ni da igraju van Srbije.

 

Isto i za evrokupove, FIBA i Evroliga (mislim na Evrokup) bukvalno mole klubove da pristupe njihovim takmičenjima, ali većina odustaje u startu jer im je to dodatni trošak, a nemaju dovoljno izgradjen brend da budu jaki i faktor u takmičenju.

I sad će kao yuba liga to da reši.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...